Opinie o S-Service AS w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy S-Service AS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w S-Service AS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S-Service AS w Gdańsk

Co jaki czas w S-Service AS można ubiegać się o podwyżkę?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w S-Service AS?

Gruby Nowy wpis

Nie polecam jest porażka robiłem tam i mi się podobało ale podejście do ludzi to masakra jak potrzebują do roboty wszystko zrobią abyś przyjechał ale jak tam już będziesz na miejscu to wtedy radź sobie sam telefonu nie odbierają w niczym nie pomogą dlatego zrezygnowałem z dalszej współpracy

Bardo Nowy wpis

Nie polecam, zaniżone stawki, non stop obiecanki cacanki, nie chcesz zostać dłużej, oj nie ładnie bo nie wrócisz więcej. Mierny ale wierny na najwyższym poziomie. Kumoterstwo i nepotyzm.

Bartek

A może powinniście zastanowić się czy dobrze robicie swoją pracę? Firma jest dobrym pracodawcą , choć pewnie zawsze znajdzie się coś do naprawienia.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie S-Service AS? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
j.j

Witam. Niestety mialem okazje pracowac dla tej firmy. Firma nie wywiazuje sie z umowy, diety nie wyplacane w calosci, kontakt z panem ktory byl juz nie raz wspominany tutaj zerowy poprostu firma krzak. Stocznia wporzadku pracuje sie dobrze ale niestety firma robi walki z pieniedzmi na kontrakcie masz tyle po przyjezdzie mniej i trzeba walczyc o swoje a kontakt zerowy.

Czy w S-Service AS jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

czarny

nie polecam tej firmy pracowałem w zeszłym roku u nich maciej jak potrzebuje ludzi do pracy to by ci w (usunięte przez administratora) wlazł a potem ma cię gdzieś nic z nim nie załatwisz i się nie doprosisz

@czarny

Z tego co słyszałam to na forum publicznym raczej nie powinno się używać danych osobowych - przecież obowiązuje ich ochrona. Tak właściwie to nie wspomniałeś nic na temat ogólnych warunków pracy w S-Service, a szkoda, bo znajdzie się parę osób, które ta kwestia interesuje. Powiedz, czy zapewniają tam nowym pracownikom jakieś szkolenia wdrażające, czy muszą oni "ogarnąć" wszystko sami?

Arek

Prosze o numer kontaktowy w sprawid pracy

Szczepan

Czy wymagają dużego doświadczenia?

tomaszek

Podpowiedzcie czy trzeba znać język obcy żeby móc wyjechać do pracy?

Czarny
@tomaszek

Witam powiem tak byłem tam tego roku wszystko fajnie jak jedziesz do tego Pana do pracy a potem martw się sam zero kontaktu obiecuję złote góry a tak nie jest. Ja szczerze nie polecam takich krzaków

Jak wygląda praca w S-Service AS? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Grzegorz

praca jest na pelnych "norweskich" warunkach, firma spoko tylko maja nieszczescie do alkoholikow

A czy to ważne

Firma nie dzwoni nie odpowiada słynny Maciej ????‍♂️Zero kontaktu czy sie wraca czy nie na remont ????

Czarny
@A czy to ważne

Tak potwierdzam firma krzak robiłem tam i dużo można by pisać o tym (usunięte przez administratora)przekręt na czym świat stoi (usunięte przez administratora) i tyle w Polsce gdybym go spotkał to bym bombę strzelił

Olek

Firma jest bardzo dobra . To, że tzreba pracować żeby zarobić to nie powinno być problemem.

alicjaredzimska@wp.pl
@Olek

Witam, mam pytanie czy nadal pracujesz w tej firmie a jezeli tak od od kiedy ? Czy wynagrodzenia jest płacone zgodnie z umową tj,12 kazdego miesiąca, Dopytuje poniewaz tez tu pracuje ale od maja i do dzisiaj tj,13 czerwiec nie dostaelm wynagrodzenia i i inni koledzy. Czy masz kontakt z Maciejem ,ja nie moge się do niego dodzwonić. Prosze o odpowiedż . B.

@Komandor Po pierwsze, proszę Cię, żebyś nie używał tutaj danych personalnych swoich współpracowników. Po drugie, mało dowiadujemy się z Twojego posta o warunkach pracy w S-Service AS. Może w związku z tym dodałbyś coś konkretnego na powyżej wskazany temat? Czy oprócz pensji podstawowej można tam liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe?

@Ewa

bylem tam ostatnio od nich, w sekcji komentarzy tutaj jest festiwal spierdolenia. jak mozecie dopuszczac komenty zatytuowanie "twoja stara"? jedyny probem jest taki ze polaki robaki jada za granice i bez przerwy chleja i potem pretensje widzialem tam ludzi z polski co spozniali sie na lot bo zasypiali pijani w lotniskowej toalecie a potem zdziwiony ze mu za samolot potracdili, serio? jeden typek wypadl z promu. wezwana policja, karetka akcja ratunkowa i co wyszo? oczywiscie pijany! potem kolejny zdziwiony ze wraca do domu na wlasny koszt. jeszcze inny cuda niewidy w Cv wypisal, dostalem go do pary to sie nadawal tylko kablowke zwijac i do sprzatania a jaki to nie mial byc fachura na robocie. potem taka banda frustratow wylewa swoje zale w takich miejscach jak to jaka to ma wgl wiarygodnosc? pisane pod nikami z (usunięte przez administratora) jak sprawdza sie na jakiej podstawie pisza ci ludzie swoje reweacje? az sie zagrzalem ide meliske sobi zrobie pracowalem na kilku kontraktach od nich i szau nie robia ale nic zlego tez powiedziec nie mozna, ot firma jakich wiele. trzeba pracowac i placa na czas a jak wyopada wyplata na weekend to i przed czasem zaplaca

Twoja stara

Szefostwo do bani każdy ma Cię w (usunięte przez administratora) dotrwać kontrakt i spierdal** w podskokach od bandy podpierdalacz*

thevastator
@Twoja stara

100% racji, kuszą kasą, o która potem trzeba walczyć . Dla mnie ta firma to zero.

@thevastator

nie powiedzial bym ze kusza kasa, zarobki takie sobie jak na wyjazdy za granice. ciekawiej robi sie jak sie zlapie pare nagdodzin. wtedy i owszem sporo mozna zarobic. seryjnnie, jesli chodzi o wyplaty to nie spotkalem sie z nikim kto by tam na wyjazdy ze mna pracowal i nie mial zaplacone. no ofkors pare osob zjechalo za chlanie, bo to jest plaga na kontraktach. ale jak ktos sie normalnie zachowywal to nie bylo zadnych problemow

@Twoja stara

co tu sie dzieje w sekcji komentarzy to jakis zjazd (usunięte przez administratora) serio moderacja dopuszcza takie komentarze podpisane "twoja Stara" ? firma szalu nie robi ale zero oszustwa, placone jak nalezy, tylko alkoholicy mieli zawsze jakies problemy

NIE POLECAM FIRMY

Firma nie wypłaca na czas pieniędzy , proponują diety choć nie da rady się o nie wyprosic. Banda dupolizow za krakowską i żywiecka. Szefostwo ma Cię w tylku. Jeden na drugiego donosi. Stocznia na takim zadupiu że psy (usunięte przez administratora) szczekaja jeden Joker do 19

@NIE POLECAM FIRMY

wiadomo ze na necie pisza tylko frustraci, jak juz wsponialem niezej, pracowalem tam. zadupie i owszem. koniec swiata,(usunięte przez administratora) ale jedzie sie tam do pracy czy na imprezy? (usunięte przez administratora) sklep na miejscu Joker, miasteczko niedaleko i wiecej marketow.

lukas

Czekam już prawie dwa tygodnie na wypłatę. Nie mogę doprosić o umowę za poprzedni wyjazd. Dużo nerwów. Nie polecam tej firmy.

@lukas

pracowalem tam i co jak co ale wynagrodzenie jest placone regolularnie

Komandor

Dzień Dobry! Co dotyczy pracodawcy pan Maciej jest wzorowym pracownikiem i wyrozumiałym. Ostatnio jak widac dużo jest zapotrzebowań na spawaczów aluminium jak i w innych metodach po różnych stoczniach. Kto nieprubuje ten niesiedzi w ......... Pozdrawiam

@Komandor Fajnie, że postanowiłeś wziąć aktywny udział w dyskusji i podzielić się z nami swoją opinią dotyczącą pracodawcy, jakim jest S-Service AS. Długo już tam pracujesz? Pewnie orientujesz się, czy prowadzą tam aktualnie rekrutację? Zachęcam Cię do kolejnych wpisów na tym wątku.

Komandor

Witam aluminiowców 131 Dobre praca i warunki polecam . Pieniążki na czas wypłacane dobra atmosfera tylko pracować. Pozdrawiam i czekam na osoby lubiące wezwania.

Firma S-Service AS poszukuje obecnie pracowników do pracy za granicą. Poszukiwani są wykwalifikowani pracownicy fizyczni. Ogłoszenia o pracę można znaleźć na portalach z ofertami pracy. Jakie warunki oferuje ta firma? Trudno uzyskać tam zatrudnienie? Jak firma ta wypada na tle konkurencji? Zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na temat współpracy z S-Service AS.

Tata

Mam wyjazd z tej firmy do Norwegi S-service AS chyba Oma czy Omo zaraz po świętach ,czy ktoś słyszał?Pilne

piotrrr
@Tata

nic nie słyszałem, ale skoro masz wyjazd to wrzuć namiary na firmę-jakbyś chciał czy mógł

Zostaw merytoryczną opinię o S-Service AS - Gdańsk

• Jak się pracuje w S-Service AS?

Zobacz opinie na temat firmy S-Service AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

S-Service AS