Opinie o Krecik agd w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Krecik agd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krecik agd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krecik agd w Łódź

Agata

Dodam jeszcze że mają bardzo dużo klientów a P.Monika jest jedną

Agata

Zakupilam zmywarkę super sprzęt tylko długi czekałem .Ale i tak polecam ;????

Agata

Wszystko ok. FAJNI LUDZIE SUPER TECHNIK .P.MONIKA MA OGROMNA WIEDZĘ NA TEMAT SPRZĘTÓW PLECAM

Mariola

Polecam jestem zadowolona zakupilam sprzet pod zabudowe.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Krecik agd? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Tom

Dostawa ok. TYLKO CZAS REALIZACJI TROCHE DO POPRAWIENIA .MAJA DUŻO KLIENTÓW SPORO TELEFONÓW I PRACY

VM

Nie polecam firmy agdkrecik. Mają bałagan na magazynie,towar błędnie wystawiony na stronie www. A do tego totalnie olewają klienta. Telefony są odrzucane a maile ignorowane.

Krystyna

Dzień dobry Polecam wszystkich Serwis i Sklep AGD Krecik , może fatycznie szybko nie pracuja gdyz mają bardzo dużo klientów .Pomagają nie naciągają klientów ,technik jak nie naprawi nie pobiera opłaty , sprzet zakupiłam w tym sklepie dostarczono mi w dobrej cenie z wniesieniem i podłaczeniem naprawdę jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy Moje sugestie dla Krecik agd: SUPER Serwis i Sklep

Jarek

Szybko i fajnie serwis z bardzo duża wiedza minus brak ludzi do pracy dlatego nie ogarniaj wszystkiego Ale polecam gorąco bardzo pomagają jak tylko mogą

Ale się posypało negatywów Ja polecam mają bardzo dużo klientów a ludzi do pracy nie ma dlatego jest trochę opóźnień ale z czystym sumieniem mogę polecić serwis oraz sklep .Ok

Dzień dobry zamówiłem pralki suszarkę wszystko ok fakt wysyłka długi trwa ale sprzęt oryginalnie zapakowany i wszystko dobrze się skończyło najbardziej kompetentna osoba jest(usunięte przez administratora) dziekuje

Lubię atmosferę w Krecik agd za: Witam wszystko ok czekałam 10 dni na towar ale przyszedł wina kurierów firma wybrała zła firmę kurierską są bardzo opieszali nie dzwonię do klienta

Jo

towar zamówimy we wrześniu, opłacony 26.09, ale nadaj nie otrzymaliśmy przesyłki... brak odpowiedzi firmy... czy to oszustwo?

Nie polecam zakupów w sklepie internetowm AGDkrecik. Zamówiłem pasek klinowy miesiąc temu do dziś nie mam towaru ani pieniędzy. Nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na email. Widocznie jak tylko kasa wpłynie to już maja cie w d_pie. Sprawę skierowałem do prokuratury ponieważ czuje się okradziony. Nie polecam.

Janusz
@Marcin

Witam wiedzę że pana też zroboli w konia czeka na kase lub dostarczenie części ja czekam od czerwca też zero kont.

Janusz

Nie polecam nikomu tej firmy zamówiłem dwie części zaplacono przelewem .Przesyłki nie otrzymalem .Po 1 tygodniu zadzwoniłem odebrała tel. Pani Monika sprawdzila nr.Przesyłki i stwierdziła że brak przel. poprosiła mnie o przesłanie kopi dokumentu ,wysłałem.Minął 2-gi tydzień brak przesyłki.tel do krecika odebrala pani Monika po moim przypomnieniu poprosiła znowu o nr. przesylki ,bo zapomniała ponieważ odbiera 100 telefonów i nie pamięta , rozumiem człowiek to nie maszyna .Podając kolejny raz nr. przesyki odp.rze paczka jest wysłana .Po 3-tygodniu dostalem sms na tel. paczka została wysłana ,a rachunek na mailu.Okazało się że wysłali mi paczkę z jedną częścią a zamawiałem dwie,szybko za tel. Dzwonię oczewiście tel.zajety bo pani Monika odbiera 99 tel.no to sms proszę o szybki kontakt. brak odp. Na drugi dzień dzwoniłem zajety albo pani Monika wyłącza słuchawkę i jes sygnał poczym znowu zajęte nie dodzwonisz się ,napisałem sms pani Monika odp. sprawdzę i zadzwonię do firmy North pewnie się pomylili.ok.Paczkę otrzymałem z jedną częścią i dopiero zaczęły się problemy .minął jeden miesiąc nie dostałem paczki z drugą częścią , pisalem smsy bo już pani Monika nie odbierała tel tylko się wyłanczała, na sms przestała też odpowiadać w końcu mi odpisała proszę więcej nie pisać sms bo ja pracuję do 15:00.zaznaczam ze części zamawiałem w czerwcu 2018 jest teraz październik 2018 i dalej nic nie załatwiłem.Wracając do sprawy w sierpniu udało mi się dodzwonić odebrała pani Monika przypomniałem znowu tą reklam. Pani Monika z relaksowana wypoczynkiem nad polski morzem odp.że to sprawdzi bo za trzy dni przyjedzie do pracy .Za dwa tygodnie znowu się przypomnialem Pani Monika znowu obiecała, później kolejny raz głuche telefony minął wrzesień 2018 cisza ....??? Teraz jest październik zacząłem pisać meil z panem Adamem brak interwencji .Kolejny meil pan Sebastian czekam teraz na odp. Jeżeli coś uda mi się załatwić napiszę opinię .Nie polecam nikomu tego serwisu ciekawe jak naprawiają serwisanci ja tej sprawy tak nie zostawie napisze skargę .dobrze że straciłem tylko 20 zł ale firma może stracić zaufanie do klientów .

Sławek

Polecam z czystym sumieniem bardzo fajny technik i miła Pani , nie naciągaja , mówią prawdę . Sprzet naprawiałem pralke ale również zrobiłem zakup w tej firmie mikrofali dobra cena

Polecam wszystko Ok

Konrad

Polecam .Czas oczekiwania na sprzęt trochę długi .Ja czekałem 5 dni kontakt tez tel marny ale odpisuje na meile .W sumie jestem bardzo zadowoly .Sprzęt otrzymałem i to w dobrej cenie

Konrad

Polecam .Pytajcie o Panią(usunięte przez administratora)ona wszystko dobra i powie co i jak. PRACOWNICY NIC NIE WIEDZĄ MIOTAJA SIĘ. ALE SZEFOWA MAPRAWDE NA 6+ Towar otrzymałem Jestem zadowolony Polecam .

Jak

Witam wszystko poszło pomyślnie trochę czekałam na sprzęt 10 dni ale .sprzęt dotarł otrzymałam w oryginalnym opakowaniu wszystko Ok Polecam z czystym sumieniem

kamil

Nie polecam sprawa zgłoszona na policję, zero kontaktu, rozłączanie telefonu podczas rozmowy towaru i pieniedzy brak

Zostaw merytoryczną opinię o Krecik agd - Łódź

Krecik agd