Opinie o INTER FRED gdynia w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie INTER FRED gdynia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTER FRED gdynia o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER FRED gdynia w Gdynia

Miś Kudłatek Nowy wpis

Beznadziejny pracodawca. Praca za najniższą krajową. Wlasciciel firmy tkwi w czasach głębokiej (usunięte przez administratora) i nie może ogarnąć tego co dzieje się w obecnych czasach. Nie odzywać się, nie komentować i najlepiej nie oddychać. TYLKO ZAPIERD...Ć

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy INTER FRED gdynia organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mania

Możecie podpowiedzieć nowym chętnym do pracy w firmie jak się tu pracuje? Wprawdzie słyszałem sporo dobrego ale opinia pracowników jest bardzo cenna

Tomo Nowy wpis
@Mania

Mój Tata robił i nie narzekał bo robił kilka dobre lat ale też czasami ten PAN Fred przesadzał np z tym że odstawiasz wóz, kończysz pracę to nagle szefowi się przypomni że musisz wyczyścić 2,3 wozy

Czy nowo zatrudnione osoby w INTER FRED gdynia otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTER FRED gdynia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
Nnnn

W tej firmie kierowcy którzy nigdy nie mieli doświadczenia z kategorią prawojazdy C jeżdżą beż uprawnień oraz bez badań do prowadzenia samochodu w kategorii C

Magda

Ile jest wynagrodzenia miesięcznie ?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w INTER FRED gdynia?

Nick66

Wyższe stanowiska? Ha ha ciekawe jakie.. Brak żadnych możliwości rozwoju.

Innocenty

Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi do pracy? Jakie można wyciągnąć zarobki?

Maja

Pracujesz w INTER FRED? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca. Co uważasz za jej plus, a co warto by w firmie zmienić?

sasa

no i jak to na chwilę obecna wygląda? wydaje mi się, że można u ncih naprawde dobre pieniadze zarobić, no i w Gdyni też nie bylo nigdy takich problemów z praca.

fred

czyli kaplica jednym słowem...

DARO

Tak osoba pisząca ten tekst pracowała wystarczająco długo by taki wpis pozostawić. Szefowa robi wszystko by wpisy były ładne ale najpierw to trzeba zacząć od zmiany podejścia kierownictwa do ludzi.

DARO

Potwierdzam. Wymiana pracowników co rok, pół roku itp. Ludzie nie wytrzymują wiecznej presji, nadgodzin za stawki najniższe. Szefowa pewnie sama napisała opinię pozytywną. Generalnie odradzam tam pracę no chyba, że na miesiąc by później szukać czegoś lepszego. Generalnie rzecz ujmując szefowie stawiają na wyzysk, są stresogenni, niedouczeni. Pamiętajcie ..... negocjujcie wysokie stawki to może się nauczą, że za grosze nikt nie będzie pracował i będą mieli szacunek.

Krzysztof
@DARO

Rozumiem, że osoba pisząca ten post pracowała w tej firmie dłuższy okres czasu i widziała na własne oczy tą częstą rotację pracowników, czy pisze bo lubi kogoś oczerniać.

xy

w soboty tak, niedziele i święta -nie

ALA

WSZYSTKO CO TU LUDZIE WYPISUJĄ JEST PRAWDĄ. FIRMA INTER FRED JEST CHYBA NAJGORSZĄ FIRMĄ W POLSCE.PRACOWNIK SIĘ NIE LICZY, LICZY SIĘ TYLKO KASA (ZYSK). DOBRZE TO MAJA PRZYDUPASY, CO LIŻĄ BEZ MASŁA I GĘBY NIE OTWIERAJĄ A ZA TO ZASUWAJĄ I PO 16 GODZIN. OSZUKALI CIĘ W TEJ FIRMIE TO IDŹ DO PIP TEJ INSTYTUCJI SZEFOSTWO SIĘ BOI, ALE MUSISZ MIEĆ KONKRETNY DOWÓD NA OSZUSTWO. W DZISIEJSZYCH CZASACH MOŻNA ICH NAGRYWAĆ NA DYKTAFON. ONI TEŻ NAGRYWAJĄ MAJĄ KAMERY PRAKTYCZNIE W KAŻDYM POMIESZCZENIU. CHCESZ TAM PRACOWAĆ TO TRZY RAZY SIĘ ZASTANÓW JAK NIE CHCESZ WYLĄDOWAĆ W WARIATKOWIE. A TE POZYTYWNE OPINIE TO PISZE SAMA SZEFOWA.

E

Ale łgarstwo pewnie pisze to ktoś siedzący za biurkiem to norma . Co sezonik się zbliża i szukacie znowu "łosia" ?

Tak czytam te ostatnie opinie i dochodzę do wniosku, że faktycznie pisze je konkurencja. Ja akurat jestem od paru lat pracownikiem INTER FRED i nie znam osoby która w tym czasie otrzymała wynagrodzenie w postaci minimum krajowego (obecnie 1750,-) . Są firmy, w których można zarobić więcej nie przeczę, kokosów tutaj się nie zarabia. Nie ma tu pracy na czarno, wszyscy są zatrudnieni na umowę więc też nie wiem jak można pisać, że oszukują skoro ile masz na umowie (musisz sobie wynegocjować stawkę) tyle otrzymujesz i zawsze w terminie. A co do "pomiatania , wyzywania" to raczej (na pewno) osobie, piszącej te słowa brakuje inteligencji pisząc takie kłamstwa. Nie jest to firma idealna, ale są o wiele gorsze. Pracownicy od lat są jedni i ci sami, a jak jest poszukiwany pracownik to nie dlatego, że ktoś odszedł czy został zwolniony, przecież też mogą być inne przyczyny.

korea płn

Większość opinii jak najbardziej aktualna . Jeśli jesteś osobą mało inteligentną to jest świetne miejsce pracy . Lubisz być pomiatany , wyzywany , oszukiwany zatrudnij się . Interfred to firma dla ciebie !!!

aga

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, najgorsza firma w całym województwie, szefostwo to jeden kłam i oszuści, kantują pracowników i nimi pomiatają, wynagrodzenie to najniższa krajowa za 12 godzin pracy. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cinek

Bajki ze strony szefostwa to w tej firmie norma . Smutne doświadczenia z pracy w tym miejscu :(

poprz
@cinek

tak w piwnicy na sniadaniu

Zostaw merytoryczną opinię o INTER FRED gdynia - Gdynia

• Jak się pracuje w INTER FRED gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy INTER FRED gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER FRED gdynia?

INTER FRED gdynia
1.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Polska 43
    81-334 Gdynia