Opinie o 365 PR w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 365 PR. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 365 PR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 365 PR w Kraków

Gigi

Firma bardzo rozwojowa. Rozwija się jako całość i pracowników jako jednostki. Można w niej zdobyć dużo cennego doświadczenia i otworzyć sobie wiele drzwi jeśli się ktoś wykaże. Trochę zaangażowania i świat stoi otworem.

Przemek

W firmie panuje dobra atmosfera i sprawna komunikacja. Zespoły są zgrane i sprawnie działają nad projektami, które często są wymagające, ale satysfakcjonujące. Menadżerowie skutecznie potrafią motywować pracowników i stąd chyba sukces tej agencji.Polecam

Fido

Pracowałem tam i byłem bardzo zadowolony, zdobyłem spore doświadczenie, dzięki któremu nie miałem żadnych problemów ze znalezieniem pracy po przeprowadzce do Warszawy. Polecam.

Oliwier

Szczerze wszystkim polecam pracę w firmie 365 PR. Jeżeli tylko będą rekrutować to się nie zastanawiajcie tylko aplikujcie. Ciekawa praca, dobre zarobki i przede wszystkim stabilność zatrudnienia. Serio, jak marzy się wam kariera w mediach i PR to jest dla was właściwe miejsce. Wiem, że trudno się tam dostać, bo trzeba doświadczenia, ale warto spróbować.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 365 PR, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Milena

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Dostałam szansę i ją wykorzystałam. Firma zapewniła mi profesjonalne szkolenie, wsparcie i możliwość rozwoju. Mnóstwo się nauczyłam, jak rozmawiać z klientami, jak pisać teksty, jak negocjować i przede wszystkim jak wierzyć w siebie i swoje umiejętności. Moja praca jest doceniania, więc polecam :)

Aneta F.

Byłam w tej firmie jakiś czas temu na rekrutacji. Generalnie było ok, doszłam do 2 etapu. Normalnie, milo i z uśmiechem. Pełna profeska, testy itd. Praca wydaje się wymagająca i chyba nie dla mnie, ale dla bardziej przebojowych jak najbardziej :)

Michał Brzozowski

Od pierwszych dni mojej pracy, cały zespół stwarzał bardzo przyjemną atmosferę. Jest to pierwsza praca, do której miałem ochotę wstawać skoro świt oraz przemierzać połowę miasta w korkach. Ludzie są pomocni i bardzo szybko są w stanie wdrożyć każdego w temat pracy. Dzięki zespołowi, w którym miałem przyjemność pracować zyskałem w bardzo krótkim czasie ogromny zasób doświadczenia oraz wzbogaciłem niebotycznie swój życiorys. Wszystkim zainteresowanym daną branżą, z czystym sumieniem polecam tę firmę. Gwarantuję, że czas tutaj mija przy braku odczucia znużenia i stagnacji umysłowej.

Gandalf

Polecam jeśli ktoś chce się rozwijać. Współpracują z dużymi markami, wiec można wiele się nauczyć. Oczywiście trzeba się wykazać, dużo wymagają, ale jest to uzasadnione i z drugiej strony odpowiednio wynagrodzone. Robią naprawdę jedne z lepszych strategii na rynku, więc pracując tam otwierasz sobie wiele drzwi :)

Lolu

W firmie jest możliwość rozwoju i doszkalania, w końcu branża cały czas się rozwija, a 365 PR stawia na pracowników. Projektów jest sporo, więc chcą mieć w firmie sprawdzonych ludzi. Motywują i zachęcają do pracy :))

Iwona

Wspominacie, że w firmie dobrze odnajdą się osoby kreatywne oraz szybko się uczące. Rozumiem, że praca w 365 PR wiąże się ze stałym rozwojem swoich umiejętności oraz wiedzy, jak i również możliwością realizacji swoich pomysłów. Rzeczywiście, brzmi to jak praca, która może dać niektórym dużą satysfakcję. Na co jeszcze mogą liczyć pracownicy firmy? Czy zapewnia ona dodatkowe benefity? Zewnętrzne kursy, czy też szkolenia? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda typowy dzień w firmie. Czy jest możliwość pracy zdalnej, elastycznych godzin pracy?

Kajtek

Jeśli lubisz poukładaną pracę to zdecydowanie 365 PR nie jest dla Ciebie. Tutaj trzeba być kreatywnym, a nawet innowacyjnym. Praca daje niesamowitą satysfakcję po takiej udanej kampanii dla klienta ;) ogólnie ludzie w firmie też bardzo na plus :) zgrana ekipa, polecam.

Bartosz

Firma prezentuje naprawdę wysoki poziom, to też pracując tam trzeba się trochę postarać żeby nie zaniżać standardów, na które inni ciężko pracują. Jeśli jesteś ambitny i pracowity to odnajdziesz się tam bez problemu.

Mateusz K :)

Ja współtworzyłem z nimi kreację dla kilku naprawdę fajnych marek. Cieszę się, że udało mi się do nich dostać, bo zdobyłem dużo doświadczenia. Ciekawe znajomości uważam jako wartość dodaną pracy w 365 PR.

Przemek Kotar

Współpracuję z 365 PR od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Cały czas uczę się czegoś nowego i nie spoczywam na laurach. Moim zdaniem wynagrodzenie jest adekwatne do umiejętności, które wzrasta wraz z nimi. Polecam.

Patryk J.

Zdecydowanie w tej firmie trzeba być pomysłowym i kreatywnym. W dzisiejszych czasach klienci są coraz bardziej wymagający i trzeba temu sprostać. Umiejętność pracy w zespole to podstawa. Burza mózgów jest tutaj na porządku dziennym. Cały czas coś się dzieje, ale zaangażowanie jest odpowiednio wynagradzane ;)

Krzysiek

Masa ciekawych projektów i szansa zdobycia doświadczenia. Nudzić na pewno się tam nie będziecie.

Walter

Jeśli ktoś lubi multitasking to będzie się tu czuł jak ryba w wodzie, a do tego dobrze wynagrodzona :)

Zadowolony

Do tej pory nie trafiłem jeszcze do firmy, w której czułbym się tak dobrze. Gdy terminy gonią trzeba się czasem spiąć i działać szybko, ale nigdy nie zabrakło jak dotąd dobrych stosunków między całym zespołem. Pensja ok, umowa o pracę, godziny pracy też bardzo mi odpowiadają.

Lajkon

Jeśli chodzi o atmosferę to naprawdę jest super. Tępo pracy dosyć szybkie więc osoby, które szybko się uczą z pewnością sobie poradzą. Do tego współpracujemy z naprawdę fajnymi markami, więc jest się czym pochwalić :)

Sabrina

A ja dzięki pracy w 365 PR zdobyłam mnóstwo cennego doświadczenia. Atmosfera była świetna, klimat super, nigdzie bym się tyle nie nauczyła w tak krótkim czasie, poza tym w ciągu dwóch lat były 4 podwyżki pensji i cały czas nowe projekty. Idealny pracodawca z którym można wszystko bezstresowo dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o 365 PR - Kraków

365 PR
3.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • ul. Jana Kurczaba 18 lok. 44
    30-868 Kraków