Opinie o 365 PR w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 365 PR. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 365 PR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 365 PR w Kraków

Tosia

Ja polecam - w żadnej innej agencji nie miałam do czynienia z tyloma ciekawymi projektami i mocnymi markami. Tam zdobyłam największe doświadczenie i teraz to procentuje. Można rozwinąć skrzydła. Pozdrawiam

Zbyszek

Dużo młodych, energicznych ludzi. Wewnątrz dobra atmosfera. Pokój kreacji tętni życiem. Sporo szkoleń i wykładów wewnętrznych.

Artur

Bardzo fajne miejsce pracy również dla osoby na początku swojej drogi w świecie reklamy. Można się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie.

Waldemar

Moja firma dość dobrze radzi sobie na rynku, jednak przy okazji wprowadzenia na rynek nowego produktu postanowiliśmy skorzystać z usług 365PR i szczerze powiem, że jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Produkt przyjął się bardzo dobrze, płynnie wszedł na rynek i cały czas notujemy wzrost sprzedaży :) także polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 365 PR, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Monia

Pracuję w tej firmie może i krótki okres czasu, ale naprawdę jestem zadowolona pod każdym względem. Atmosfera i podejście pracodawcy - oceniam na wielki plus. Można liczyć na wsparcie od swoich przełożonych. Czujesz, że Twoja praca jest doceniania- a uważam, że jest to bardzo ważne w dalszej współpracy jak i relacjach.

Gauer

Ja w 365 PR zajmuje się CSR. Staje się to coraz bardziej popularne wśród firm, więc zyskuje ciekawych klientów, a moje wynagrodzenie wzrasta wraz z rozwojem tej gałęzi. Póki co jestem zadowolony ze współpracy i zamierzam ją kontynuować. Między członkami załogi panuje dobra atmosfera, więc polecam.

Piotrek

Dobra kultura pracy oraz atmosfera. Bardzo kreatywna i rozwijająca praca, ale również wymagająca. Polecam osobą ambitnym, chcącym osiągnąć coś w życiu

wdzięczny

świetnie zaangażowali moich klientów do interakcji w social mediach :) a tym samym ocieplili wizerunek marki - mistrzowska robota :>

Olafff

Współpraca z firmą na najwyższym poziomie. Wiedzą jak zadbać o interes klienta i wypromować jego markę. Kiedy wykonywali dla mnie zlecenie czułem się ważny jako klient, świetny kontakt z menadżerem projektu, efekty kampanii dość szybko widoczne. Polecam

Nikodem

Nie zawsze jest łatwo, szczególnie jeśli ktoś podchodzi ambitnie do swojej pracy. Dużo interesujących projektów, współpraca zarówno z dużymi jaki i całkiem nowymi markami. Każda czegoś uczy. Atmosfera w pracy przyjazna. Jak ktoś ma z czymś problem to zawsze może liczyć na pomoc

Daniel

Wymagająca firma, ale dostajesz dobre wynagrodzenie i możliwość udziału w poważnych projektach, więc cały czas jest szansa rozwoju, płaca jest uzależniona od doświadczenia i umiejętności negocjacji :) ja wynegocjowałam satysfakcjonującą stawkę ;>

Kondziu

Zajmuje się SEO w 365 PR i jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Dobrze płacą, mam możliwość szkolenia się w swojej dziedzinie, więc cały czas się rozwijam, a do tego fajna ekipa w biurze. Ze swojej strony polecam.

Jack

Spora agencja, która kreuje marki, organizuje eventy, tworzy strony internetowe oraz zajmuje się marketingiem. Naprawdę pracy tam jest dużo, mnóstwo zleceń, terminy, nie każdy się do tego nadaje. Kreatywność to jedno, ale ogarnianie kilku projektów w jednym czasie to drugie. Klienci też są teraz coraz bardziej wymagający. Polecam jeśli ktoś się odnajduje w takim klimacie, bo płacą dobrze i podejście do pracowników też na najwyższym poziomie.

Dawid

365 PR to ciągła kreacja. Dlatego potrzebujemy tutaj ludzi z doświadczeniem, ponieważ współpracujemy z największymi markami, tutaj nie ma miejsca na błąd. Mogę polecić pracę w tej firmie ponieważ człowiek się w niej spełnia i z satysfakcją wraca do domu, a do tego pieniądze są dobre.

Patrykus

Praca w Agencji PR zdecydowanie nie należy do łatwych. Jednak tutaj ciężka praca jest odpowiednio wynagradzana i DOCENIANA. Nie traktują Cię jak wyrobnika. Zespól to zespól – tworzą go ludzie słuchający się wzajemnie i dążący do jak najlepszych efektów. Atmosfera w firmie jest naprawdę dobra, wynagrodzenie zawsze zgodnie z umową, ale to chyba oczywista oczywistość.

Bartłomiej

Firma ma moc przebicia, organizuje duże eventy i ściąga światowe gwiazdy do Polski to chyba mówi samo za siebie. Nawet jeśli czasami jest ciężko to warto zagryźć zęby i działać dalej, bo to owocuje i człowiek wiele się uczy.

Błażej

Trzeba się orientować i być trochę wszechstronnym, bo branże trafiają się najróżniejsze. Wiele człowiek się uczy. Zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą co robią. Potrafią zrobić takie kampanie dla marek, że głowa mała :) jeśli tylko by Was tam chcieli to polecam serdecznie.

Czorny

Zgadzam się z opiniami powyżej i polecam spróbować pracy w 365 PR.

Creative

Pracy jest sporo, na pewno nie ma czasu na chodzenie po biurze i luźne rozmowy przez pół dnia. Dużo zleceń i to kreatywnych, więc nie zawsze da się przewidzieć ilość czasu jaką należy poświęcić na projekt. Czasem zdarzają się nadgodziny, ale jest to odpowiednio wynagrodzone.

Konrad W.

Jedne projekty są ciekawsze, a inne mniej, ale zrobić trzeba wszystkie. Zdarzają się też takie, które rekompensują wszystkie inne. Nie zawsze może być kolorowo i z serduszkami. Ogólnie bez względu na ciekawość projektu płacą dobrze. Czasem trzeba pracować pod presją czasu, więc tylko dla odpornych.

Zostaw merytoryczną opinię o 365 PR - Kraków

365 PR
3.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • ul. Jana Kurczaba 18 lok. 44
    30-868 Kraków