Opinie o Falcon Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Falcon Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Falcon Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falcon Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jaki jest styl zarządzania w Falcon Polska Sp. z o.o.?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Falcon Polska Sp. z o.o.?

Królowa Ryszarda

Atmosferę, tworzą ludzie. Jeśli lubi się pracę z ludźmi to i atmosfera jest fajna. Ja lubię ludzi i pracę z ludźmi, nie lubię narzekaczy których nigdzie nie brakuje i zawsze znajdą coś na nie. W Falcon pracuję już kilka lat i lubię tu przychodzić do pracy, dla samej pracy jak i dla ludzi z którymi pracuję.

Zuzanna
@Królowa Ryszarda

Czyli ludzi tutaj ostatecznie oceniasz pozytywnie? Nie spotkałaś się z jakimś marudzeniem u was na cokolwiek? I skoro kilka lat robisz to rozumiem, że na dłużej jeszcze na pewno zostajesz?

Pracownik Nowy wpis
@Królowa Ryszarda

Zgadzam się

Zuzanna Nowy wpis

ciekawa jestem jak tutaj dłuższe staże są wynagradzanie, po ile średnio ludzie tutaj u was pracują?

Pok Nowy wpis

Głównym czynnikiem motywującym nas do wykonywania swoich obowiązków jest właśnie dobra atmosfera pracy. Bardzo cenie hotel falcon za to że również zwracają na to uwagę. Atmosfera wzajemnego zaufania i szacunku sprawia, że pracuję chętniej, efektywniej, a praca z resztą współpracowników jest wręcz przyjemnością!

Zuzanna

W ostatnim czasie poruszony został temat atmosfery i pewnych rotacji w firmie. Widzę, że nawet pojawiła się osoba, która pracuje tu już kilka lat. Zastanawiam się tak właściwie jak wygląda tutaj struktura organizacyjna i ile osób aktualnie jest tu zatrudnionych? Wciąż są jakieś rotacje jeszcze?

kandydat

czy firma rekrutuje obecnie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Falcon Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Antek

Jak by praca była tam w porządku i wynagrodzenie to nie szukalibyście co chwile nowego pracownika. I to daje do myślenia....kto przyjdzie nowy to zaraz odchodzi.......

Bartosz
@Antek

A może firma się rozwija i ciągle szuka nowych pracowników? Przecież różnie może być. Częste rekrutacje to nie zawsze znak, że w firmie jest ogromna rotacja. Choć zdarza się i tak oczywiście ;)

Legit
@Bartosz

Na pewno tak jest, na sto procent. ;)

Margaret

Byłam dwa dni na próbę jako pokojówka i szczerze odradzam! Kręcą tam nie chcą dać umowy o pracę tylko zlecenie co doniczek się nie liczy albo staż z urzędu pracy! O umówię o pracę zapomnij najlepiej jak najmniej płacić ! (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam jak ktoś szuka pracę i liczy na normalną umowę to zapomnij!!! Omijać to miejsce!

Zdziwiona
@Margaret

Pani Małgorzato , trochę nie w porządku wylewać stek kłamstw na forum :) z tego co mi wiadomo została Pani poinformowana kiedy można odebrać wynagrodzenie za tzw dwa dni próbne, które są informacja tak dla nas jak i dla Pani czy chcemy podjąć współpracę. Jestem wieloletnim pracownikiem na umowę o prace , jak i pozostali pracownicy tej firmy podejmujący stałą współpracę . Co do Pani „charowania” trochę inaczej to widzieliśmy :). Życzę aby znalazła pani idealnego pracodawcę , pracownik na umowę o prace na czas nieokreślony .

Ona

Popieram w falconie kokosów nie zarobisz szukają (usunięte przez administratora)tylko na umowy śmieciowe!!!! Odradzam!!!!!!

Bogna

Generalnie ta firma to bardzo dobry pracodawca i wystarczą chęci a zadowolenie pewne!!

Super atmosfera

Lubię atmosferę w Hotel Falcon za: Praca w gastronomii nie jest łatwa i każdy kto kiedykolwiek miał styczność z tą branżą dobrze o tym wie. Jak wszędzie zdarzają się gorsze i cięższe dni, a dzięki temu, że w Hotelu Falcon pracują świetni ludzie, którzy tworzą przyjazną atmosferę, to dzień od razu staje się lepszy :) Pani Małgosia, Bogusia i Pan Grzegorz, mimo swojego zabiegania zawsze znajdą czas, pomogą i doradzą jak poradzić sobie z różnymi sprawami, dopingują i jak widzą efektywne działania, to i na podwyżkę można liczyć. Pozostali pracownicy, którzy są dłużej stażem również chętnie pomagają i wspierają. Poza tym w Hotelu Falcon organizowane są ciekawe wydarzenia, podczas których można poznać różnych artystów i inspirujące osoby, to taki bonus do pracy :)

Bogusia

Zadowolona z pracy :)

Praca w Hotelu Falcon jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca . Największym atutem firmy są ludzie tam pracujący , zarówno szefostwo jak i współpracownicy - cudowni ludzie . Wiele sytuacji pokazuję , że nasz zespół to taka jedna wielka rodzina . Jeśli chodzi o szefostwo , są to rzetelni i wymagający pracodawcy za co bardzo ich cenię gdyż bardzo wiele się od nich nauczyłam . Mimo swej konsekwencji oddaliby serce za pracownika . Wszystkie nasze prywatne sprawy są dla nich ważne i starają się pomóc rozwiązywać problemy . Kwestia wynagrodzenia : jak na podkarpackie realia , zarabia się bardzo dobrze . A przy pokazaniu większego wysiłku i starań - podwyżka murowana :) Zdecydowanie polecam !!!

Niesamowicie dobra atmosfera pracy, młody zespół, młodzi szefowie, hotel jest nowy, nowoczesny i bardzo przyjazny więc nie ma się poczucia niezadowolenia z miejsca w którym się pracuje. Kasa jest na czas i jest fajna nawet bardzo. Ważne jeśli nie najważniejsze to to, że ludzie są normalni, nikt na nikogo nie krzyczy nie wyzywa a kto pracował w gastro ten wie jak bywa. Generalnie bardzo serdecznie polecam. Ja miałam tylko praktyki ale ... to były najlepsze praktyki w życiu i gdyby nie przeprowadzka na pewno zostałabym na dłużej ;) Lubię atmosferę w Hotel Falcon za: Relacje jakie są między szefostwem a pracownikami

Rzetelna i solidna firma.Przyjazna atmosfera. Nie można powiedzieć złego słowa o szefostwie oraz współpracownikach. Polecam !!!

Justyna

Od kilku miesięcy nie udzielacie się na forum. Czy to znaczy, że praca w tym miejscu sprawia Wam satysfakcje? Jeżeli tak jest, to tym bardziej podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Będzie to duża pomoc dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w hotelu. Dla osób zainteresowanych pracą przesyłam link: http://www.hotelfalcon.pl/praca Znajdziecie tam aktualne ogłoszenia i oferty pracy w Hotelu Falcon.

gość

Zdecydowanie nie polecam. Bez względu na rodzaj stanowiska straszna atmosfera, którą wnoszą właściciele. Ciągły nacisk i oczernianie, dlatego nie jest się w stanie zapamiętać imion bo pracownicy tak często sami odchodzą lub są w niemiły sposób zwalniani. Przy odejściu nie licz na pełną pensje, bo zawsze znajdzie się powód, żeby coś obciąć. Ludzie obracający się w branży znają opinie tego miejsca.

unknownuser

Co Ja mogłbym powiedzieć o tym miejscu hmmm. Na pewno to nie bedzie nic dobrego... Zaczynając na szefostwie i pracownikach z rodziny to jedna wielka klapa zeby w takim miejscu bylo tyle spokrewnionych ludzi przez co wiadomo ze nie są oni traktowani jak inni , nie rozumiem czemu tym hotelem rządzą ludzie ktorzy nie mają pojęcia kim jest dobry kierownik i niekotrzy chyba nie wiedzą wiele o swoim stanowisku... Patrząc na z zewnątrz wszyscy mowią jakie to cudowne miejsce stworzono, ale to tylko pod klienta bo na "zapleczu" panuje ciągly chaos, wlasciciele sami nie wiedza czego chcą,(usunięte przez administratora) dzien dobry od nich nigdy pierwszy nie usłyszałem..Wizualnie na pierwszy rzut oka i pierwszy dzien w pracy wydaje sie calkiem ale jest totalnie odwronie. I komentarz ktory temu wszystkiemu przeczy to zwykle kłamstwo, nie bez powodu ludzie ciągle od nich chodzą i wciąz kogoś poszukują . Jedyne co moge powiedziec dobrego, pracowalem tam kilka miesiecy, wypłata zawsze była na czas, ale patrząc na to ile zmarnowałem czasu i nerwow z tymi ludzmi to się chyba nie przelicza.. Zdecydowanie odradzam współprace!

grindejka
@unknownuser

Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat tego czemu zrezygnowałeś? Na jakim stanowisku pracowałeś? Dostałam dziś zaproszenie na rozmowę na stanowisko recepcjonistki i już pani, z która rozmawiałam była bardzo oschła i niemiła w rozmowie, ale to może tylko takie wrażenie...

Zostaw merytoryczną opinię o Falcon Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Falcon Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Falcon Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falcon Polska Sp. z o.o.?

Falcon Polska Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • BUKOWIECKA 92
    03-893 Warszawa