Opinie o Oskroba w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oskroba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Oskroba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oskroba w Łódź

Vasariah

Robie zakupy na Kopcińskiego,pieczywo świeże ,często cieplutkie.Panie cudowne.Uśmiechnięte i z dużą cierpliwościa Polecam zakupy w tym sklepie.

Cezaryna8

Ekspedientki biorą pieczywo w ręce. Na moje uwagi na temat padła odpowiedź "pani połówkę chleba dotykałam w rękawiczce" Zamknęłabym taką firmę. Ponieważ, to nie jest pierwszy raz przy Pomorskiej w Łodzi, postanowiłam złożyć skargę do Sanepidu.

Była klientka

Niestety obsługa młodych pań przy ul.Ciołkowskiego jest tak arogancja że szkoda słów. Wielokrotnie miałam problem z kupnem pieczywa, bo albo zabrakło(o godz.10tej)albo zapomniano odłożyć na moją wcześniejszą prośbę. Panie robią łaskę że w ogóle pracują, żenada

Kolejna była klientka
@Była klientka

To jeszcze nic! Nowa pracownica sklepu na Ciołkowskiego - młoda brunetka- na moją prośbę o pokrojenie połowy angielki odpowiedziała " aż taka jest pani leniwa, że połowy angielki nie może pani pokroić?". Kupowałam u Oskroby w kilku sklepach przez ok 10 lat, ale nigdzie nie spotkałam się z taką arogancją. Na szczęście na Ciołkowskiego jest kilka piekarni.

Czy często w firmie Oskroba zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Bardzo często nie doceniają swoich dobrych pracowników i zwalniają tak po prostu.☹️

@Gość

Nawet nie zatrudniają na umowę tylko na czarno, po miesiącu mówią dziękuję a pracownik później zostaje bez niczego. Na miejscu jest wypiekanie i niech tylko stanie się jakieś nieszczęście. Nie polecam tam pracować ????

Lokin
@Gość

A to ukrywali to, że jest wypiek na miejscu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Oskroba spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Na Switezianki 19 ekspedientki sa nie uprzejme

@Pawlo

A czy któraś pani konkretnie?

A ekspedientki maja zapewnione maski i rękawiczki?

Klientka

Witam. Jestem wasza stała klientka ale niestety będę musiała to zmienić. Personel jest bardzo nieprzyjemny w obsłudze. To przecież dzięki nam klientom mają pracę. Mam wrażenie że panie są w pracy jak za karę zwłaszcza jedna młoda ruda pani. Ja rozumiem że jest pandemia i ciężkie czasy dla nas wszystkich ale szacunek i chociaż w minimalnym stopniu mila obsługa nam się należy. Ostatnio usłyszałam że jak wejdą nowe obostrzenia i będą wpuszczac po jednej osobie to w końcu będą miały mniej pracy. Są we trzy na zmianie a pracuje jedna a reszta dobrze się bawi na zapleczu. Ja też pracuje z klientem i nie wyobrażam sobie żebym tak miała obsługiwać. Nie tlko ja mam takie zdanie ale moi znajomi tak samo. Po prostu zmienimy piekarnie a szkoda bo naprawdę pieczywo jest pyszne. Szkoda ☹️ (piekarnia w łodzi ul. Ks. Brzuski)

Maciek

Jak jest słuchajcie na produkcji, jak są np jakieś takie nadwyżki produkcji pieczywa to możecie to zabierać do domu?

Kamila

Ile zarabiają ekspedientki i czy jest dużo roboty ?

Pawlo

Switezianki 19 to najgorszy sklep brud (usunięte przez administratora) i sanepid powinien się tam zainteresować i zamknąć sklep

Pawlo

Suf pieczywo stary wiejski mały stare ciasta i stare kule serowe

Kazimierz

Jako pracownik jestem zobligowany do przygotowania wypieków na miejscu, czy są one dostarczane z zewnątrz?

Anonin

Praca to jest jakaś typowa porazka,nie sa przestrzegane rządne ale to rządne prawa pracownika, zaczynasz pracować bez umowy (podobno to okres szkoleniowy), nie jest zachowany odpoczynek dobowy, praca na zmiany jeden dzien rano, drugi południe, trzeci znowuż rano, przez co kończysz pracę o 20 a na 5 musisz być znowu w pracy. Grafik ustalany jest w każdą sobotę na następny tydzień dzięki, w dodatku wynagrodzenie.. zatrudniany jesteś na najniższa krajowa, a reszte dostajesz w kopercie ..

klient

Jesli chodzi o wyroby nie mam nic do zarzucenia. Ale jesli chodzi o obsluge w lodzi na ulicy pomorskiej przez mloda panią o rudych wlosach mozna wiele polemizowac..... jest nie mila arogancka bezczelna chamska i zachowuje sie jakby byla w tej pracy za kare az odechciewa sie zakupow u tej pani . Jak nie zmieni swojego zachowania stracicie nie tylko jednego klienta czyli mnie ale na pewno wiekszosc osob ktore beda mialy przyjemnosc robic u tej pani zakupy takze tam nie wroca!

Zostaw merytoryczną opinię o Oskroba - Łódź

• Jak się pracuje w Oskroba?

Zobacz opinie na temat firmy Oskroba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oskroba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oskroba