Opinie o Oskroba w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oskroba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Oskroba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oskroba w Łódź

Mirka

Jestem klientką Oskroby na Radogoszczu, to namawianie-polecanie kupna dodatkowych produktów jest nie na miejscu ,w dobie dzisiejszych cen.

@Mirka

Taka mamy pracę,od polecania zależy nasza premia Proszę nas zrozumieć pozdrawiam

Wera

Totalny niewypał Liczy się to co powie klient zero wysłuchania pracownika Pierwszy raz w mojej karierze zawodowej spotkałam się z czymś takim Pieczywo odpiekane okropne gnioty Brak podstaw fukcionowania danego sklepu ale jak coś to wina pracownika Porażka to ta firma Wiele można by pisać szkoda słów

Polecam piekarnie na ul. Świtezianki bardzo miłe ekspedientki,zawsze świeży towar i czysto,nie ma problemu z odłożeniem chleba.

Nie polecam Oskroby ul .Krokusowa Pani Natalia nie rozumie co się do niej mówi, chciałam 2 bułki to dala mi jedna .Zapytałam o ciasto co w nim się znajduje to usłyszałam "dobre ".Ciężko się z nią porozumieć. Tragedia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Oskroba spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Kate

Bardzo złe warunki pracy w piekarni Oskroba na Ul Kopcinskiego w Łodzi. Przez pierwsze kilkanaście dni pracuje sie bez żadnej umowy. Następnie umowa podpisana jest na próbny miesiąc. Szkolenia BHP odbywają sie tak, ze podpisujesz papier i bez żadnej rozmowy lub szkolenia. Warunki sanitarne w tej cukierni są tragiczne. W produktach bardzo często można napotkać mrówki a w samej cukierni pokazały sie nawet szczury. Pracownik jest rzucany ze sklepu do sklepu. Nie doceniają pracownika w żaden sposób. Pani kierownik Magdalena ma wszystko gdzieś jak coś jest do niej zgłaszane. Nie polecam pracy w tym miejscu Oskroba Łódź ul. Kopcinskiego.

Joasia

Zazwyczaj niech kupuje u nich pieczywa, chyba ze musze. W sklepie osiedlowym niekiedy kupie pakowany, na opakowaniu jest napisane :NA ZAKWKASIE: , ale chleb na zakwasie wyglada troche inaczej, i smakuje troche inaczej. Ale kupowalam chleb razowy na zakwasie ze sliwkami i mioderm, W OSTATNIM ZAKUPIE OKAZALO SIE ZE SA KAMIKENIKE W KROCE. W jednej kromce byly 3 kamienie, nie PESTKI ale kamikenie. Wioec juz nkie kupuje

Natka1212

Oskroba prawie wszystko mrożone,rozmrażane i jeszcze raz mrożone,pracownice aroganckie, stare ciasta. Brak rękawiczek w takcie podawania i krojenia pieczywa. Powinni zamknąć tą firmę

Mycha
@Natka1212

A gdzie dokładnie pracownice nie noszą rękawiczek podczas podawania pieczywa?

@Mycha

W różnych miejscach robiłam zakupy. Rękawiczek nie noszą na Pomorskiej,Strażackiej,Krokusowa,Łagiewnicka o Brzóski szkoda pisać. Do tej firmy to sanepid powinien wejść na kontrol od samego rozpoczęcia pracy przez załogę.

Karolcia25
@Natka1212

Widać że post pisany po złości ???? żałosne, jaka dokładność z wymianą sklepów ???? wywalili Cię za słabą pracę i zemsta ?? ????

@Karolcia25

Nie wiem jaka była jej historia ale odnośnie tych rękawiczek jak to ostatecznie jest? Noszą czy jednak nie?

Krzada89
@Olga

Byłem w kilku sklepach Oskroby w Łodzi...I wszędzie Panie sprzedające miały rękawiczki...

Karolcia25
@Olga

Ja jestem byłym pracownikiem i jakoś nigdzie nie zaóważylam żeby dziewczyny nie nosiły rękawiczek. Jestem zdania że jeżeli coś komuś w firmie nie pasuje to szuka sobie czegoś innego i odchodzi. Uważam że to zwykła zemsta i brednie.

ByłyPracownik#2

Dla mnie praca w oskrobie to był koszmar. Pani menadżer niby milusia kochaniusia a jak się przysłowiowo nie wchodziło jej w (usunięte przez administratora) to pokazywała pazurki i na co ją stać. Umowa ? To jeden wielki żart , nie dostaje się umowy na stałe czy dłuższa niż 9 miesięcy. Po tym dostajesz kolejna ale uwaga ! NIBY INNA FIRMA! Księgowa wiecznie robi "pomyłki" na korzyść firmy - wiadomo. Jak im brakuje złotówki w utargu albo chociażby 50gr to jest afera , telefony o 6 rano bo pieniądze się nie zgadzają !! A pracownik ? Ojej pani księgowa się musiała pomylić no cóż ... Praca w soboty to czysty wyzysk , zero jakiegokolwiek docenienia pracownika. Zapitalasz jak (usunięte przez administratora) za najniższą krajową 6 dni w tygodniu. Tragedia , dlaczego jeszcze takie firmy istnieją. Mam nadzieję , że moje zgłoszenie do sanepidu (tak , tak , spleśniały chleb to też norma) i pipu jakoś zostało rozpatrzone. Pozdrawiam serdecznie menadżer Madziulke N. ????

@ByłyPracownik#2

Taka trochę zemsta za gorszy okres w pracy z tymi zgłoszeniami? Bo w przeciwnym razie gdyby zależało Ci na poprawności raczej od razu byś z tym do nich się zwróciła? Jeśli to prawda z tym brakiem doceniania to słabo, ale w takim razie co takiego tu ludzi zachęca, że wciąż pracują?

@ByłyPracownik#2

Magdalena N to najgorsza (usunięte przez administratora) i cały ten cyrk zwany Oskroba wszystko się zgadza co pani piszę

Dario

Pani na ul Kopcinskiego zawsze uśmiechnięta ,widać .że lubi swoją pracę . Zaglądam tam dość często ,pieczywo świeże i smaczne a drożdżówki pychota .Polecam .! Prywatnie można pozazdrościć pracownika !!

Placek

Gdybym mógł używać wulgaryzmów....... Całe to pieczywo i wyroby cukiernicze to jeden wielki parszywy GNIOT. W Tesco kupiłem niby "strucle" Koszmar-glina z gipsem byłaby lepsza. OSKROBY od zawsze wystrzegałem się po pierwszym wymiocie. Trochę spieszyłem się i nierozważnie ściągnąłem ten (usunięte przez administratora) z półki.

Basia
@Placek

Mam dokładnie takie samo zdanie, kupiłam wczoraj w ALDI strucel jabłkowy i owocowy,. SPRAWDZIŁAM skład i myślałam, źe JEST OK. W domu okazało się, że to okropny GNIOT!!!! Klei się jak by była tam guma do żucia, kruszy się tak, ze nie ma mowy by pokroić na plastry. Pierwszy i ostatni raz kupiłam i będę o strzegala w sklepie klientów by nie kupowali tego świństwa. Wrzuciłam pieniądze do śmieci.

@Basia

Skoro skład był ok to nie jest przypadkiem wina niepoprawnego przechowywania? Bo teraz nie wiem czy nie powinno się mieć przypadkiem pretensji do marketu, bo to oni są odpowiedzialni za produkt gdy biorą go od dostawcy

Czy Oskroba zapewnia kartę multisportu?

Jony

Z tego co wiem niestety nie. Ale za to punkt sprzedaży w Kostrzynie nad Odrą przy ul. Gorzowskiej zapewnia nie miłą obsługę i ciągły brak towaru. W Wielka Sobotę o 9 godzinie brak pieczywa. Nie jestem pierwszą osobą która od dzisiaj zmienia piekarnie

Roman
@Jony

Serio? Już o 9 rano nie było chleba? Może trzeba było się wcześniej zapisać? Ja tak robię w ulubionej piekarni i zawsze coś mi zostawią. No ale to trzeba wtedy dobrze żyć z obsługą.

ByłyPracownik

Nie polecam współpracy. Niby dostaje się na rękę 2200 zł ale co z tego jak pracuje się od poniedziałku do soboty. Zmieniają sobie wewnętrzne ustalenia odnośnie dodatkowych płatności za soboty, nie informują pracowników, a jak ktoś się opomni o swoje to nie ma winnego "Bo takie ustalenia“. Księgowa popełnia non stop błędy przy wypłatach, nic się nie zgadza do tego podsyłają co miesiąc listy obecności z niby odebranymi dniami, a tak na prawdę nie mają ludzi do pracy więc każdy robi za dwóch. Zero docenienia w jaki kolwiek sposób, wiecznie tylko wymagania i mimo starań zespołu to wieczne niezadowolenie. Do tego zdarza się że 3 minuty przed zakończeniem zmiany przychodzą do pracowników i wręczają wypowiedzenie bez podania przyczyni zwolnienia. Trzeba na nich uważać.

@ByłyPracownik

Od poniedziałku do soboty i 2200 na rękę? Po 8h dziennie? Czyli sobota nie jest dodatkowo płatna? A jak z przerwami w ciągu dnia? Właśnie w dzisiejszych czasach najgorsza jest ta niepewność zatrudnienia - jak można być tak nieludzkim i zwalniać człowieka z dnia na dzien!!! Na jakiej umowie pracowałeś?

@ByłyPracownik

A jaka jest umowa :p? Po przeczytaniu forum wiem jakie są zarobki, warunki pracy, praktycznie wszystko jest dla mnie jasne. Tylko nie jestem pewny co do umowy. Wydaje mi się z opisów, że jest to umowa o pracę. Mam rację ;)? Jeśli tak to czy jest ona zawierana na czas określony czy nieokreślony?

Abba
@Piotr

Umowa jest o pracę, ale zawierana na maks 9 miesięcy. Mają dwie firmy i raz zatrudniają przez jedną, a potem przez druga zeby nigdy nie dać umowy na czas nieokreślony. Czyli stabilności zatrudnienia nie ma niestety bo kończy Ci się umowa i baj baj

Małgorzata
@Abba

czyli rozumiem że nikt nie ma tutaj stałej umowy?? masakra, nie da się tego jakoś obejść? w sensie czy na pewno takie coś jest legalne, bo nie wydaje mi się...

YGREK
@Abba

Pracuję w tej firmie już kilka lat i jak inni (długo pracujący) mam umowę na czas nieokreślony. Owszem rotacja pracowników jest - ale jak przychodzisz do pracy i nie wisisz na telefonie lub FB a pracujesz i wywiązujesz się ze swoich obowiązków to nie masz o co się martwić.

Jsks
@YGREK

Pracownicy pracujący nawet powyżej 5 lat nie mają umowy na czas nieokreślony więc proszę nie pisać bzdur

Isis
@Marta

Jedna sobota dodatkowo płatna reszta niby w wypłacie wypłacana więc wychodzi najniższa krajowa plus premie

@Isis

I z tych premii coś godziwego da radę uzbierać czy nie polecasz?

Vic

Jeszcze nie spotkalem tak niegrzecznej.niemilej. aroganckiej sprzedawczyni jaka pracuje w piekarni Oskroba na ul.Strazackiej w Łodzi. I jestem obywatelem innego panstwa dlatego takie zachowanie jest dla mnie szokujace. Traktowanie konsumenta bez respektu jest nie do zaakceptowania. Odwiedzilem piekarnie dwa razy I potrzebowalem porady co kupic,poniwaz zapomnialem polskiej nazwy.Niestety otrzymalem vulgarna odpowiedz.

Stały klient

Robię codziennie zakupy w piekarni przy ulicy Brzóski i nareszcie mogę powiedzieć że coś zmienia się w dobrą stronę. Pojawiła się nowa Pani która jest przemiła. Zawsze odłoży albo wypiecze pieczywo jeżeli się poprosi, uśmiechnięta i dobrze doradzająca. Ostatnimi czasy nie działo się tam najlepiej pieczywo wiecznie nie do krojenia albo nie było i nie miła obsługa ale może ktoś nowy wprowadzi pozytne nastawienie do klienta w tym sklepie.

Stały klient
@Stały klient

Nie rozumiem osób, które robią problemy z tego że chleba niemożna pokroić. To nie koniec świata, po prostu kupcie sobie dobry nóż do krojenia chleba i będzie po problemie

Czy Oskroba ma ściśle ustalone godziny pracy?

Opa

Niby jest grafik z góry na tydzień, ale zazwyczaj jest zmieniany kilka razy w ciągu tygodnia, rzucają po innych sklepach i tyle ze swoich planów

Jedna z,, nowych,, ????????????????

Omijać szerokim łukiem punkt na ul Napierwskiego w Łodzi. Nowe dziewczyny są wykorzystywane przez,,, starsza pracownice,,, Ona wiecznie wisi na telefonie. Znika z telefonem. Kłamie i donosi jeśli się postawisz. Płacze przy konferencji na zawołanie. Jeśli się nie postawisz będziesz matołkiem do pracy za nią. ???? Z mężem kawki popija a nowe zasuwaja. Składa skargi w imieniu klientów. Omijać nowe ten punkt ????

Maria

Zakupy na ul Kopcinskiego Polecam Pani Małgosia super, doradzi upiecze i jeszcze się uśmiechnie do klienta.

Daniel

Witam .Chciałem wyrazić swoją opinię na temat piekarni w Oskroba w Nowosolnej .Mieszkam tam od niedawna i zacząłem robić tam zakupy ,pieczywo swiezutkie ,obsługa niespotykanie uprzejma ,przemiła ,zawsze Panie są wesołe i doradza .Aż miło tam się wraca .Żeby każdy sklep posiadał pracowników .Dziękuję i pozdrawiam Daniel S

WITAM MYŚLĘ, ŻE FIRMA OSKROBA POWINNA POŁOŻYĆ OGROMNY NACISK NA PRZESTRZEGANIE WARUNKÓW HIGIENY PODCZAS SPRZEDAŻY PIECZYWA. EKSPEDIENTKI CZĘSTO O TYM ZAPOMINAJĄ.RĘKAWICZKI, KTÓRYCH UŻYWAJĄ SĄ JEDYNIE TYLKO DO ZMYLENIA KLIENTÓW.POWINNY WIEDZIEĆ, ŻE PIECZYWO NALEŻY PODAWAĆ CZYSTĄ RĘKAWICZKĄ ( PODKREŚLAM CZYSTĄ RĘKAWICZKĄ )I NIE WYDAWAĆ PIENIĘDZY TĄ SAMĄ RĘKAWICZKĄ .NIESTETY JESTEM CZĘSTYM ŚWIADKIEM TAKICH SYTUACJI( RETKINIA W ŁODZI ). SUGERUJĘ , ŻEBY PRACOWNICY ZAPOZNALI SIĘ I PRZESTRZEGALI PODSTAWOWYCH ZASAD SPRZEDAŻY. WIELOLETNIA KLIENTKA

Mama
@anonymous

Teraz w czasie pandemii ekspedientki raczej muszą przestrzegać zasad higieny, lecz niestety jakość obsługi i sposób traktowania klienta pozostawia wiele do życzenia. Jeśli obsługujecie dzieci to słuchajcie co one do was mówią. Zamiast smiac się I wciskać dziecku promocyjne babeczki. Teraz jestem unieruchomiona w domu ale nie omieszkam wejść któregoś dnia, do Pani Blondynki że spiętymi włosami i powiedzieć parę przykrych słów pod adresem obsługi. Trochę wam się lejce poluzowały na Napierskiego odkąd nie ma p. MAŁGOSI. Mam nadzieję że szefowa zmyje wam głowy.

@anonymous

Witam,Muszę dołączyć do grona krytykujących-sprzedawczyni( blond włosy) na ul.Pasiecznej jest bardzo arogancka.Skandalicznie podchodzi do przestrzegania reżimu sanitarnego w czasie epidemii!Maseczka zwisa jej na jednym uchu(jak kolczyk).Na próbę zwrócenia uwagi o to reaguje arogancko,mówiąc,że jak się nie podoba,to tu zakupów nie muszę robić.Założyła maseczkę na minutę,jeszcze nie wyszłam ze sklepu,od razu ją zdjęła.I tak jest od kilku tygodni.Zamierzam następnym razem powiadomić służby,niech należycie ukarają tą panią,lub też firmę,w której pracuje.Może zrozumie,że przez takie zachowanie epidemia będzie ciągnęła się jeszcze długo.Poza tym chleb odkażę w piekarniku,ale ciastek z kremem już nie-pewnie klientom odbiera taki widok smak,bo nikt prawie nic nie kupuje oprócz pieczywa.Obok na stoisku Czarnocin czy Grot,personel szanuje klienta i pracuje w maseczkach.

xxx
@Mama

jakiej pademi wariatko bys zobaczyla co sie dzieje jak w piekarniach robia chleby czy oskrobie czy w inneych to by wcale nie kupowala

Abu

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) na czym mogą. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy, brak zapłaty za soboty bo twierdzą, że za soboty wypłacane jest już w wynagrodzeniu co jest niezgodne z kodeksem pracy. Umowa na najniższa krajowa, w rzeczywistości zarabia się więcej, oczywiście ten dodatkowy dochód nieopodatkowany. Brak umowy na czas nieokreślony bo przenoszą pracowników z firmy do firmy i umowy są dawane na maks rok. Nie przestrzegany odpoczynek dobowy pracownika. Schodzi się z popołudniówki i idzie na 5 rano z powrotem. Wieczny brak kadrowy bo firma nie zrozumiała jeszcze, że za pracownika trzeba godnie zapłacić a czasy (usunięte przez administratora) się skończyły. Pierwszy miesiąc pracuje się na czarno więc nie wiadomo nawet na czym się stoi z dnia na dzień mogą powiedzieć dowiedzenia i tyle, brak szacunku do pracownika. Spóźnianie się z wypłatami i fałszowanie czasu pracy. Każą podpisywać listę z dniami wolnymi których rzeczywiście nie było. Firmie powinna się przyjrzeć inspekcja pracy bo to nie do pomyślenia, że takie firmy jeszcze funkcjonują. Grafik sobie zmieniają z dnia na dzień bo pracownik nie ma prawa do czasu wolnego i swojego życia. Księgowa z wypłatą myli się praktycznie co miesiąc - oczywiście na korzyść firmy, nie pracownika. Wyliczany nawet papier toaletowy, 3 rolki na kilkuosoby zespół. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Oskroba - Łódź

• Jak się pracuje w Oskroba?

Zobacz opinie na temat firmy Oskroba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oskroba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oskroba