Opinie o Innogy Fotowoltaika (E.On Foton Sp. Z O.O.) w Warszawa

E.ON Foton to doświadczona i innowacyjna firma, która oferuje kompleksową usługę doradztwa, projektowania i profesjonalnego montażu instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy dostęp do ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym będą Państwo w stanie cieszyć się niezależnością energetyczną, a także niższymi rachunkami za prąd. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i cały czas poszerzamy ofertę produktów dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewniamy kompleksową usługę doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy zasoby umożliwiające utrzymanie standardów dających naszym Klientom wsparcie oraz gwarantującym bezpieczeństwo na każdy etapie realizacji i użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Nasza firma fotowoltaiczna jest jej częścią. Jesteśmy zaufanym partnerem. Nasz zespół to doświadczeni projektanci, monterzy oraz osoby z uprawnieniami wymaganymi do montażu instalacji fotowoltaicznych. Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 w kategorii „Instalacje fotowoltaiczne”. Ponadto jako jedyna firma zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych otrzymaliśmy Srebrny Laur Konsumenta 2021. Dzięki swojemu odpowiedzialnemu wyborowi, wspomożemy również proces ograniczania emisji CO2 do atmosfery, który jest kluczowy dla stanu naszej planety. Warto podkreślić, iż oferta naszej firmy fotowoltaicznej jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Do tej pory udało nam się zamontować setki tysięcy modułów fotowoltaicznych na terenie Polski, a wśród naszych Klientów znalazły się małe, średnie i duże firmy, gospodarstwa rolnicze, a także osoby prywatne. Zaufaj liderowi branży fotowoltaicznej w Polsce!

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.ON Foton Sp. z o.o. w Warszawa

Michał Grabarczyk

Współpracę z Firmą FotonTechnik zacząłem w styczniu po pojawianiu się przedstawiciela Bartka z Rzeszowa. Profesjonalnie podszedł do tematu dobrał instalacje i załatwił wszytkie papierowy Dzisiaj tj02.04 instalacja już działa i jest wszytko super. Polecam tą firmę oraz Bartka z Rzeszowa

Dawid

Ja osobiście nie polecam tej firmy jestem z okolic Konina. O to żeby podpisać umowę byli mili i wszystko ładnie rozmawiali ze mną i mydlili oczy podpisałem umowę na połowie lutego i do dziś nie mam nic a podobno wszystko miała trwać 30 dni. Teraz okazało się że paneli nie ma takich jak ja potrzebuję gdy panele się znalazły to podobno znowu nie ma szyn do mocowania i tylko zwlekanie mnie nie polecam przectawiciela z okolic Konina dla mnie to żałosna i nie odpowiedzialna firma. Jak naj dalej od tej firmy ostrzegam wszystkich naprawdę tragedia.

@Dawid

Panie Dawidzie, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 22 266 85 83, info@fotontechnik.pl - postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemu.

Aneta
@E.ON Foton Sp. z o.o.

To chyba firma powinna się skontaktować z klientem a nie odwrotnie!

@Aneta

Z przyjemnością byśmy to zrobili, jednakże Klient nie podał danych kontaktowych. Nie chcemy też, aby był zmuszony publikować je w miejscu publicznym stąd bezpieczniejszy będzie kontakt w drugą stronę.

Robert

Firma nieuczciwa. Źle przygotowany projekt, ilość wytworzone energii nie wystarcza na zapotrzebowanie domu. Dobrze się zastanówcie, wybierając tę firmę, bo na reklamację nie macie, co liczyć. NIE POLECAM ????????????????????????????????????

zawsze winna firma..?
@Robert

Przecież handlowcy zawsze sprawdzają faktury i zużycie roczne więc jeśli klient kupuje za małą instalację to nie dlatego, ze ktoś mu kazał (przecież na umowie ma wpisane kW, które kupuje oraz widzi na fv ile zużywa) tylko dlatego, że chce zaoszczędzić. Już się spotkałem z sytuacją gdzie klient doskonale wiedział ile zużywa ale chciał mniejszą instalację bo twierdził, że mu wystarczy i potem pretensje, że nie wystarczy... no cóż :) Proszę brać takie opinie na pół. A jeśli to nie była kwestia przyoszczędzenia to przecież można rozbudować instalację

@Robert

Nie zgodzę się - firma robiła mi instalację i przed założeniem instalacji dostałam projekt, który pokazywał ile prądu wyprodukują panele i dopiero po zaakceptowaniu założono mi instalację na dachu. To zaakceptował Pan projekt wiec wiedział co kupuje

@Robert

Panie Robercie, niestety ciężko nam pomóc bez podania szczegółów sprawy. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 22 266 85 83, reklamacje@fotontechnik.pl - postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemu.

Beata

Witam bardzo polecam firmę FOTON Technik krótki czas realizacji ,profesjonalna obsługa,bardzo dobrze WYKONANA INSTALACJA .

Przedstawiciel Handlowy

Pomijając to, że nie mogę znaleźć ogłoszenia tej firmy, a niby do niej aplikowałam Doszłam do 3-go etapu rekrutacji. Pierwszy to typowo rozmowa z działem HR nic specjalnego. Drugi to u mnie spotkanie online, przebiegło ono ciekawie, dużo pytań czemu akurat taka praca itp. Cyrk zaczął się dopiero w trzecim etapie, gdy ja i dwie inne osoby przybyły do firmy w Katowicach na ul. Mariackiej. Na osoby, które miały nam pokazać jak wygląda praca, czekaliśmy pół godziny! Potem każdy z nas dostał osobę kompetentną aby pokazać nam jak wygląda ta praca, gdy wyszliśmy z budynku Pan B, który miał mi pokazać z czym to się je powiedział mi, że z miejsca mi dziękuje, ponieważ nie jestem ubrana BIZNESOWO (cokolwiek to znaczy) i nie weźmie mnie na spotkanie z klientem. Byłam w szoku, ponieważ było to zmarnowanie mojego czasu i jeśli przeszkadzał im mój ubiór, mogli mi dać znać po prostu wcześniej. Oczywiście potem zadzwoniłam do Pani z rekrutacji, po opowiedzeniu całej historii otrzymałam tylko krótkie " Dziękuję za informację, do usłyszenia"... Też pragnę zaznaczyć, że w informacji sms, którą dostałam dzień przed nie miałam informacji o dress code, była tylko informacja o ubiorze odpowiednim do pogody. Nie polecam nikomu tej firmy, do teraz nie wiem, gdzie bym miała pracować, ponieważ podpisują się pod kilkoma innymi nazwami.

Czy miałam do czynienia z tego typu branżą

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Finance and Administration Manager
SIBELCO POLAND SP. Z O.O.

Polecam firmę FOTON TECHNIK współpraca z firmą na wysokim poziomie ,przedstawicielka firmy pani Ania Giera z Leszna bardzo miła i wesoła osoba ,bardzo obeznana w temacie paneli profesjonalnie dobrana instalacja (współpraca z firmą 2 razy panele braliśmy od firmy )polecam firmę ja wracam 3 raz teraz zdecydowałem się na pompe ciepła również od firmy foton technik i również od przedstawicielki Pani Ani Giery

Potecjalny

Witam, mam pytanie związane z warunkami zatrudnienia w Foton Technik. Otrzymałem dzisiaj telefon z ofertą ze są zainteresowani ale szczegółów dowiem się na spotkaniu jak przyjadę do firmy, ok 400 km. Jakie firma daje auto? Czy można korzystać prywatnie? Jaka podstawa na własnej działalności? Jakie są tereny ? Nie chciałbym sobie robić wycieczki na darmo. Pozdrawiam i dziekuje jak ktoś odpowie.

@Potecjalny

Wszystko zależy od stanowiska, o której się Pan ubiega. Z przyjemnością rozwiejemy Pańskie wątpliwości! Zapraszamy do kontaktu na adres: hr@fotontechnik.pl, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zadowolony klient

Polecam firmę Foton Technik, a w szczególności Panią Angelikę. Zaproponowana moc 6,39kw i panele dobrane do dachu bardzo ładnie wyglądają. Wszystko sprawnie bez zastrzeżeń, ekipa z tej firmy zamontowała nas w 2 dni. Od 4 lutego jesteśmy już podłączeni.Zadowolony klient????

ex pracownik

Niestety firma to nieporozumienie, amerykański styl, lecimy na ilość, zamiast naprawić klientowi u którego są usterki "leć dalej". Polecam ominąć szerokim łukiem, jeżeli zależy wam na satysfakcji Klienta. Foton niestety wyznaje zasadę, że lepiej zasuwać od domu do domu i namawiać, zamiast postawić standard pracy i pozwolić, aby Klienci chętnie polecali instalacje wśród znajomych.

@ex pracownik

W FOTON Technik realizujemy instalacje najwyższej jakości z zachowaniem najlepszych standardów. Ilość zadowolonych Klientów jest tego najlepszym dowodem. Ponadto rozwijamy nowe narzędzia, które będą pozwalały na czerpanie profitów z polecania instalacji naszej firmy znajomym, o których powiemy wkrótce.

krzysztof

witam polecam firmę FOTON TECHNIK współpraca z panią Anną G z Leszna przebiega bardzo dobrze instalację zakładaliśmy w lipcu 2020r profesjonalnie wykonana w terminie wcześniej ustalonym współpraca z panią Anną przebiega na tyle dobrze że zdecydowaliśmy się na kolejną inwestycję (pompa ciepła ) i jak do tej pory wszystko przebiega zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami

Krzysztof Uliński

Firma zbiega o spotkanie w celu przedstawienia oferty, wykonuje do mnie dwa telefony. Firma Foton Technik wyznacza termin spotkania: sobota 20.03 godz 13. W piątek o 16:30 otrzymuję SMS z potwierdzeniem terminu spotkania w sobotę. Wszystko bardzo profesjonalnie. W sobotę przedstawiciel firmy nie pojawia się na umówione spotkanie. Nie wykonuje telefonu ani nie wysyła info SMS, że spotkanie nie odbędzie się. Pierwszy raz w życiu spotkała mnie taka sytuacja aby przedstawiciel firmy nie stawił się na umówione spotkanie lub nie poinformował przed spotkaniem o zmianie terminu. Wnioski postawiam czytelnikom. Krzysztof Uliński

@Krzysztof Uliński

Szanowny Panie Krzysztofie, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zgłosiliśmy Pańską opinię do firmy. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za przesłanie szczegółów zajścia na nasz adres info@fotontechnik.pl - postaramy się pomóc.

Waldemar

Klamliwa obsługa klienta, reklamację do ostatniego dnia czyli 30 dni trzymają odpowiedż, A i jak nie odpowiadają na pytania w zgłoszeniu, Pan handlowiec sprzedaje i nic to więcej nie obchodzi ,Uważajcie na nich naciahacze, choć sama instalacja ok

@Waldemar

Panie Waldemarze, nasza firma wykonuje reklamacje zgodnie z kolejnością zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie 30 dni. Z informacji, które posiadamy w Pańskim przypadku reklamacja została wykonana w zakładanym czasie. Przez cały ten czas utrzmywaliśmy kontakt zarówno przez nasz zespół reklamacyjny jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych. W razie gdyby instalacja nie spełniała Pańskich oczekiwań prosimy o przesłanie maila na adres: info@fotontechnik.pl - postaramy się rozwiązać problem.

Iwona

Witam polecam firmę FOTON TECHNIK z czystym sumieniem miałam doczynienia z firmon 3 razy (panele ,panele i pompa ciepła) bardzo miła obsługa z przedstawicielem firmy panią Anna G wszystko wytłumaczyła bez problemu,stały kontakt z panią bez problemu, Termin wykonania usługi bez problemu zgodnie z zaplanowanym terminie .Polecam współpracę.

Ela

Witam.Z Jestem bardzo zadowolona z firmy Foton Technik. Profesionalna, szybka realizacja. Moglam nawet umowic sie na terminy, ktore mi odpowiadaly. Dwa tygodnie po instalacji Tauron dokonal wymiany zegar, juz korzystam ze swojego pradu. Polecam!!!

Mateusz

Współpraca z fotonem.. (usunięte przez administratora) Nie potrafią dobrze zrobić projektu, mają wielu podwykonawców którzy narzekają na ta firmę, ciężko dogadać się z jedną konkretną osoba, jest tam sztab osób i każdy problem zrzuca na inną osobę. Serdecznie nie polecam, firma Foto się już chyba wypaliła

ala
@Mateusz

Moja opinia, Wręcz przeciwnie jest pozytywna. Projekt i montaż super, a mój opiekun umowy i montażu (Doradca z Wrocławia) na każdym kroku był pomocny Polecam firmę Fotontechnik

@Mateusz

Panie Mateuszu, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Niestety nie mamy możliwości zweryfikowania zgłoszenia wewnątrz firmy bez podania szczegółów. Bardzo prosimy o przesłanie szczegółowych informacji mailowo na adres: info@fotontechnik.pl. Postaramy się pomóc.

Zdegustowany

Wizyta panów przedstawicieli handlowych przebiegła w taki sposób, że odniosłem wrażenie że bardziej interesują ich moje dane i to co mam w domu. Po co przy przedstawianiu oferty im mój pesel czy wizyta w piwnicy oraz na dachu, kiedy żadnej decyzji nie podjąłem. Ciekawe że zostawili jako kontakt maila nie firmowego tylko na gmailu. Nie wdając się w szczegóły spotkanie było stratą czasu. Porażka. Ostatecznie mam wrażenie że albo podszywali się pod przedstawicieli Foton Technik, albo takich słabych ludzi mają.

Orzeł
@Zdegustowany

Na pewno podszycie. Doradcy Foton Technik mają że sobą identyfikatory.

@Zdegustowany

Szanowny Panie, nasi przedstawiciele do komunikacji z Klientami używają jedynie adresów mailowych należących do domeny @fotontechnik.pl. Czy byłby Pan tak uprzejmy podesłać opis sytuacji i kontakt, który zostawiły te osoby na nasz adres: info@fotontechnik.pl?

Alaa
@Orzeł

Dokładnie, kiedy mi przedstawiali ofertę to mieli plakietki z imieniem, nazwiskiem i logotypem fotontechnik.

Tomasz I.

Hej jestem zadowolony ze współpracy z firmą jak i doradcą panem Markiem Śmigielskim. Firma montażowa również konkretna. Czytając niektóre wpisy mam wrażenie że to o innej firmie. Od początku współpracy zero problemów kontakt z doradcą bezproblemowy. Dla mnie firma godna polecenia.

Anna Zembrzycka Olsztyn
@Tomasz I.

Również mam wrażenie, że niektóre opinie to jakby z innej firmy. Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi. Do tej pory mam kontakt z Panią Renatką. Instalacja pracuje bez zastrzeżeń. Na początku Energa nie ujęła w rozliczeniu mojego magazynu. Po wskazówkach Pani Renaty Energa zrobiła mi korektę z 500 zł na 80 zł ???? bo się pomylili. Zawsze pomocna, polecamy tę firmę i Panią Renię. Pozdrawiam

czanel

W lutym 2021 był kontakt z firmy i umówienie wizyty technika na dzień 2 marca. Wizyta technika się nie odbyła. po kilkukrotnym kontakcie z infolinią i zapewnieniu wyjaśnienia sprawy do tej pory cisza na łączach

@czanel

Bardzo przepraszamy, za zaistniałą sytuację. Czy możemy prosić o przesłanie opisu wydarzenia na adres: info@fotontechnik.pl.

Marcin Zieliński

Witam. Nie polecam tej firmy ponieważ zaprojektowana podobno profesjonalnie instalacja 4,1 kWp za którą zapłaciłem krocie produkuje jedynie 2,4 kW energii rocznie. Jedynym wytłumaczeniem tej porażki montażowej jest błąd projektanta oraz osoby która obsługiwała moją umowę. Brak profesjonalizmu objawia się obecnie kolejnymi połączeniami konsultantów z propozycją montażu, a po moich próbach zainteresowania się problemem niskiej produkcji mojej instalacji następuje szybka zmiana kierunku rozmowy i podziękowanie za rozmowę. Więc PO STOKROĆ NIE POLECAM.

@Marcin Zieliński

Panie Marcinie, nie odnotowaliśmy Pańskiej reklamacji w naszym systemie. Uprzejmie prosimy o przesłanie maila z opisem sytuacji na adres: reklamacje@fotontechnik.pl. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu sprawy.

@Marcin Zieliński

U mnie ani uziomu nie zmieżyli a powinien mieć poniżej 10 oma. Ani aplikacji nie zainstalowali i zapomnij nie polecam za darmo

@Paweł

Panie Pawle, uprzejmie prosimy o przesłanie maila z opisem sytuacji na adres: reklamacje@fotontechnik.pl. Postaramy się pomóc w rozwiązaniu sprawy.

Marian

Przekonali mnie utylizacją w cenie. Jako jedyna firma maja podpisana umowe z firmą zajmującą się recyklingiem. Instalacja w Paprotni. Pani Doradczyni Dominika bardzo miła

Marian Wielkopolska

Polecam firmę, Pani Dominika wszystko Nam wyjaśniła i załatwiła kredyt w 15 minut, dodatkowo zawsze mamy z nią kontakt bo jest pomocną osobą.

Zostaw merytoryczną opinię o E.ON Foton Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.ON Foton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.ON Foton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E.ON Foton Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.ON Foton Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 663 ocen.

E.ON Foton Sp. z o.o.