Opinie o Innogy Fotowoltaika (E.On Foton Sp. Z O.O.) w Warszawa

E.ON Foton to doświadczona i innowacyjna firma, która oferuje kompleksową usługę doradztwa, projektowania i profesjonalnego montażu instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy dostęp do ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym będą Państwo w stanie cieszyć się niezależnością energetyczną, a także niższymi rachunkami za prąd. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i cały czas poszerzamy ofertę produktów dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewniamy kompleksową usługę doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy zasoby umożliwiające utrzymanie standardów dających naszym Klientom wsparcie oraz gwarantującym bezpieczeństwo na każdy etapie realizacji i użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Nasza firma fotowoltaiczna jest jej częścią. Jesteśmy zaufanym partnerem. Nasz zespół to doświadczeni projektanci, monterzy oraz osoby z uprawnieniami wymaganymi do montażu instalacji fotowoltaicznych. Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 w kategorii „Instalacje fotowoltaiczne”. Ponadto jako jedyna firma zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych otrzymaliśmy Srebrny Laur Konsumenta 2021. Dzięki swojemu odpowiedzialnemu wyborowi, wspomożemy również proces ograniczania emisji CO2 do atmosfery, który jest kluczowy dla stanu naszej planety. Warto podkreślić, iż oferta naszej firmy fotowoltaicznej jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Do tej pory udało nam się zamontować setki tysięcy modułów fotowoltaicznych na terenie Polski, a wśród naszych Klientów znalazły się małe, średnie i duże firmy, gospodarstwa rolnicze, a także osoby prywatne. Zaufaj liderowi branży fotowoltaicznej w Polsce!

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.ON Foton Sp. z o.o. w Warszawa

Tomasz

Niestety nie jestem zadowolony z firmy. doradca wyliczył instalacje za słaba i co roku muszę dopłacić za zużycie.Majac przed sobą zużycia z kilku lat wstecz wyliczył instalacje na 0 i teraz co roku muszę do tego interesu dokładać.Firma wykonawcza kiepska nie podłączyła obu segmentów i tylko produkcja wynosiła,50 % po zgłoszeniu że mała jest produkcja paneli zwodzono mnie ponad pół roku aż w końcu przyjechał audytor i za głowę się chwycił że takie zaniedbanie przy montażu ogólne odradzam.Po zapytaniu co proponują i wysłaniu rachunku za prąd oczywiście doplata brak odzewu

@Tomasz

Panie Tomaszu, bardzo prosimy o przesłanie do nas maila na info@fotontechnik.pl, postaramy się pomóc!

Stefan

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego wykonania zarówno projektu jak i montażu paneli fotowoltaicznych. Montaz odbyl sie w województwie Lubelskim w miejscowości Bilgoraj. Doradca Dawid swietnie zaprojektował rozmieszczenie paneli oraz bardzo dobrze doradzil w wyborze falownika. Pelen profesjonalizm. Szczerze polecam firme Foton. Instalacja pracuje sprawnie i bez zarzutów.

@Stefan

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! :)

Kojo

Instalacja nie spełnia założeń, (usunięte przez administratora) , nie uwzględnili reklamacji,(usunięte przez administratora)

Grzegorz S.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi Firmy FotonTechnik. Doradca pani Dominika, przeprowadziła z nami rozmowę i wszystko nam dokładnie wyjaśniła. Przedstawiony projekt nie dopowiadał nam i mogliśmy wnieść zmiany, nie było żadnego problemu. Firma montażowa też działała szybko i sprawnie. Od podpisania umowy w ciągu trzech tygodni, nasz elektrownia już działa (łącznie z oczekiwaniem na odbiór mikroinstalacji przez Energę). Dziękujemy.

Karol
@Grzegorz S.

Ja w ciągu dwóch tygodni miałem już panele na dachu, bezproblemowo i mogę polecić dalej

Przedstawiciel Handlowy

Pomijając to, że nie mogę znaleźć ogłoszenia tej firmy, a niby do niej aplikowałam Doszłam do 3-go etapu rekrutacji. Pierwszy to typowo rozmowa z działem HR nic specjalnego. Drugi to u mnie spotkanie online, przebiegło ono ciekawie, dużo pytań czemu akurat taka praca itp. Cyrk zaczął się dopiero w trzecim etapie, gdy ja i dwie inne osoby przybyły do firmy w Katowicach na ul. Mariackiej. Na osoby, które miały nam pokazać jak wygląda praca, czekaliśmy pół godziny! Potem każdy z nas dostał osobę kompetentną aby pokazać nam jak wygląda ta praca, gdy wyszliśmy z budynku Pan B, który miał mi pokazać z czym to się je powiedział mi, że z miejsca mi dziękuje, ponieważ nie jestem ubrana BIZNESOWO (cokolwiek to znaczy) i nie weźmie mnie na spotkanie z klientem. Byłam w szoku, ponieważ było to zmarnowanie mojego czasu i jeśli przeszkadzał im mój ubiór, mogli mi dać znać po prostu wcześniej. Oczywiście potem zadzwoniłam do Pani z rekrutacji, po opowiedzeniu całej historii otrzymałam tylko krótkie " Dziękuję za informację, do usłyszenia"... Też pragnę zaznaczyć, że w informacji sms, którą dostałam dzień przed nie miałam informacji o dress code, była tylko informacja o ubiorze odpowiednim do pogody. Nie polecam nikomu tej firmy, do teraz nie wiem, gdzie bym miała pracować, ponieważ podpisują się pod kilkoma innymi nazwami.

Czy miałam do czynienia z tego typu branżą

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.

Prosimy o zgłoszenie reklamacji na adres: reklamacje@fotontechnik.pl nasza firma podejmie kroki, aby zrekompensować szkody.

Bardzo prosimy o kontakt na adres: info@fotontechnik.pl, postaramy się pomóc!

Niezadowolony

Firma Foton Technik kłamią jak tylko potrafią naobiecują gruszki na wierzbie żeby tylko zgarnąć klienta potem niech sobie radzi sam a przedstawiciel potrafi obiecywać dużo żeby tylko umowę podpisać niestety po montażu na infolinii robią wielkie oczy nie polecam pana Kondrada R z Wrocławia bajer ma niezły leczy połowa tego co mówi jest prawda

@Niezadowolony

Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z naszych usług. Z chęcią naprawimy błąd. Prosimy o opis wydarzenia na adres: info@fotontechnik.pl - postaramy się zrekompensować.

Endriiu

Nie polecam zły dobry instalacji duże rachunek roczny do zapłaty i musiałem dokupić panele żeby obniżyć rachunek roczny do mniejszej kwoty niż 1000zl

@Endriiu

Witam, jestem w podobnej sytuacji. Rozbudowę robił Pan z Fotonem czy nie patrząc na gwarancję z inną firmą?

@Wojtas

Bardzo prosimy o przesłanie opisu wydarzenia na adres: info@fotontechnik.pl postaramy się pomóc.

Wojtas

Niestety moje doświadczenia z tą Firmą jeśli chodzi o obsługę po instalacyjną są bardzo złe. W maju ubiegłego roku, trzy miesiące po instalacji doszły mi dodatkowe odbiorniki i chciałem rozbudować istniejącą instalację. Dostałem wycenę z kosmosu i kiedy ją zakwestionowałem do tej pory, mimo próby kontaktu z doradcą, pisania e-maili na wiele firmowych adresów, nie otrzymałem wsparcia ani żadnego kontaktu z firmy. Z uwagi na gwarancję, dalej czekam na kontakt jednak nie wiem ile to może jeszcze trwać.

@Wojtas

Uprzejmie prosimy o przesłanie opisu całego zajścia na info@fotontechnik.pl - nasi eksperci pomogą w rozwiązaniu problemu.

@E.ON Foton Sp. z o.o.

Już kilka razy opisywałem mój przypadek. Jeśli Państwo chcecie pomóc, proszę o sprawdzenie korespondencji z adresu witw0jt@wp.pl. Maile pisane były na info i na reklamacje. Pozdrawiam

@Wojtas

dziękujemy, przekazaliśmy do firmy.

Jack

Przedstawiciel się umawia a potem wystawia. Są niepoważni. ????

@Jack

Uprzejmie prosimy o przesłanie do nas maila z opisem wydarzenia (szczegółowym), postaramy się naprawić błąd.

A. Rutka

Jak najbardziej opinie wystawiam pozytywna. Z czystym sumieniem mogę polecic .. Kontakt z firmą jak i montaż wykonane bardzo zetelnie na wysokim poziomie.. Co do przedstawiciela p.(usunięte przez administratora) Pan godny zaufania polecenia na wszystkie pytania odpowie wszystko wyjaśni precyzyjnie przedstawi i dokona kalkulacji fotowoltaiki. Firma Foton Technik moze być dumna z takich pracowników

Zbigniew W.

Nie polecam tej firmy. Wynajmują podwykonawców którzy totalnie nie maja zielonego pojęcia a do tego jest więcej szkód niż pożytku. W trakcie montażu uszkodzili mi poszycie dachowe i do domu lała się woda. Owszem przyjechali poprawili ale po roku pojawił się ten sam problem . Do tego wyszła pieśń w pokoju poniżej. Ponownie przyjechali poprawili. Tym razem trochę lepiej. Powołali pożal się Boże rzeczoznawce ktory stwierdził że wina pieśni i zacieków leży po winie wykonawcy dachu. No qr....a mać przez 12 lat bylo luks i raptem wykonawca zły. Ale foton technik stoi przy swoim. Nie wspomnę ze przy odpalaniu instalacji ekipa montująca popelnila szkolny błąd i prób dokonała na włączonych wszystkich bezpiecznikach i 90% podłączonych do sieci urzadzen poszło z dymem. Ubezpieczenie oczywiscie pokryło szkody ale za urządzenia ktore miały juz swoj wysłużony czas musiałem slono dołożyć bo oczywiscie odliczony został czas eksploatacji. Foton Technik nadal upiera się ze oni wykonali wszystko jak należy. Audyt nie wykazal nieprawidłowości a rzeczoznawca oczywiscie stal po stronie firmy. Omijajcie z daleka ich. Szkoda pieniędzy, nerwów i czasu. Stanowczo odradzam .

Jolanta
@Zbigniew W.

Tak to prawda. Kłopoty z Foton Technik zaczynają się przy poprawkach lub awariach. Dużo obiecują przy podpisywaniu umowy a jak przyjdzie do usuwania usterek trwa to w nieskończoność. Od zgłoszenia usterek mija prawie miesiąc zanim ktoś się skontaktuje a później i tak winien użytkownik albo wada w budowie domu. Na podlasiu podwykonawcy tej firmy chyba są zatrudniani z łapanki. Zero profesjonalizmu. Nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tą firmą. Dużo szkód a cała inwestycja wychodzi dużo drożej bo trzeba usterki poprawiać na własną rękę.

Mateusz

Bardzo polecam tę firmę

JacekB

Polecam firmę Foton Technik, Pana Mateusza z Torunia i ekipę montażowa z Bydgoszczy. U mnie w 4 tygodnie zostalo załatwione wzyztsko z wymianą licznika i aplikacja na telefon . Panele całe czarne wyglądają dobrze. Instalacja 5 kW produkuje w słoneczne wiosenne dni ponad 30 kilowatow dziennie co uważam za dobry wynik. Jedyny minus to cena dosyć wysoka w porównaniu do lokalnych dostawców, ale jakość usługi się obroniła.

Aga233
@JacekB

Też współpracujemy z Panem Mateuszem i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. U nas panele byly założone po tygodniu co było duzym zaskoczeniem. Niestety energa potrzebowała aż 3 tygodnie ale to już nie wina firmy.

Grazyna

Wszystko tak jak powiedział doradca. Montaż bez opóźnień. Najdłużej czekaliśmy na wymianę licznika przez tauron. Polecamy firmę i pozdrawiamy Pana Macieja ze śląska :)

Janusz N.

Polecam firme fotontechnik jak i doradce Pana Tomasza D. za profesjonalnie wytłumaczone informacje przed podpisaniem umowy.Firme montazowa ktora założyła w tamtym tygodniu panele na dachu.Zaznacze ze byly male problemy przed montazem ale bardzo szybko bylo mozna je rozwiazac z firma fotontechnik jak i opiekunem.Żory

Daro

Nie polecam tej firmy. Od 3 miesięcy wyjaśniam sprawę źle dobranej instalacji. Oddaje sprawę do rzecznika spraw konsumenta i będę zasięgał opinii niezależnego rzeczoznawcy. Foton Technik nie przyjmuje do wiadomości że ich przedstawiciel złe dobrał moc instalacji. Po wysłaniu wszystkich dokumentów i odczytów z urządzeń do serwisu Foton Technik panowie stwierdzili że nie ma możliwości uzyskania mocy którą powinna osiągnąć moja instalacja. Dla Foton Technik ta informacja nie ma znaczenia ponieważ w momencie podpisania umowy akceptuje projekt instalacji. Na to wychodzi że ja mam obowiązek posiadania wiedzy na temat instalacji fotowoltaicznych. Teraz firma Foton Technik oferuje mi dołożenie paneli żebym mógł uzyskać większa moc instalacji. Dodam ze w moim domu przez czas od założenia instalacji nie dołożyłem żadnych dodatkowych odbiorników elektrycznych.

Jolanta Koczorowska
@Daro

Mam podobne doświadczenia. Firma, która unika kontaktów , nie przyjmuje reklamacji. Instalacja nie spełnia oczekiwań.

Marysia Głód
@Jolanta Koczorowska

U mnie wręcz przeciwnie, reklamacja szybko załatwiona, przeyjechał technik i wszystko zostało uzgodnione.

mieszane wrażenia

Instalacja wykonana w marcu. Początkowe ustalenia i faza projektowa przebiegały powoli, ale dość poprawnie. Osprzęt stosowany do instalacji jest przyzwoitej jakości. Ale już ekipa montażowa - narobiła dużo bałaganu i trochę zniszczeń, trzeba było ich pilnować na każdym kroku. Wniosek do zakładu energetycznego o wymianę licznika wysłany z dużym opóźnieniem i błędami, co dość mocno opóźniło moment rozpoczęcia eksploatacji. W firmie bałagan, ciężko uzyskać informacje. Wszystkie uwagi, pomimo przekazania ich do opiekuna, zostały zignorowane, interesowało go wyłącznie czy mogę polecić ich innym (za co obiecywał prowizję). Podsumowując: mogło być gorzej, ale i do zadowolenia z wykonanej usługi bardzo dużo brakuje.

@mieszane wrażenia

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. W naszej firmie stawiamy na najwyższą jakość nie tylko produktów, ale także obsługi zarówno w trakcie instalacji, jak i obsługi poinstalacyjnej. Czy możemy prosić o przesłanie uwag na adres: info@fotontechnik.pl. Postaramy się zrekompensować.

Tomasz F. niedoszły klient

Niestety podejście firmy jest co najmniej dziwne... Wizyta handlowca umówiona na 12.04.2021 na 17.00. Poprzestawiałem swoje plany, aby być punktualnie na umówione spotkanie. Niestety handlowiec się nie pojawi. nikt nawet nie pofatygował się, aby odwołać spotkanie. Drugiego spotkania już nie będzie.

@Tomasz F. niedoszły klient

Panie Tomaszu, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie powinna mieć ona miejsca. Bardzo prosimy o przesłanie nam szczegółów zdarzenia na adres: info@fotontechnik.pl. Postaramy się zrekompensować.

WO

Jaką pompę ciepła polecacie do domu 220m2 z małym podwórkiem?

Zostaw merytoryczną opinię o E.ON Foton Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.ON Foton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.ON Foton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E.ON Foton Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.ON Foton Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 663 ocen.

E.ON Foton Sp. z o.o.