Opinie o olx.pl - OLX Global B.V. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Olx. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Olx o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olx w Poznań

chriss1984

!!! OSTRZEŻENIE !!! dla ogłaszających się na olx.pl i płacących za te ogłoszenia: ludzie uważajcie ta firma to banda oszustów i naciągaczy, prowadzę firmę, posiadam u nich konto od jakiegoś czasu, często korzystałem z promowania firmowych ogłoszeń płatnych, ostatnio zawiesili moje ogłoszenia również te opłacone i żądają dodatkowej zapłaty za ich odwieszenie (ponad 900zł w jakiś pakiecie), jedno w pakiecie maxi kosztowało ponad 100zł drugie podstawowe ok 25zł, ogłoszenie nie są wyświetlane, pieniędzy nie chcą zwrócić i nie można się z nimi skontaktować, do końca trwania ogłoszenia płatnego zostało prawie 3 tygodnie jest to przestroga dla tych którzy chcieliby wyróżniać u nich swoje ogłoszenia, nie polecam, stracicie tylko pieniądze i nerwy !!! chora firma

Zgorszony moderator

Potwierdzam powyższe opinie. Niestety pracownicy ("zleceniobiorcy") na stanowisku moderatora są traktowani jak ludzie gorszej kategorii. Brak prawa do urlopu, pracujące soboty, niedziele, święta ustawowo wolne od pracy, praca w godzinach nocnych za niską stawkę (najniższą krajową dodatkowo obniżaną przez kary). Umowy śmieciowe, stały grafik, praca tylko w pełnym wymiarze godzin. Brak możliwości uzyskania umowy o pracę (bogata firma oszczędzająca na pracownikach). Problemy z uzyskaniem umów i dokumentów, wynagrodzenie wypłacane po terminie. Szef to apodyktyczny buc nieszanujący pracowników, brak możliwości dialogu, a co za tym idzie, warunki umów zmieniane według "widzi mi się" bez możliwości negocjacji. Ponadto stanowisko moderatora jest nieperspektywiczne.

Oleander

Kilka lat na zleceniu, choć praca spełnia wszelkie przesłanki do umowy o pracę. Moderatorzy nie mają prawa do urlopu, pracują w niedziele i święta, jeśli uda im się wywalczyć dzień wolny nie dostaną potem premii, która jest jedyną możliwością choćby minimalnego podniesienia pensji - najniższej krajowej. Bardzo nieprzyjemne sytuacje typu: pracownicy grupy Allegro na święta dostają np. tablety - moderatorzy, jako zleceniowcy - firmowe kubki. Zero praw, za to coraz więcej obowiązków. Nie przez przypadek ogłoszenie o naborze na moderatora jest wciąż ponawiane - to praca na chwilę, zero szans rozwoju, paskudna atmosfera tworzona przez kierownictwo.

orzeszek

niestety zgadzam sie z przedmowca- kilka lata umowie zlecenie, bez możliwosci oodpoczynku,, wolnego choćby w ustawowe święta-. pomimo braku ogloszen do moderacji i tak trzymają pełen skład w pracy. Zarobki- w tej chwili to już poniżej minimalnej. Godziny pracy do poznych godzin nocnych- oczywiscie bez wyższej stawki. Kary finansowe [sic!] Presja presja presja Moderaotrzy sa wykluczani z imprez firmowych, przywilejów, bonusów, ale kiedy jest jakis konkurs, to nie moga brac udziału. Bardzo kiepski pracodawca, zero szacunku dla pracowników, zreszta duża rotcja mowi sama za siebie.

Aplikowałeś do firmy Olx? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
vader

praca moderatora- masakra. trzymają na zleceniach, nie ma szans na umowę o pracę. brak urlopów. niska płaca, sztywny grafik, praca we wszystkie weekendy oraz w Święta. ciągła kontrola i wyśrubowane wymagania.

Zostaw merytoryczną opinię o Olx - Poznań

• Jak się pracuje w Olx?

Zobacz opinie na temat firmy Olx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olx?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olx