Opinie o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Agnieszka

@Sortowanie odziezy dzięki za odpowiedź. Czy są one wtedy obowiązkowe, czy też dobrowolne i można, ale nie trzeba z nich korzystać?

Agnieszka

@Sortowanie odzieży GREVEN a od czego zależy możliwość wyrobienia nadgodzin? Czy ona pojawia się niemalże zawsze, czy są to jakieś specyficzne okresy w roku? Dla wielu osób to bardzo ważne, aby móc pracować możliwie jak najwięcej.

Sortowanie odziezy
@Agnieszka

Praca w Greven to sortowanie odziezy, obuwia itp .,ktore wracaja od klientow niemieckiej firmy HSE. Podczas promocji, wyprzedazy czy nowych kolekcji tych zwrotow jest bardzo duzo , wiec wtedy sa wprowadzane nadgodziny.

Agnieszka

Firma realizuje kilka projektów więc trudno opierać się na opiniach dodawanych na forum sprzed jakiegoś czasu @Janek G. Na pewno rozmowa kwalifikacyjna jest tutaj punktem, który rozwieje Twoje wątpliwości. Jak już ją odbędziesz daj proszę znać innym, wiele osób czeka na informacje, o które pytałeś.

Janek G

witam. Potrzebuje pomocy chciałbym sie cos dowiedziec na temat pracy w firmie Ricola w Berlinie, niestety nigdzie nie moge znalezc informacji jak tam jest . W internecie jest oferta pracy przy produkcji cukierkow w firmie Ricola, oferuja bardzo dobre warunki czy ktos cos wie na ten temat?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH.
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk Przemysłowy - Niemieckie warunki
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy OPIEKI WYMAGA SYMPATYCZNE MAŁŻEŃSTWO OD 26.06
Centrum Językowe KONIK
Kris24

proszę o opi ie na temat pracy i mieszkania Projekt Öhringen

Lady

Ma trochę racji "Ja" w tym co pisze. Nie znam dobrze pani Michaliny ani nie pracuje tu dlugo jak niektóre koleżanki,ale zostaje czasem na nadgodziny i rzeczywiście pani Michalina niezbyt chętnie służy pomocą. Bywa też opryskliwa,choć akurat nie pod moim adresem,ale słyszałam jak chamsko odniosła się kiedyś do jednej z koleżanek. Poza tym jestem zadowolona z pracy,chociaż rzeczywiście godzin trochę mało więc i wypłata pewnie skromna :-(

Kinia

Czy może ktoś mi coś napisać na temat projektu u Wojtka? Chciałam się tam dostać,bo koleżanka chwaliła sobie,ale w tej chwili nie mam tam nikogo znajomego a chciałabym poznać opinie z pierwszej ręki :-)

Zadowolona

Czesc Ja , pracuje na tym projekcie juz dluzszy czas i wcale tak nie jest. Najlepiej jest napisac anonimowa opinie. Nie wiem czy jest cos co mozna nazwac Horrorem.... Konflity sa na mieszkaniach, ale tylko dlatego , ze dziewczyny sa wzgledem siebie tak wredne , ze same doprowadzaja do napiecia. Mieszkania sa bardzo ladne i zadbane. Pierwszy raz trafilam na takie warunki!! Pani Michalina jest na Nasze kazde zawolanie. Jak tylko pojawi sie problem zaraz jest obok i pomaga. Nawet w weekend mozna do Niej napisac z problemem i pomoze. Zlego slowa tez nie powiem o Pani Agnieszce. Mozne nie jest kazdego dnia od 6-22 na hali z Nami ( i nie uwazam zeby byla taka potrzeba), ale z tego co zauwazylam ma mnostwo innych rzeczy do zrobienie, a jak tylko jest to pracuje tak samo jak my a nie chodzi zeby pokazac , ze jest Szefowa...Potrzebowalam zmiane klasy podatkowej i pomoc przy KD i bez problemu ze mna pojechala to zalatwic. Kazdy urlop, wazna sprawe czy problem mozna z Nia spokojnie omowic. Nigdy nie uslyszalam, zeby byla w stosunku do kogos wredna, chociaz widac czasami, ze jest zdenerwowana. Jedyne co zauwazylam i slyszalam to dziewczyny na tym projekcie same szukaja problemu. Jak jest praca to nawet dzwonia do biura ze skarga, ze musza nadg robic... , Nie chca , wiec nic dziwnego, ze chodza tylko te same dziewczyny, ktore sa zawsze chetne. Sama osobiscie widzialam jak Pani Michalina podeszla zapytac moja kolezanke ze stanowiska czy zostanie a Ona ze nie chce, a nastepnego dnia przezywala , dlaczego te same osoby chodza... BRAK SLOW. Jedyny problem jest chyba w tym, ze Pani Michalina po krotkim czasie awansowala na wyzsze stanowisko i niektore osoby nie moga tego przezyc, ale przeciez to nie Jej wina, ze osoby , ktore sa prawie dwa lata nie potrafia nawet slowa wydusic w jezyku niemieckim, wiec jak mialyby robic cos wiecej.... Ja nie moge nic zlego napisac na ten projekt ( jedyny minus , ze troche tej pracy jest czasami za malo, ale premia mozna nadgonic:)). POLECAM

Mua
@Zadowolona

Dobrze że każdy widzi jak jest naprawde i nikt nie da się nabrac!

Mala
@Zadowolona

Haha,chyba se Michalina sama ten komentarz wysmarowała! Stek bzdur-dobrze że jeszcze tydzień normalności z zastępstwem za nią, można jak człowiek pracować,mogło by już tak zostać na stałe

hahahhaah
@Zadowolona

piszesz o anonimowych wpisach , a ty co nazywasz się ZADOWOLONA ogarnij się !!!!!!!

Chciałam powuedziec co ostatnio dzieje się na projekcie w Greven pracuje tu już prawie 2 lata a to co ma miejsce od 2-3 miesięcy to poprostu porarzka. Agnieszka chyba niezdaje sobie sprawy z tego co dzieje się pod jej nosem i jak wygląda nasza sytuacja i coraz więcej dziewczyn ma już dosyc i chce stąd uciec i część już zrezygnowala. Konflikty na mieszkaniach i między dziewczynami to chyba najmniejszy problem a to co dzieje się na zmianie to horror. Michalina zachowuje się bardzo niegrzecznie w stosunku do pracownic a część z nich jest starsza od niej o wiele lat jest opryskliwa często odmawia pomocy specjalnie ignoruje gdy ktoś ją o coś prosi i faworyzuuje swoją koleżankę która jako jedyna z nas wszystkich może sama wybierać kiedy iść na nadgodziny kiedy z nich zrezygnować i Michalina zawsze idzie jej na rękę z wszystkim. Jak jest na kogoś obrażona to wogole nie daje go na nadgdziny ani nawet nie zaproponuje pracy w sobotę a często jak ja prosimy o pomoc to udaje że nie słyszy bo zajmuje się zabawa na komórce a często nie ma szalek albo ktoś coś nie wie i nie ma jak bez nich pracować ale Michalina to ma gdzieś. Agnieszka nie wie co my tu przeżywamy bo jej nie ma ciągle bo jest zawsze ze swoim chłopakiem ja drugiej zmianie albo wcale i nie wie co się dzieje i że jest już coraz gorzej i że dziewczyny mają dość ale boją się jej niektóre sprawy opowiedzieć bo michalina będzie potem się czepiać.

Do bani aaaa czego można się spodziewać przy takiej organizacji I kopanie dołków pod kimś i lizanie ttttyyylllkkka !!! ABY dostac 25 €

zrezygnowana

Cześć czytam wszystkie te opinie i z przykrością stwierdzam że niestety to prawda , w pracy wyścig szczurów po premie traktowanie ludzi daje wiele do życzenia . Pokoje w hotelu są nawet ok warunki panujące także w porządku jedyny minus to to że nikt z odpowiedzialnych za hotel ludzi takich jak pani KOORDYNATOR nie jest w stanie zapanować nad muzyką wydobywającą się z 200 watowych kolumn ,prawie z każdego pokoju , która niestety nie każdemu odpowiada a podobno każdy ma prawo odpocząć po tygodniu pracy pomijając fakt że każdy płaci za swój pobyt na hotelu , moim zdaniem powinno być jakież ograniczenie w decybelach , zrezygnowałam ponieważ ciężka praca + brak tak naprawdę spokojnego odpoczynku = uszczerbek na zdrowiu komu to nie przeszkadza niech przyjeżdża powodzenia .

Witam chcialbym sie dowiedziec firmie produkcyjnej cukierek czy jest jak na ofercie 11.20€ na godzine ? + ile sie placi za pokoj np . Firma ricola

omen

Firma Ricola raczej ktos sie podszywa pod firme,typ kaze wyslac najpierw kaucje 200e nęka tel co chwile czy kasa wyslana a jak sie go pogoni to straszy ze pojdzie na policje co za (usunięte przez administratora) szok

Pakująca

Pracuje w tej firmie prawie 3 lata jest ciężko przez pierwsze 2 tygodnie no ale warto spiąć dupe i dobrze pracować. W porównaniu do innych firm nie trzeba zapier.... po 12 h robisz swoją zmianę 8 i idziesz do domu no chyba że jest zbyt dużo pracy to zostajesz na więcej. Stawka godzinowa jest normalna - jak w innych firmach. Wyplata punktualnie jak w kontrakcie. Godziny i urlop wyplacany normalnie. Warunki mieszkalne różne od hoteli po normalna mieszkania. Jak ktoś chce pracować to warto spróbować trzeba się na własnej skórze przekonać.

Agnieszka

@Tuptuś § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje pojawiają się w firmie?

Tuptuś

Wiecie o co chodzi i jakie chamstwo i mobbing jest stosowany więc Twoje pytania są nie na miejscu Agnieszka !!!! w 100 % popieram Zuze

Agnieszka

@Zuza N piszesz, że w firmie nie ma szacunku do innych. Dlaczego tak uważasz? Co według Ciebie to oznacza? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony scs supply chain solutions gmbh? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Zuza N

Szczerze ta firma to dno, chamsko się odnoszą do ludzi, brak szacunku totalny, nie polecam !

Agnieszka

A jakie pozytywne aspekty zauważyliście w pracy w powyższej firmie? Co na ten temat możecie powiedzieć?

tuptuś

Hamstwo , brak szacunku dla pracownika i mobing tylko to kojarzyć mi się będzie z tą firmą odradzam podjęcie pracy w tej firmie .

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Supply Chain Solutions GMBH - Bamberg

• Jak się pracuje w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy SCS Supply Chain Solutions GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCS Supply Chain Solutions GMBH