Opinie o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Supply Chain Solutions GMBH w Bamberg

Zniesmaczony

A dlaczego nikt się nie wypowie o córce SCS t.zn. o Workforce Express GmbH? Przecież to ten sam właściciel i Ci sami koordynatorzy. SCS w Greven pracuje na samym dole a Córka na samej górze.

Chamy i traktują ludzi jak smieci

...

A i jeszcze pan A umiał dobrze język niemiecki i angielski i umiał sam ze wszystkimi się porozumieć a nie tworzyć prowizorkę znajomości języka i dukać... I udawać że rozumie co się do niego mówi

...

Brak słów

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie SCS Supply Chain Solutions GMBH.
logo firmy OPIEKI WYMAGA SYMPATYCZNE MAŁŻEŃSTWO OD 26.06
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Elektryk Przemysłowy
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Stolarz
Sedulus Sp. z o.o.
PracownicaDHLGreven sortowanie

Witam. Poniżej wyrażę subiektywną opinię na temat pracy, pracowników itd. w DHL Greven, przy sortowaniu odzieży, butów itp. A więc może zacznę od plusów, których niestety jest niewiele..Praca sama w sobie bardzo fajna, za wiele wysiłku nie wymaga, jakichś dodatkowych umiejętności również. Zakwaterowanie przy ul.Eichenweg 14,również na bdb+ (babki z dołu trochę naciągnięte, ale da się przeżyć), darmowy transport do i z pracy, wypłata na czas, a o premię się nawet nie starajcie bo i tak mała. ;) Jeżeli chodzi o minusy to jednym wielkim jest podejście "pseudo" koordynatorki A. do własnych rodaków( pracowników), olewa, odpisuję tylko na wygodne dla niej pytania, jest w stanie pisać/rozmawiać z Tobą tylko wtedy jeśli ona czegoś potrzebuje, a tak to nie odpisuje kiedy ktoś ma poważny problem przez kilkanaście dni, jak do niej mówisz to w lekceważący sposób odwraca głowę w drugą stronę i nawet na Ciebie nie patrzy. Dużo by pisać, ale podsumowując tę osobę, to chyba minęła się z powołaniem, bo na kierownika projektu to ona się nie nadaje, nawet w najniższym stopniu. Może coś o kierowniczkach zmian, M. miła, młoda dziewczyna, z dużym zaangażowaniem w tym co robi, zawołasz raz i nagle stoi obok Ciebie z pomocną ręką, umie nauczyć, wytłumaczyć, tylko troszkę więcej uśmiechu na twarzy, no i a atmosfera na jej zmianie jest luźna i bardzo przyjemnie się pracuję, gdy nikt nie czyha nad głową pracowników, tak jak jest to na zmianie drugiej A., chodzi, ściemnia byleby nic nie robić, tłumaczy bardzo dobrze pracę, ale z takim podejsciem do pracowników to nawet jakby rękoma i nogami pokazywała to nikt nie jest w stanie zrozumieć, jak się ją woła to można czekać i czekać, a jak już przyjdzie to wywraca oczami i mruczy przekleństwa pod nosem, lecz uważam, że trzeba ją lepiej poznać i wtedy jest bardzo miła, a sprawami organizacyjnymi zajmuję się w mgnieniu oka, wszystko umie pozałatwiać, ogarnąć i pomóc, rozwiązuje konflikty i moim zdaniem to właśnie ona zasługuje na posadę kierownika projektu, a nie tylko zmiany...Pani A. (kierowniczko projektu), ściągnij koronę z głowy i odstąp stanowiska A.(kierowniczce drugiej zmiany), bo Pani się do tego zupełnie nie nadaje, szkodzi Pani tylko ludziom i przez to odchodzą z tej pseudo agencji pracy. Jeśli chodzi o ludzi pracujących na tym projekcie to są babki, babeczki i babsztyle, na każdego trzeba uważać. :) Jedźcie, przekonajcie się sami i koniecznie wystawcie opinię, negatywną, pozytywną lub neutralną, byleby szczerze. Pozdrawiam. :)

Była z dhl
@PracownicaDHLGreven sortowanie

Zgodzę się z częścią Twojej opinii, bo jestem jeszcze na świeżo po odejściu i mam kilka spostrzeżeń. Faktycznie kierowniczka projektu ostatnio sprawia wrażenie jakby już miała dosyć swojej pracy. Ale widocznie jesteś krótko w pracy,bo dziewczyna potrafila dać z siebie wszystko na stołach razem z nami, jechać załatwiać jak coś trzeba bylo, przepracować 2 zmiany pod rząd, pomoc w wielu kwestiach czy rozwiązać jakieś problemy. Wiesz,każdy ma lepsze i gorsze dni. U Michaliny faktycznie lepsza atmosfera od jakiegoś czasu i ona jakby bardziej pomocna,ale wieść niesie ze boi się że poprzednia zmianowa Ola wróci i ja zastapi. Choć mogłaby prędzej zastąpić druga zmianowa. Ponieważ pani A.K ile.by jej nie znać,ile zasu nie spędzić na jej zmianie niestety ale jedyne co budzi to niechęć. Ok,można mieć gorszy czas,gorsze dni,zły humor, problemy uczuciowe, emocjonalne nawet, ale mieć nonstop zły humor,zły nastrój i robić wrażenie że w pracy jest się za kare to przegięcie. Wołasz ja to źle,nie zawołasz tez zle, przyjdzie,bo musi, takie ma stanowisko,a no niestety, zniechęca do siebie innych. Do tej pracy się nie nadaje i nic mojej opinii nie zmieni, powinna pracować z dala od ludzi. Nie rozwiązuje konfliktów,ona je eskaluje. Nie pomaga rozwiązywać problemów,tylko je namnaża. Życzę Ci,żebyś nie musiała się o tym przekonać osobiście. Pewnie nie wiesz ile ludzi zrezygnowało z pracy z jej powodu. Taka jest moja opinia. Natomiast chciałam podzielić sie wrażeniami z mieszkań. Otóż wolałabym mieszkac w tych mieszkaniach przy eichenweg niż tych drugich. Ciesz się,że tam mieszkasz :-) Duży plus za fajne towarzystwo w pracy, sporo osób się przewinęło, dużo świrów,ale też masa pozytywnych ludzi!

@PracownicaDHLGreven sortowanie

Co do twojej opini się zgodzę.poza opinia drugiej kierowniczki A.Jest to wielki nierób i bardzo wredna plotkara.

@PracownicaDHLGreven sortowanie

Na tema drugiej kierowniczki A. to jest inna opinia.Jest ona strasznym nierobem ,obija się i jest strasznie wredna osobą.Sto razy lepiej jest u M.

Penelopa
@Wiki

A to plotkara i wredna osoba,zgadzam się w 100%!!! Fałszywy człowiek, nieraz obgadywala M, krytykowała ja i umniejszala jej pracę, po szefowej też jedzie jak po burej kobyle. Ma zakusy na jej stanowisko i niestety widać to bardzo,niestety predyspozycji brak.ktos wyżej napisał że nie powinna pracować z ludźmi, zgadzam się, ew polecam jej posadę strażnika w (usunięte przez administratora)

@PracownicaDHLGreven sortowanie

Z tym o kierowniczce zmiany A ..to ona się do niczego nie nadaje..Nierób z niej i bardzo wredna osoba

Fobia

Co mi sie w dhl greven podoba a co nie..... postaram sie krotko i w punktach... Co mi sie podoba: - mieszkanie- trafilam dobrze,wspollokatorzy ok, mieszkanie czyste,zadbane,jest wszystko co trzeba,blisko do sklepu - premia- mozna wyciagnac ladna premie jak sie postara,moja jeszcze nie jest wysoka ale bedzie niedlugo postaram sie o to - dojazd do pracy, nie przeszkadza mi czy jade 1 czy 2 kursem wazne ze blisko i za darmo - praca- jest ok,jak sie juz nauczy komputera to nic trudnego nie ma - mozliwosc dodatkowych godzin na nadgodzinach Co mi sie nie podoba: - narzekaczki-krzykaczki, niezadowolone zawsze i ze wszystkiego, ale na szczescie nie w moim mieszkaniu - pani A.K. - nieprzyjemna osoba, jak juz sie usmiecha to tylko sztucznie i niezbyt dobrze mi sie u niej pracuje - nadgodziny nie sa platne dodatkowo, a powinny byc chociaz 25%

Poszukujący
@Fobia

Ile bym nie czytał, pierwszy raz trafiłem na kogoś kto nie narzeka.. czyżbyś był w niebie? Czy to po prostu wie, że do pracy jedzie się pracować? Nie wiem, ale mam nadzieje, że spotkam kogoś takiego na swojej drodze jak już znajdę odpowiednią ofertę :) Pozdrawiam

@Fobia

Dokładnie tak jak pisze Fobia.a w szczególności o (usunięte przez administratora)

Jola

Halo czy ktos pracowal w Versmold??? Jakie opinie???

Versmold
@Jola

Nie polecam zimno strasznie i tępo na maxa

Marika
@Versmold

A jakie zarobki?

Greven dhl

Ludzie jedyne co umiecie to powiedziec ku*wa i polozyc paczke na tasme, zero jezyka umiejetnosci wyksztalcenia zawodu i czego wy oczekujecie?

Zioło@
@Greven dhl

Janek jest dalej szeryfem tego bałaganu????????????

Iza
@Zioło@

Wiesz cos o pracy w Versmold?

@Greven dhl

Zawodu? Jak jesteś taka cwana bądź cwany powiedz to prosto w oczy każdemu z nas . Żal aby na obczyźnie Polak polaka jechał. Wstyd... walić Cię lamusko/lamusie .

Anita

Czy firma ma również jakieś prace dla kobiet?

Carlo
@Anita

Projekt Buxheim i Bad Gronenbach posiadają miejsce pracy dla kobiet. Przeważnie pracuja na stole w charakterze osoby pakującej dany towar. Zdarzają się też kobiety na komisie. Jeździsz wózkiem na hali i zbierasz zamówienia, które masz w skanerze.

Ja2
@Carlo

Tak, jest praca dla kobiet na sortowaniu serow w Buxheim.

Remi

Pracowalam trzy lata projekt w Versmold nie polecam praca jak praca ale traktowanie polaka przez polaka katastrofa atmosfera do bani nikt ci nie pomoze a panie z biura nigdy nic nie wiedza. Nie polecam

Kamil
@Remi

Święte słowa.

Zuzia

Czy ktos byl na wedlinach Versmold? Jakie sa warunki pracy i mieszkaniowe? Pozdrawiam

Kamil
@Zuzia

Żeby mieć dobrze musisz spełniać poszczególne warunki: Podpie....ac ludzi. Pracować szybko. Znosić pewną grupkę ludzi i z nimi żyć bardzo dobrze. I to wszystko za 5.50€ ????

Taka prawda

Dhl greven -porazka!! Niemcy obok pracuja, robia to samo a maja dwa razy nizsza norme!!! A polaczki jeszcze sie ciesza bo dostana 10 centow premii. Ale o tym ze kregoslup wysiadzie za kilka lat juz nie mysla. Praca czasem po 3-4 h dziennie, nigdy nie wiesz czy idac do pracy idziesz na 3 czy 10 h, niewiadomo nawet ile jedzenia zabrac. Do tego koordynatorke przerasta nawet zalatwienie internetu i tak ludzie siedza w 21 wieku odcieci od swiata. Telewizji tez nie ma oczywiscie. Co jeszcze ciekawe to nie mozna brac chorobowego bo was zwolnia. Zapalenie pluc? Bezplatny urlop albo do roboty. Zarobki smieszne, tyle samo w Polsce zarobicie a macie szanse rozwoju i nikt nie bedzie wami pomiatal tak jak tutaj. Kto tu przyjezdza do takiej pracy to jedynie kryminalisci i ludzie po podstawowce

Emi
@Taka prawda

Kochana,ci Niemcy zarabiają 1/3 mniej niż ty z tymi 10 centami premii. I no sory, ale tak nic nie robić jak oni to sie poprostu nie da. Zresztą średnia wieku to tam 50+ a i zwróć uwagę że wyglądają w większości jakby orzeczenie o niepełnosprawności mieli. Chcesz internet to wynajmij mieszkanie i będziesz miała! Jakoś XXI wiek i ludzie z mobilnego potrafią korzystac. Może pora spróbować? A ty jesteś kryminalistka? Bo ja musiałam przed podjęciem pracy przedstawić zaświadczenie o niekaralności,więc tego....

Agnieszka

@Pani, dziękuje za merytoryczną odpowiedź. Dzięki przedstawionej opinii osoby zainteresowane będą mogły podjąć decyzję o aplikowaniu bądź nie aplikowaniu do SCS Supply Chain Solutions GmbH. Czy wypowiesz się na temat atmosfery w pracy?

Agnieszka

@Pani, dziękujemy, że podzieliłaś się z nami merytoryczną opinią na temat pracy w firmie. Twoje subiektywne zestawienie plusów i minusów pracy w firmie na pewno ułatwi użytkownikom podjęcie decyzji o rekrutacji do SCS Supply Chain Solutions GmBH. Czy mogłabyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Pani
@Agnieszka

Pracuje dopiero kilka miesięcy,ale żadnych szkoleń nikt nam nei oferuje,nawet nie wiem jakiego typu szkolenia miałyby to być. Rekrutacja nie wymaga specjalnych umiejętności czy wiedzy, wystarczy tylko znać podstawy obsługi komputera, sądzę że firma jest w stanie zatrudnić kazdego jeśli tylko potrzebne są ręce do pracy. Szczerze na chwilę obecną mogę polecić pracę tu osobom które chcą zarobić i nie oczekują specjalnie ambitnego zajęcia. Oczywiście trzeba mieć dystans do wielu spraw, jako ze mieszka się stadnie a jednakudzie mają różne zwyczaje/sposoby bycia, trochę to przypomina życie w bursie lub akademiku. W skrócie: jeśli ktoś chce szybko zarobić i nie zależy mu na rozwoju to jest to praca jak najbardziej ok.

Pani

Mnie się praca podoba...Niewymagająca dużo siły czy myślenia, taki przeciętniak umysłowy, nawet dobrze płatny. Jak dla mnie to na + -wynagrodzenie -mieszkanie -czesc osób Natomiast - -nadgodziny obowiązkowe -rozne godziny pracy - kierowniczka zmiany A. Dhl grewen

Agnieszka

@Lenka, według Ciebie komunikacja w firmie nie jest na dobrym poziomie? Może skuteczniejszą metodą kontaktu jest droga mailowa? @TINA, trzymamy kciuki! Koniecznie napisz jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna. Jakie dostałaś wyznaczone zadania i jakie umiejętności były na niej sprawdzane?

Agnieszka

@Paula, widziałam, że byłaś zainteresowana pracą w scs supply chain solutions gmbh. Zdecydowałaś się aplikować? @Michal, wypowiadając się na forum nie używaj proszę inicjałów, a także określeń wskazujących na konkretne osoby trzecie. To niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @E., a czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w scs supply chain solutions gmbh? W tym momencie Twoja wypowiedź niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu.

Lenka
@Agnieszka

Pewnie nie mogła się dodzwonić jak ja i zrezygnowała. 3 dni dzwoniłam pod podany numer,rano,po południu i cisza.Ani nikt nie oddzwonił,ani nie odebrał. Szkoda,chociaż z drugiej strony mam już inna pracę i jest ok.

TINA

jadę tam do pracy za chwile czy ktos moze szczerze napisac i o hostelu EICHENWEG 14

Greven

Szefowa na urlopie i widać brak nadzoru nad wszystkim. Kierowniczka Agnieszka głowę wyżej ma niż hm....nosi się jak smerf ważniak, jakby jej sodówka uderzyla, rozkazy wydaje zamiast normalnie coś w powiedzieć, nie daje nam godzin wypracować, a na drugiej zmianie ciągle po 8 prawie mają,one miały nadgodziny a my byłyśmy niecałe 5 godzin w pracy, nawet o sobotę nie zapyta,a mówiły dziewczyny ze pracy dużo i stoły wolne a teraz z tamtej zmiany dziewczyny idą w w sobote,przekładaze zmiany na zmianę ludzi a potem nie wie kto do pracy ma jechać! Pytac nawet jej nie ma o co bo napompowana jak balon tylko czekać aż peknie. Objeżdża szefowa że sama się leni i nic nie robi a jej tyle obowiązków zostawiła i że jest przemęczona a tylko szefowa wróci to znów jej będzie bez wazeliny w hmmm włazić.

Praca Greven
@Greven

To prawda bez wazeliny w (usunięte przez administratora) wlazic bo tylko to najlepiej potrafi robić no bo przecież w robocie nie robi nic oprócz ploteczek ze swoimi psiapsiami chyba nie trzeba mowic o kogo konkretnie chodzi bo idzie szybko zauwazyc.Tylko gada głupoty na Naszą Szefową która sama by pewnie chciala być wystarczy że już poczula za dluga smycz jak Agnieszka pojechala na urlop to dopiero byla calkowita wyjebka,lenistwo i chamstwo poczula dyrygowanie ludzmi szkoda gadac na temat tej osoby bo można by tu bylo pisać a pisac...

Widzisz a nie grzmisz
@Greven

Nie wierzyłem w to aż nie usłyszałem na wlasne uszy.nie sądziłem że można być tak fałszywa osoba.zal.pl....a to raptem 2 tydzień jak szefowej nie ma

Taka jedna

Wpis z 2017 i aktualny też teraz widać nic się nie zmienia

E.

Pracowalam tam 6 lat. Przeżyłam kilku "szefów". Mam ogromny szacunek i podziw dla osób, które nadal tam pracują. To co się teraz tam wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Pozdrowienia dla starej ekipy Bad Gronenbach.

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Supply Chain Solutions GMBH - Bamberg

• Jak się pracuje w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy SCS Supply Chain Solutions GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCS Supply Chain Solutions GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCS Supply Chain Solutions GMBH