HUGGATE FARMS

Huggate

Opinie o HUGGATE FARMS

ANONIM

dnia by brakło co można napisać o tej farmie i panu [usunięte przez moderatora] to jest po prostu [usunięte przez moderatora] trzeba żebrać o własne pieniądze, nie ważne że nie masz co jeść, jesteś chory, przyjechałeś do pracy to pracuj. alkohol sami sprzedają a nawet na kreskę dają. Pan [usunięte przez moderatora]zwraca się do ludzi w sposób arogancki i chamski. Jeśli wysyłacie tam swoje dzieci to dobrze się zastanówcie co robicie. A panu [usunięte przez moderatora] życzę żeby jego syn nie musiał kiedyś pracować na innych tak jak on teraz wykorzystuje ludzi dla własnego dobrobytu. I niech się ktoś wreszcie weZmie za jego tyłek. Z WYRAZAMI WDZIECZNOSCI DLA PANA [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o HUGGATE FARMS - Huggate

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUGGATE FARMS