Opinie o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. w Śródka

Karol

Pracowałem na montażu atmosfera okropna a Pan Witek stałe prośić śię o nadgodziny wielce chandlarz samochodami mówi przyjdę czyśćić kosa typowy dupowłaz uważajcie na niego teraz pracuje we firmie normalnej i mam 4 razy więcej niż w hoppecke omijajćie dużymi krokami Pozdrawiam

Benio
@Karol

Jaki Pani Witek, o czym ty mówisz? Chyba firmy Ci się pomyliły chłopie! ?

Miodek
@Karol

Widzę tu wysyp czystej polszczyzny „ we firmie „ „ chandlarz „ Chłopie dobrze, że opuściłeś ten zakład, na Marsa źle przyleciałeś … :€)

Zyga
@Miodek

To może warto zawrócić uwagę kogo zatrudniacie, zanim potem wyleje się hejt tutaj? Bo chyba bierzecie każdego, jak leci a potem są wielkie oczy, ze o was piszą, bo po kilku dniach odchodzą i tu na nas jadą złe opinie. Bierzcie ludzi z fabryk a nie z kawiarni.

Bruce

Mariusz, to Ty ?

pstryk
@Karol

za duzo dajecie ludziom na poczatek, zgarniaja kase i profity i idą dalej, w innych firmach takie dodatki sa po przepracowanym okresie a tu na wejscie masz full opcje, zmiencie strategie, bo liski czyhaja na takie firmy.

Magdalena
@pstryk

Napiszesz coś więcej o tej "full opcji"? Co można dostać oprócz wypłaty? Mój chłopak miał składać podanie ale nic nie słyszeliśmy o tych dodatkach. Będę wdzięczna za odpowiedź

Danny
@Karol

Błąd, ze nie pokazują pracy na fabryce podczas rozmów, bo go kluczowe. Dużo ludzi nie ma pojęcia co to za praca, a na rozmowach to jest mydlenie oczy, potem wiara rezygnuje, bo za ciężko.

@Danny

Niestety brak świadomości, skutkuje później ogromnymi kosztami dla firmy. Wszyscy to mówią, w nikt nie reaguje, ktoś podlicza koszty ???Wezcie agencje, która wam dobierze ludzi do standardów pracy, oni maja dowiadczenie i jak ktoś ucieknie to wam dadzą nowa osobę wzamian, tak robią fabryki.

Gary
@Karol

Ja mam takie pytanie ile masz lat bo na moje to jestes młodym Szczylem,wnioskuje to z tego,pracowałem w dużej firmie pod poznaniem 15 lat i też były komentarze że jest (usunięte przez administratora) itp po paru dniach po ich wpisie robią sobie zawale na stołówce i podają pod teksty z komentarzy które wypisywali prawda jest taka dzisiejsi młodzi odrazu by chcieli dostać 7000 koła na łapę nic nie pracować ale narzekać że robią za starych pracowników wszystko (usunięte przez administratora) a jaka to jest zenada

Żenada

Ludzie, zrobiło się tu forum sfrustrowanych, wylewających gorzkie żale i pomyje na innych. Dajcie sobie spokój. Tu są potrzebne rzetelne opinie o firmie, a nie plotki, pomówienia i frustracje. Żenada.

Bolo
@Żenada

Zgadzam się, żenada. Odważni w sieci bez jaj.

Pirania
@Żenada

Co można dobrego powiedzieć o tej firmie...NIC totalny bałagan spychologia z największym zużyciem papieru

Opinia
@Pirania

Niestety podstawowy błąd to brak planu, działania na hurra, od pożaru do pożaru, dezorganizuje prace wszystkich. Produkcja płynie z prądem, lekceważy inne działy, robi zamieszanie i przez to tworzy się chaos. Zarządzanie przez chaos, nie wina ludzi a zarządzania, a ryba psuje się od głowy.

Pirania
@Opinia

Im wyzej tym mniejsze doświadczenie z akumulator ami bateriami.UR nie przeszkolony na maszynach które mają naprawiać do tego braki personalne.

Gary
@Pirania

To na jaki (usunięte przez administratora) tam pracujesz jak ci się nie podoba

Hugo

Witam czy ktoś z Wrześni dojeżdża do tej firmy???

Oxy
@Hugo

Dojeżdżali ale się zwolnili niedawno

PANEWA
@Oxy

Nie zapominaj o hondzie bez panewki.

beck
@PANEWA

a kto to? :-)

Za przeproszeniem, czy ludziom już się serio pomyliły strony? Wchodzisz dowiedzieć się coś o firmie, a czytasz że Grażynka z Januszem obściskują się w kantorku. To pokazuje tylko poziom pracowników byłych i obecnych którzy się tutaj wypowiadają, nie licząc mierzenia członków przez chłopców (bo mężczyznami nazwać ich nie można), to same wypowiedzi aż się proszą żeby przywalić niejednej osobie słownikiem! Nauczcie się pisać rzeczowo, jak wygląda praca i warunki, a nie bezsensowne pierdoły które nic nie wnoszą, od tego jest facebook, załóżcie sobie forum firmowe i tam się bawcie! Żenada

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. zakupów i sourcingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Obserwator

Firma tragedia,(usunięte przez administratora)ile mogą ...Kompletna porażka ,zatrudniając tam kobiety, które szczególnie na zmianach nocnych nic nie robią i tylko czekają na okazje żeby z którymś ze współpracowników (usunięte przez administratora).Weekendowe zmiany nocne kolejna porażka,brak ludzi od UR i gdy zepsuje się maszyna np.o 23 to już nic do rana nie robią.No może poza jednym fb,tik tok,czułe rozmówki,opowieści ,patrzenie sobie w oczka i zaciąganie do kantorków i miejsc w których nie ma kamer....Wymiotować się chce.

@Obserwator

Piszesz bzdury, masz jakieś dowody czy fantazja Cię ponosi?

@Obserwator

Wybacz ale odnoszę wrażenie, że chyba firmy Ci się pomyliły. Zastanawiam się czy jesteś jakimś zakompleksionym gówniarzem, który jedyne co potrafi to wymyślać plotki czy żal Ci co nie co ściska????? Jak się domyślam jesteś jednym z byłych już pracowników i wylewasz swoje gorzkie żale na goworku bo "znowu w życiu Ci nie wyszło"???? Pozdrawiam✌

Łysy Jony
@Obserwator

Gościu za nim zacząłeś pisać te brednie to chyba się czegoś na wciągałeś kompletnie mijasz się z prawdą. Koleżanki które pracują na dziale formacji wkładają w swoją pracę mnóstwo energii. Założę się że więcej pracują od Ciebie, więc rusz cztery litery i weź się za robotę !!!

@Łysy Jony

Tak jasne są wręcz przepracowane ...Od tej pracy aż im odbija...Niech się wezmą wreszcie za pracę, oczywiście nie dotyczy to wszystkich Pań na formacji.Prawda w oczy kole,Uderz w stół a nożyce się odezwą.Madry każdy ten facet który rzucił tą robotę i nie wdał się w żaden romans z tymi pustakami.

Jogi
@Obserwator

Gościu zanim coś piszesz to pomyśl dwa razy. Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i zdążyłem poznać dziewczyny z formacji. Najwidoczniej masz jakiś kompleks - obstawiam że albo masz małego albo Ci nie staje stąd taka frustracja z Twojej strony. No ale tak jest jak się kobiety nie ma bo która lubi zabawy w szukanego. Zejdź na ziemię i pomyśl do czego służy ten portal.

Lech

Cześć ile można zarobić w tej firmie

@Lech

Zależy jakie stanowisko,zwykły pracownik -operator do 3500

kazik
@Lech

Frytki na paliwo nie zarobisz daj sobie spokój totalny (usunięte przez administratora) w tak niezorganizowanej firmy jeszcze nie widziałem Odradzam.

JJ

Firma w szczerym polu. Gdzie żadna komunikacja nie dojeżdża. Z taką lokalizacją życzę powodzenia w znalezieniu ludzi. Niemiecka firma ale szukają (usunięte przez administratora) którzy będą pracować w szczerym polu hahahha. Niech spadają.

Roman
@JJ

No wiesz, dużo osób ma samochody, więc dojazd chyba nie jest aż takim problemem. Wiadomo, że lokalizacja jest ważna ale chyba można to jakoś ogarnąć, nie? Najważniejsze, żeby dobrze płacili. Wiesz ile dają na początek?

Max
@JJ

Dziś już każdy ma prawie auto, wiec to nie problem, a szukają ludzi raczej chyba z okolic, więc dojazd jest dobry moim zdaniem.

pilk
@JJ

dojeżdzą mpk z rataj i okolic, tuż za wiaduktem jest przystanek.... widziałem.

JJ
@Max

20km to raczej nie jest dobry dojazd, ale jak kto woli.

Norbett
@JJ

Stary, pod nosem dzisiaj dobrej pracy nie dostaniesz. Wszystkie duże firmy zlokalizowane są zwykle pod Poznaniem a nie w centrum. Ja dojeżdżam 50 km i nie narzekam. Są ludzie, którzy robią problem z wszystkiego...Ja jestem zadowolony. Firma z normalnym podejściem do pracownika i przede wszystkim uczciwa, a takich mało

Limm
@Roman

Samochodem troche drogo wychodzi.

Roman
@Norbett

Masz racje, nikomu nie dogodzisz z lokalizacją. Wiadomo, że trzeba będzie trochę podjechać i zorganizować sobie transport. Fajnie, że tak dobrze mówisz o firmie. Jak uczciwa to pewnie dobrze płacą. Napisałbyś jakie są widełki wynagrodzenia?

pik
@pilk

1,6 kilometra od przystanku hahahah

pik
@Norbett

Lataj sobie helitopterem nawet jak żeś byznesmen.

janusz
@pilk

nic nie widziales. jezdzi 432, gdzie w pracy najszybciej czlowiek by byl na 6:30 wiec co namniej o 30 min za pozno. nie kazdy moze miec prawko ze wzgledu na wade wzroku, albo inne okolicznosci. szkoda, ze w potoku gornym na lubelszczyznie nie zrobili tej firmy haha

Kick
@janusz

Do masz na myśli ? PS. Zawsze można kupić rower :D

Ludwik
@janusz

2 kroki od domu to ty dobrej roboty nie dostaniesz. Czasem trzeba zapuścić się dalej niż tylko do sklepu monopolowego :))). Nikt cię nie zmusza, zawsze możesz zostac w domu jak cię na to stać

janusz
@Ludwik

2 kroki a 20-30 km (usunięte przez administratora)to różnica,

@pik

Potraktuj to jako poranny trening, poranne bieganie jest teraz modne :D

Kanm
@Roman

Ostatnio czekałem 15 min pod budynkiem na rozmowę i niestety nikt mnie nie wpuścił, mimo iż dzwoniłem długo, ze mna tez czekały jeszcze dwie osoby…trochę zmarzłem, wpuścił mnie jakiś Pan, to był chyba obcokrajowiec. Sama rozmowa bardzo ciekawa, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogólnie wrażenie ok.

Rad
@Kanm

Często sekretariat byl pusty, poprzednia Pani już chyba nie pracuje, bo jej ciagle było, teraz jest jakas nowa Pani na dole i już można nie normalnie wejść. Zawsze tez można zadzwonić do rekruterki to na pewno wpuści do środka.

Kapitan
@JJ

Cześć, Chciałbym złożyć cv na operatora, ale chce najpierw zapytać jak wyglada praca na fabryce ? Jaka panuje atmosfera ? Ktoś coś może mi powiedzieć ? Czy polecacie ? Z góry dzięki!

Karol
@Kapitan

Pewnie ze polecam. Nie pracowałbym tu gdyby było inaczej

Pan Boss
@JJ

Racja dojazd ciężki, dla mnie to jest bardzo duzy minus

@JJ

A jak nasz kochliwy kolega ,niby obrączka na palcu a poczynania jak za kawalera...Super koleżanki/przyjaciółki ze zmiany może się wypowiedzą?Co robią przez 12 godzin,niby pracy na nockach.

Romeło i Julia

Chcielibyśmy podsumować kończący się już tydzień pracy. Mamy nadzieje, ze zauważyliście, ze na hali oprócz chłodu unosił się powiew miłości... Strzała amora trafiła i ostro namieszała. Aż strach pomyśleć jak wyglądałby ten tydzień gdybyśmy skupili się na swoich obowiązkach…

Amor
@Romeło i Julia

Dobry wieczór. Zostałem wywołany do tablicy więc muszę napisać kilka zdań. Tak to prawda że trafiłem swoją strzałą romea i julie. Przyznacie mi racje że cel był udany? Miłość gorąca i namiętna ale bywa też burzliwa. Jeżeli komuś zimno sugeruję przebywać w otoczeniu zakochanych. Kto następny? Dziewczyny z labo? Koleżanki z biura? Naciągam cięciwę......

Byczek
@Amor

To jakieś miłości nowe powstały ? :) Chyba coś mnie ominęło ….

daj spokój
@Byczek

Dajcie spokój, co kogo interesują prywatne relacje, niech sobie robią co chcą.

@Amor

Bo jestem dobrze zorientowany jaka tam jest sytuacja i co robią na nockach

Agata

Czy brał ktoś udział w rekrutacji na stanowisko Operator logistyki produkcyjnej/Magazynier? Teraz szukają kogoś i mnie ciekawi ile czasowo trwa cały proces? Ile jest etapów?

Dream
@Agata

Było jeden taki człowiek, dobry w swoim fachu. Ale miał swoje zdanie i pozbyto się Go, by móc wdrażać bezsensowne techniki pracy.

@Agata

Odradzam to stanowisko operator Logistyki produkcyjnej. Tego względu na to będą tyło dwóch operator wózka widłowego a to tego będzie trzeba obsłużyć dwie linie montażu, 16 komór , próbki i jeszcze 4 linie pastujące, spule odstawiać . To nikt się nie wyrobi. Ale Nawałka tego nie rozumie.

ON
@Agata

W biurach jest kasa na wszystko i się przelewa, a na fabryce brak kasy na wszystko, takie realia

ja polecam, mimo iż krótko pracuje to dostalem super bony na swieta i to fajna kasa na poczatku zatrudnienia. Nie kazda firma tak dba o nowych ludzi.

Pracownik2
@pracownik

Ciekawe, bo bonów jeszcze nie ma.

@Pracownik2

Fakt, info o ich wysokości, ale lada moment będę.

Krystyna
@pracownik

Napiszesz, jaka kasa? Widziałam, że sporo jest ofert pracy, a muszę zmienić tą co mam teraz :)

ziom

Ludzie na rozmowy kwalif czekaja po kilkadziesiat minut to jest jakieś nieporozumienie. Kumpel mi mowi, że siedzial i nikt nawet do niej nie zszedl powiedziec o tym, ze musi jeszcze tak dlugo siedziec podobno nie tylko on tyle czekał, bo inni to samo. Brak szacunku dla drugiego czlowieka i jego czasu.

Fred
@ziom

Ludzie czekają, bo pewnie panie z HR, mają ważniejsze zajęcia lub zapominają o kandydatach. Jak już tak jest na początku, to powinno być mocnym sygnałem ostrzegawczym na przyszłość.

@Fred

Panie z HR bardzo miłe, wszystko nam opowiedziały, pracujemy dopiero od poniedziałku na fabryce, ale jest ok.

?

Bardzo fajna atmosfera podczas rozmowy o pracę, miłe nastawienie pan i pani. Mam czas do zastanowienia. Nie boję się pracy ale zastanawiam się nad zmianą

Barni
@?

Ja zaczynam od stycznia. Kolega tam już rok pracuje i jest bardzo zadowolony.

????
@?

Cieszę że Ci się podobało :)

Były pracowik

Pracowałem trzy miesiące uważam czas za stracony najgorsza firma niebezpieczne warunki pracy ołów tlenek ołoowiu i minia teraz pracuje w normalnej firmie jest super odradzam nie polecam pójćie zobaczysz i śię przekonasz

Jan Paweł

Mnie to zastanawiaja dwie rzeczy. Czym zajmuje się pampers poza zadawaniem (usunięte przez administratora) pytań oraz od czego jest radek który chodzi o rozmawia z kim się da ?

Skup palet
@Jan Paweł

Nie znam tego pierwszego, a co do drugiego to może szuka palet na sprzedaż? Dawno go u nas nie było…

Jestem zainteresowana pracą w księgowości, czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca w tym dziale? c Czy atmosfera jest ok, bo jednak to dziś najważniejszy aspekt.

Ok
@Kasia

Poszukaj gdzie indziej, tu nie ma sensu

Pioter

I co powiecie teraz, wszyscy obrońcy "rybki" i jego sposobu pracy? Mówiłem, że kiedyś dojdzie do takiej niebezpiecznej sytuacji, jak w weekend. Na całe szczęście ludzie pracujący w Ciechocinku, mieli na tyle otwarte głowy, że wezwali straż pożarną i nikomu z ludzi nic sie nie stało. Tak się kończy bagatelizowanie słów, mówiących o niedokończonych odbiorach i dopuszczeniu do produkcji, maszyn które nie są gotowi. Sprzedali Wam niemieccy "koledzy" obszary, które nie są dopracowane, systemy nie sprawdzone. Ale dla "rybki", to prio żeby ludzie siedzieli cicho. Nadal nalewarka nie daje rady z prędkością napływu baterii z montażu, ale przecież problemem są ludzie... Kiedy ktoś się weźmie za ujarzmienie ego bałaganu? Oby tylko nikomu z ludzi nic się nie stało, bo są niedocenionym złotem tej firmy.

On
@Pioter

Łamanie zasad bezpieczeństwa zawsze kończy się tragicznie. Mam nadzieje, ze władza w koncu zapewni ludziom bezpieczne warunki pracy, tu nie ma miejsca na igranie ze szczęściem.

Wędkarz
@Pioter

O którą rybkę chodzi? Mamy tutaj całe akwarium. Są liny, sumy, płotki, karpie...

@Wędkarz

Ta jedna, co rozpoczęła upadek Tej firmy, jest jedna. Rybek tam sporo, to fakt. I pozdro dla tych pozostałych

marzyciel
@Pioter

Każdy sobie w tej firmie robi co chce, totalna samowolka, ludzie robią co chcą. Na dluzsza mete, pojdziemy z torbami. Na fabrykę kasy nie ma ,a na inne rzeczy są. Przeciez ludzie to widzą, nie sa slepi. Rowne traktowanie to w tej firmie nie istnieje.

@marzyciel

Odeszli Ci, którzy mieli trochę więcej świadomości co się święci i którzy mieli pole manewru. Współczuję szczerze tym, którzy pozostali i muszą znosić abstrakcyjne wymysły, by ratować okręt. Sądzę, że zbyt długie czekanie na zmianę niekompetentnego sternika, odbije się dla całego koncernu wielką czkawką. Trzeba było zostać przy pierwszych wyborach i mogło być o niebo lepiej. Przykro patrzeć, jak gaśnie zapał nawet najwytrwalszych.

Milik

Pierwszych, czyli jakich?

cozagosc1
@Pioter

Pietrek, przestan tu wylewac swoje zale, zajmij sie nowa firma. Widac ze masz duzo energi do oczerniania, szkoda ze tej energii nie pokazales na formacji. Z tego co wiem konflikty z przelozonymi nie naleza do rzadkosci w Twoim przypadku. Piekny usmiech i bajera to nie wszystko. Do kierownika Ci daleko.

Doctor
@cozagosc1

To trochę przestrzeliłeś, bo nie to nie ja napisałem. Co miałem do powiedzenia, zostawiłem w Śródce, bo szkoda rozgrzebywać atmosferę na zewnątrz. A co do pozostałych rewelacji, to zostawię je bez komentarza. Wasza obecna sytuacja "broni się sama".

Minister
@cozagosc1

Pietrek nie wylewa swoich żali tylko przedstawił rzeczywistość jaka panuje w tej firmie. 100% PRAWDY

Prorok
@Minister

Zamiatanie rzeczy pod dywan to tu normalka. Najlepiej udawac, ze się nic nie widzi. Dopiero jak jest nóż na gardle, coś zaczyna się dziać. Trupów jest pelno pod dywanem, ale w koncu zaczna śmierdzieć….

Pozorant
@Prorok

Bo są tu tacy, którym się pozwala na wszystko i tacy, którzy mimo iż ciężko pracują, zawsze będą gorsi i maja zawsze pod górkę. Im mniej umiesz i wiesz, tym tu będziesz miał lepiej, udawaj tylko ofiarę i się podlizuj przełożonym. Kwalifikacje tu nie maja żadnego znaczenia, tylko gra aktorska się liczy. Otwórzcie w koncu oczy!

Nie bd wypełniać żadnych ankiet, bo nie mamy na to czasu.Nie szkoda wam kasy na zbędne rzeczy przy tej inflacji ? Skupmy się na pracy, bo teraz to jest najważniejsze, aby szło.

te ankiety to jakiś żart, szkoda czasu.

Ankiety były dlatego bo ja jako technik w Niepołomicach im wygarnąłem że nie potrafią ludzi nauczyć podstawowych spraw w serwisie. Śmieszna firemka, takie kółko różańcowe.

Jack
@Paweł

A o jakich ankietach mowa?

@Jack

Na temat doszkalania. Zwalniają dobrze wykształconych inżynierów a zostawiają tych z gumowymi umysłami, bo takimi się łatwo steruje .

Pionek
@Paweł

Raczej kółko wzajemnej adoracji, jesteś poza kołem, nie masz szansy na nic. W kółko za to możesz dostać co chcesz. Albo się sprzedajesz albo nie, twój wybór.

Cichy

Chyba faktycznie zle trafiłeś, pracuje w serwisie i to całkiem spoko miejsce, nie narzekam.

Cichy

To pogadajcie z przełożona, takie zachowanie zwyczajnie narusza warunki współpracy między wami i robi się toksycznie. Nikt nie lubi pracować z ludźmi, którzy donoszą, knują za plecami innych, to demotywuje i wypływa na jakoś pracy. Albo pogadajcie z szefem serwisu, atmosfera jest ważna i wierze, ze można coś z tym zrobić, próbowaliście podjąć rozmowy w tym kierunku ?

Cichy

A co się stało, że musiałeś zrezygnować?

Johny.

Ludze walcza o starszego operatora 300 brutto a odrazu po podpisaniu aneksu ciach mach z premii produkcyjnej 150 leci i taka tu podwyżka na ktora nie masz wpływu.

Yogi
@Johny.

Masz rację... Ja już szukam na gwałt innej pracy bo nie ma najmniejszego sensu tu pracować nie dość że najniższą krajowa zaraz nas dogoni to jeszcze patrzą jak tu zabrać za nie wykonany plan. A jak tu wykonać plan jak maszyny jedna za drugą padają jak zdechłe muchy!!! No ale kto jest winny oczywiscie.. LUDZIE.

kurwinox

fajna firma tylko ludzie umęczeni , wrzućmy na luz bo nigdzie nie dojedziemy

Zostaw merytoryczną opinię o Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. - Śródka

• Jak się pracuje w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 15 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.