Hotel Rado

Wola Chorzelowska

Opinie o Hotel Rado

werg

no wlasnie wiaodmo ze na takim stnaowisku trzeba miec jakas znajomosc brazny w jakiej sie rpacuje..a nie wicie moze czy planuja znowu jakas rekrutjace??

xxl oba

Pracuję w tej firmie. Umowa zlecenie za 7 zl za godzinę. Wyzysk. Roboty id pierona za taka mala kase. Nikt juz tan nie chce przychodzić. Aż dziw bierze, że w takiej dziurze ten hotel dobrze funkcjonuje. Odradzam. Można się wykończyć psychicznie i fizycznie. Uwierzcie, juz lepiej na wiązkach !!!!

---

Zgadzam się z poprzednikiem, [usunięte przez moderatora]

Odradzam, właściciel [usunięte przez moderatora] a pracownicy to same wieśn...iaki. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Hotel Rado - Wola Chorzelowska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Rado