Opinie o Job Trotters w Graz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Job Trotters. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Job Trotters o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Trotters w Graz

KEM

hej ja bylem 3 miesiace w tym glupim Trummer teras przez kolege przeszlem do Job Trotters i jest o wiele lepiej - wyplata sie zgadza ni e tak jak u w tym Tummer, ale kazdy musi sie sam przekonac na wlasnej skorze

Lukasz

Weekend nie zostanie uiszczona mieszkanie. Żadna firma nie płaci mieszkanie weekendu. Ja również pracować w tej firmie, ale wynagrodzenie jest w porządku!

KALI
@Lukasz

Ty pisz po polsku - "Kali jeść, Kali pić" - czy bezpłatna usługa Google :-) :-) pękam ze śmiechu hehe

Pracowałem przez tą firmę i muszę powiedzieć że rewelecji nie ma - przesadzaja z kosztami mieszkan .Ponadto firma stosuje nie legalne potrącenia.Jak masz a duzo godzin to potrącą ci że niby kara-za złe zachowanie.W rzeczywistości nie moga tego robić. Proszę uważajcie szkoda waszej pracy na tych oszustów.Jest dużo innych ofert pracy i agencji

Kuba

No troche podejrzane Sia chwalą wszystko takie same tylko imiona inne

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Trotters? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarka/Pielęgniarz (język niemiecki) m/w/d
Graz
Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk
Graz
Euro Group
Rychu

Pięknie wszyscy chwalą cieszą się ... Czy może Firma sama się chwali ????? bo wszystko takie same tylko imiona są inne , troche podejżane to wszystko , ktos się produkuje :-) :-) :-) i to nie mało jak im się tak chce ??????

Coś tu śmierdzi .Śmierdziało i... dalej coś tu śmierdzi .Wczesniej wszystkie poinie były negatywne a teraz same plusy -wszystkie te plusy sa takie same . To mnie strasznie denerwuje, jak ktoś pisze opinie, która kompletnie niczego nie wnosi, a jedynie daje powód do zastanowienia. Ten Jobtrotter wygląda mi na NIE dobrą firmę.

AR

ktoś wie czy organizują jakieś wyjazdy może teraz?

jooo

szukaja do dojenia :-) pracownikow

nabu

@Adam jesteś kłamcą Zarabiam 2890 euro, 12500 zloty miesięcznie. dobra Firma!!

nabu

@13 jesteś kłamcą

@nabu

Dlaczego jestem kłamcą ? Co maja to biuro czy nie ? Bo na 100 % wiem , że nie wiec o co chodzi ,nikt nikogo do pracy nie zmusza !

mietek

nie polecam ,słyszałem od kolegów którzy tam pracowali ze oszukuja - nie ma sensu tam iść.

adam
@mietek

no te też slyszalem że lepiej tam nie iść czytałem wczesniej post ze nawet biura niemaja tylko pracuja w domu w kuchni tylko nie moge tego teraz nalezść , ktos usunol. zgadzam sie nie ma sensu tam iść. a jak czytam o tych butach to to przecie żart smiać mi sie chce jak ludzie daja sie tak wykorzystywać.

@adam

No też to czytałem ze pracuja z domu z kuchni ale tego już nie ma - a tak na marginesie to kto to kasuje ?? - tam cos pisało ze te sekretarke z Austrii też zwolnili niby za kase -dziwne wszyscy wylatuja za kase cos tu nie gra niby . Kolega tam był ale po 2 tygodniach przeszedł do nas, ale nie wiem dlaczego nie chce mowic ale teraz juz wiem po tych wszystkich komentarzach to nie ma sensu pakowac sie w g...

Dariusz

Dobra firma, ładny szef, dobre pieniądze! Recenzje niezrozumiałe!

byżo

wynagrodzenie sięga nawet do 4500zł to się nie dziwię, że ich oferty są tak popularni - co wam się w glowach poprzewracało :-) byłem tam 1 miesiac i się nic nie zgadzało i teraz jestem w pernner tam mam bez nadgodzin 9 000 zł , jacy naiwni jestescie , wypłata jest u nich nie terminowa zawsze trzeba sie prosic ,żadnych premi nie ma ! nie idcie tam to strata czasu

polnet

no to nie dobrze się w tej firmie dzieje ,a chciałem tam pracować kurde , to nie może tak być ze nawet biura nie maja tylko pracują w kuchni no nie poważna firma

Trotters Zlodzieje

jak to bez umowy , dostalismy , tylko pozniej nic sie nie zgadzalo - a jak juz buty robocze dala to pozniej odciagnela 180 € za pare to nienormalne przecoiez

Trotters Zlodzieje

nie polecam , zlodzieje i wszystko obiecuja wszystko a jak do wyplaty to pozniej nic nie ma , jesli ktos ma jechac do nich to lepiej niech zostanie w polsce

ja tez bylem w job trotters no i (usunięte przez administratora) nie ma cpo jechac oszukali mnie ze ho firme perner tez nie polecam tam bylem przez ta firme z polski od tego koszura lukasza i tam tez wszystkiego nie placa jestem w diva i jest ok o tym mls nie wiem nic bo tam nie bylem ale maja duzo pracownikow i slyszalem ze dobrze placa ale to co sie komu podoba

gość21

Firm lisingowych jest pełno. Zależy kto czego szuka...Job troters ma prace ale w tyrolu...insbruk itp. do mls nie radze iść bo pracuje tam polka która was wy.... na hajs. ( i sama wyleciała z Job troters za machlojki pieniężne) Polecam firme Perner grup z salzburga. nie miałem z nią żadnych problemów. teraz pracuję w firmie z insbruka (nie pamiętam nazwy dokładnie chyba gb bau) jako cieśla na stawce 13.44;) ps.jak nie umiesz języka i nie masz głowy na karku to Cię i tak będ (usunięte przez administratora) na hajs a jak umiesz to znajdziesz zawsze prace i na dobrych warunkach;)

chetny
@gość21

witam gosc21 a ty gdzie pracujesz moze szukasz brygady 2 osoby z niemieckim zbrojenia , ciesielka ?

Stanislaw

tez tam bylem wszystko pieknie i ladnie a w ostatniej wyplacie uciela ta pani rieger mi 1000 € teraz dzwonie i pytam jakim prawem to nie odbiera pojde do sadu pracy bo tego tak nie zostawie

anton

tez tam bylem 1 miesiac jest ok pozniej zaczynaja sie cyrki , to diety sie nie zgadzaja to nadgodziny nie wypisuja , ta pani rieger to niezla cwaniaczka wie jak oszukac a pozniej jak dzwonisz to nie odbiera

Zostaw merytoryczną opinię o Job Trotters - Graz

• Jak się pracuje w Job Trotters?

Zobacz opinie na temat firmy Job Trotters tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Trotters?

Job Trotters