Opinie o MLS Personalbereitstellung GmbH w Kalsdorf bei Graz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MLS Personalbereitstellung GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MLS Personalbereitstellung GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MLS Personalbereitstellung GmbH w Kalsdorf bei Graz

Czy w MLS Personalbereitstellung GmbH są szkolenia zewnętrzne?

Operator Nowy wpis

Problemy z kwaterami, problemy z wypłatami nie pracują do piętnastego każdego miesiąca. Problemy z urlopami

Slawek

Pracowałem w 2019 przez mls w firmie bodner. Mieszkanie dwupokojowe wysoki standard na dwóch, pracowaliśmy przy tiefbau, robota jak wszędzie ale nie mogę narzekać, za miesiąc 9h od pon do piątku przytuliłem 2300 na rękę i mieszkanie frei. Żałuję że z tamtad zjechałem do Szwajcarii bo się okazał jeden wielki niewypał.

Operator Nowy wpis
@Slawek

U

Ficek Nowy wpis

Praca jak praca. Warunki mieszkaniowe tragedia. Oszukują na wyplatach i przede wszystkim nie płacą w terminie. Nie polecam

Gutek

Może ktoś podzieli się informacją ,jakie warunki mieszkaniowe zapewnia firma za granicą dla ludzi?

Firma MLS Personalbereitstellung GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
optymistka

Wlaśnie mąż z kolegami pojechali pracować do Austrii.Firma MLS przedstawiła korzystne warunki,więc zobaczymy czy warto było zaryzykować zrywając poprzednią umowę.Czy MLS jest godną polecenia firmą.na pewno napisze na forum co i jak.

ryszard
@optymistka

widoczn ie twoj chlop tak dobrze pracowal(usunięte przez administratora) ja pracuje juz caly rok w jednej firmie przez MLS

xxx

Ma ktoś do nich polski kontakt? Bardzo ważne!

Optymistka

Pieniądze dzisiaj tzn.16.09.2018.wplyneły na konto:) Powiem że jesteśmy zdziwieni że jednak tak jak było mówione zostało zrealizowane:) Dziękujemy.Szkoda że ta współpraca się tak szybko skończyła ponieważ mąż z kolegami chcieli współpracować z MLS- AUSTRIA.Ale kto wie może kiedyś jak dostaną poważną propozycje:)na dłuższy okres nie na tydzień:).

@Optymistka

Wiele piszesz na forum - widać, że jesteś naprawdę zaangażowana. Rozumiem więc, że Twój mąż rozważa podjęcie współpracy z MLS Personalbereitstellung GmbH w przyszłości? Może jest na forum jeszcze ktoś, kto pracował, bądź też pracuje w MLS Personalbereitstellung GmbH? Napiszcie, jak postrzegacie tę pracę!

Optymistka

do 15 .10.2018.miały być pieniążki na koncie i nie ma.!!!! WNIOSEK ? Moje sugestie dla MLS Personalbereitstellung GmbH: KIEDY BĘDĄ PIENIĄDZE NA KONCIE DLA MĘŻA I KOLOGÓW?

Optymistka

Więc tak mąż z kolegami nie doczekali się następnego tel. Więc podziękowali za pracę.Były obiecanki ,ale okazało się że postój nie będzie płatny,mimo że to nie ich wina że nie ma zlecenia.Teraz tylko czekamy na przelew który ma przyjść do 15.Mamy nadzieję że zostanie wypłacone euro za pracę i wrócą się koszty wyjazdu oraz koszty poniesione na dojazdy na budowę.Nie będę żle pisać niech każdy sam wyciągnie wnioski z tej oto sytuacji. Po 15 poinformuję czy firma się rozliczyła z mężem i jego kolegami.

Optymistka

Więc tak ,mąż z kolegami popracowali na budowie tydzień no i dostali tel. że muszą jechać na inną budowę więc bez pracy mają być tydzień ponieważ na innej budowie zaczynają od poniedziałku. DO domu mają 800 km co się wiąże z kosztami,ale miejmy nadzieję że na następnej budowie popracują dłużej. Zastanawia mnie jedno jak będzie rozliczony czas postoju hmm.może pracodawca odniesie się do mojego wpisu?byłoby miło:)

Optymistka

Mąż z kolegami dotarli na miejsce,hotel można określić jednym słowem OK.:) dzisiaj pierwszy dzień w Pracy ,więc za wiele nie można jeszcze powiedzieć,ale na chwile obecną wszystko na plus. Po miesiącu napiszę co i jak.

Agnieszka

Jak w tym momencie prezentuję się firma MLS Personalbereitstellung GmbH? Czy zmieniły się warunki zatrudnienia w stosunku do poprzednich lat, a może wiecie jak wygląda obecna sytuacja związana z zatrudnieniem do tej firmy? Chętnie poznamy najnowsze wiadomości związane z tym pracodawcą, zapraszam was do nowych komentarzy w tym wątku! @anonymous, jeśli posiadasz nowe informacje związane z pracą i rozwojem firmy MLS Personalbereitstellung GmbH, to zapraszam Cię do pozostawienia dłuższej opinii w tym temacie!

ta pani to jest groze katastrofe

panna

szukam kontaktu do pani Gosi kto ma

Artur
@panna

Po co ci numer ?

lubudubu
@panna

podaj swoj adres email to ci wysle

Kuba

Poda mi ktos numer do osoby odpowiedzialnej za prace w insbrucku? mam pewna propozycje i pare pytań

gosc

magazynierow to nie wiem ja jestem u tej pani z polski jako murarz juz 2 rok i wszystko pasuje zawsze bylem nawet w biurze u nich ich poznac mila i dobra firma ale trzeba tez pracowac , ale ogolnie dobrze

Firma MLS
@gosc

Kolejna pozytywna opinia jak milo, podrawiamy gosc (nieststy nie wiem kto). Zyczymy wszystkiego dobrego.

Misiek z Ozimka
@Firma MLS

od kiedy zwolniła sie Pani Aleksandra firma mls sie sypie a szczególnie budowlanka.

Agnieszka

@nieeeeeeemożesz powiedzieć coś więcej o Twojej sytuacji? Co konkretnie nie zgadzało się po dotarciu na miejsce?

nieeeeeee

nie polecam tej firmy AR PERSONALBERATUNG GMBH oszukują ludzi co innego mówią a co innego wychodzi na miejscu

szakal

AR Personalberatung gmbh austria nie polecam tej firmy ponieważ kordynator powiedział że jest praca dla spawacza wiec pojechałem na swój koszt nastepnie na miejscu zostałem rozczarowany i wracałem na swój koszt do domu płacąc ogromne pieniadzę za busa na swoj koszt..

Wkurzona

widzę że firma interesuje się komentarzami. To napiszę coś: ogarnijcie wreszcie serwis. Trzeci dzień próbuję się dodzwonić. I to tak, że wiszę na słuchawce np. 2 minuty, słyszę sygnał tylko nikt nie odbiera. Tak duża firma, a zlewa klienta? No tak :D Kasę za sprzęt dał, a jak popsute i na gwarancje to olewajmy, żeby nie narazić się na dodatkowe koszta ;) Nic u nich nie kupujcie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o MLS Personalbereitstellung GmbH - Kalsdorf bei Graz

• Jak się pracuje w MLS Personalbereitstellung GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy MLS Personalbereitstellung GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MLS Personalbereitstellung GmbH