orlen Paszowice 7078

Paszowice

Opinie o orlen Paszowice 7078

kojt

witam! jesli mozna polecić tę stację to odradzam !!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] 2 osoby na zmianie kobieta tylko w sklepie za kasą . facet : tankowanie (wszystkich) obowiazkowo GaZ, mycie WC, sprawdzanie odkurzacza i myjni jesli sie cos bedzie działo, oraz w ra zie wiekszej ilości klientów obsługa przy kasie . umowa jako sprzedawca.!!!!!!!!!! ale nie tylko sprzedawca: mycie, sprzatanie , ochrona , przyjmowanie towaru, ułozenie towaru, itd.... a wynagrodzenie 1009zł na ręke netto. totalne zdzierstwo i trzeba siedzieć cicho bo inaczej cie zwolnią. [usunięte przez moderatora] to mało powiedziane !!!!! jeśli ktos ma szacunek do siebie i do ludzi to odradzam bo tam szefostwo nie ma za grosz szacunku do nikogo , wszystkie srawy załatwiają przez innych zeby nie spojrzeć pracownikowi w oczy tacy ludzie są fałszywi , tzn pracuj pracuj zeby szefostwo miało na wycieczki do afryki lub włoch . a pensja od x-lat ta sama .

Zostaw opinię o orlen Paszowice 7078 - Paszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie orlen Paszowice 7078