Kobayashi Healthcare

London

Opinie o Kobayashi Healthcare

Joanna

@woeł aplikowałeś może do Kobayashi Healthcare? Czy mógłbyś powiedzieć coś o warunkach pracy? Jakie stanowisko zajmujesz? Czy jest możliwość awansowania w firmie? Czy coś byś może zmienił w firmie? Jeśli tak to co? To ważne informacje dla nowo zatrudniających się osób.

woeł

Witam serdecznie.Atmosfera jest dla mnie najważniejszą cecha przyszłej pracy. O tej firmie różne słuchy mnie dochodziły w tym temacie , ale mam nadzieję , że te pozytywne opinie są tymi bliższymi prawdy.

Witam, pracował ktoś może w Kobayashi Healthcare albo pracuje obecnie i może coś napisać? Ile wynoszą dzienne godziny pracy i za jaką stawkę? Jak na dzień dzisiejszy wygląda kwestia dogadania się z szefem? Jak jest z nadgodzinami, lepiej płatne? Istnieje jakiś system premiowania, za dobrze i szybko wykonaną robotę? Pensja wpływa na czas?

oszukany

[usunięte przez moderatora] Nie ma wogóle pracy . NO JOB in London takie tytuły są w prasie.[usunięte przez moderatora]

Krzysztof

Uwaga niestety ale to oszustwo.[usunięte przez moderatora]

witam dzisiaj dzwonił kolega dojechał na miejsce i jak na razie wszystko ok zobaczymy co dalej jutro

Tomek

Ja dzwoniłem i wszystko wyglada bardzo wiarygodnie, chyba spróbuje, pieniedzy zadnych z góry mu nie dam na pewno, a najwyżej na miejscu coś znajdę dogadam się tam na pewno.

oszukany

Dopiero gdy cie okradnie mozesz zglosic na policje. Potem o takich [usunięte przez moderatora] pisza w gazetach ze kolejny polak w Anglii zostal zadzgany srubokretem . Bo pracownicy od razu z narzedziami do pracy przyjechali. Chyba dlatego nie dal ogloszenia dla rzeznikow ;)

nie można tego nigdzie zgłosić?

oszukany

Uwaga na osobe ktora oferuje prace na produkcji w tej firmie bo tam nie potrzebuja pracownikow. Nie ma tam zadnej produkcji.Facet bierze kase za mieszkanie a pracy nie ma . [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Kobayashi Healthcare - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kobayashi Healthcare