Opinie o Greencore Sandwiches w Worksop

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Greencore Sandwiches. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greencore Sandwiches o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greencore Sandwiches w Worksop

Nikt go Nie zna??

Ona
@Agencyjna

A na jakiej lince ten ciemny z tatuażami pracuje ? Bo jest kilku

Ona
@Agencyjna

A na jakiej lince ten ciemny z tatuażami pracuje ? Bo jest kilku

@Ona

On na lince nie robi jeszcze go nie widziałam by pracował na lince

Agencyjna

Cześć interesuje mnie chłopak z nocek pracuje przeważnie na 2 taki wytatuowany, ciemny jak ma na imię???

K

Co sadzicie o dwoch nowych z agencji Angel? Nocki. Jedna z nich chyba mloda mezatka.

xxx

tak :) na pewno to wie. Jak się dowie to poleca wlosy ostatnie. Ma facet tupet.

T

Witam wszystkich. Waga wielkiej sprawy ;) Otóż około roku temu pracowała na nockach pewna piekna niewiasta , w czerwonym czepku , z tego co pamietam to od sprawdzania jakosci lub czegos innego, taka filigranowa i o niepowtarzajacym sie zbyt czesto imieniu ;) z gory bede wdzieczny za jakiekolwiek info o tej uroczej damie , pozdrawiam :)

Koń
@T

Asma ma na imię ;)

Seb.

Boze jakie tam są tępaki ... masakra Nie pozdrawiam

Mik

Witam . Mam pytanie...jakie tam sa zmiany? W jakich godzinach sie pracuje? Slyszalem ze sa 12...3 -4 dni w tygodniu .. Czy tak to w jakich godzinach . dziekuje za odpowiedz...

@Mik

Pracjąc na dniówki 5 dni od 6 do i tu jest różnie, a na nocki pracuje się od 18 i też różnie, ale w systemie 4 na 3 wolne

Adam :)

Mogłeś uczyć nauki ?

Grzeszysz inteligencja *

Szlauficadagnarzyca
@Dagmara :)

Słyszałem że porobilas się towarem na imprezie i Kuba i chyba Mariusz mieli Cię całą noc na wyłączność? Fajnie było poczuć się jak ... W końcu co dwóch to nie jeden haha

Dagmara :)

Racja. Jestem nie inteligentna bo piszac na szybko zrobilam blad ortograficzny ty za to grzeszysz obrazajac tu innych ludzi :)

Dagmara :)

Witam serdecznie. Bardzo milo że tak bardzo interesujecie sie moim życiem i moimi partnerami. Ale mimo wszystko prosilabym zebyscie zajeli sie swoim zyciem. Rozumiem ze kazdy musi dodac cos od siebie ale nie sadze zeby taką duzą rolę w waszym życiu gralo to z kim ja się spotykam bądź nie spotykam. Zamiast podpisywac sie w ten sposob podpiszcie się swoim imienietm :) bo widze ze (usunięte przez administratora) niedlugo bedziecie tu pisac do ktorej kabiny wchodze w pracy wychodzac do toalety :) Poswieccie wieksza uwage kanapką a nie mojemu zyciu. Pozdrawiam goraco . DAGMARA :*

Adam:)
@Dagmara :)

Kanapką? Myślałem że kanapkom.. ehh inteligencja też nie grzeszysz ..

Rich
@Dagmara :)

No a z kin ona teraz tam urzeduje.

B

Zazdroscisz bo nie masz takiego powodzenia jak ona?mloda niech korzysta z zycia . Pozdrawiam B

Pppi
@B

Ona ma powodzenie?hehehe a u kogo u Adriana???

A:)
@Pppi

Ja współczuję tylko jej babci bo musi za wnusie świecić oczami. Wstyd i hańba

Uważam to samo co pisze A . Ona lubi mieć wielu partnerów i jeszcze więcej adoratorow ale może kiedyś to zrozumie że nie warto :)

A moze po prostu ci przykro ze juz sie nie spotykacie A ? Kilku na raz ? Ludzie Ci pewnie tak powiedzieli

Ta Dagmara to bardzo mila isympatyczna i usmiechnieta dziewczyna. Przykre ze sami zazdrosnicy pisza i mowia takie rzeczy. Jest bardzo ladna ii ma powodzenie a pisza to laski ktore jej zazdroszcza. Dziewczyna pozytywnie nastawiona do ludzi z poczuciem humoru. Do takich dziewczynrzeczy az chce sie zaganac. Mialem okazje rozmawiac i widac ze dziewczyna ma charakterek . Podobno jest wolna zycze powodzenia laską ktore zazdroszcza jej oryginalnosci

A:)
@:)

Spotykalem się z nią (dagmara) przez chwile. Dziwna osoba, uwielbia kokietowac wszystkich w około lubi mieć wielu partnerów na raz. Poza tym mila i ładna dziewczyna . Troszkę glupiutka ale myślę że to kwestia wieku. Fajna koleżanka, ale nie osoba do związku . Pozdrawiam A.

stefanrachon

Hej, mam nadzieje, że dobrze trafiłem. Ostatnio spotkałem w knajpie małżeństwo z Worksop, podobno u was pracują i twierdzą, że praca jest super, zero problemu z urlopami i socjalem, co wy sądzicie o tym?

Ladna

Hej, bardzo mi sie podoba Adrian,czy ktoś wie czy on jest wolny, pracuje na hali nr 2.

Giga

Jest tam tez taki chyba z Kielc Marcin. ugania się za spodniczkami. Srebrnym jeździ pudełkiem. Wozi je. Ma romans z jedna co ma meza,a on zone. z nocek.

niewyzyty

a jest jakas na dniowkach co daje ?

Przem

Nie bierz sie za nia ona kazdego goscia splawia albo bierze se tylko na chwile ladna ale to taka niedostepna suczka

Pino
@Przem

Przem a kogo ona tam na 2hali miala?

Zostaw merytoryczną opinię o Greencore Sandwiches - Worksop

• Jak się pracuje w Greencore Sandwiches?

Zobacz opinie na temat firmy Greencore Sandwiches tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greencore Sandwiches?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greencore Sandwiches?

Kandydaci do pracy w Greencore Sandwiches napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greencore Sandwiches