Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o. w Koronowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o. w Koronowo

Jak jest z pakietem medycznym w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

SZGSIP Nowy wpis

Stabilna praca, szybkie przeszkolenie, bardzo sympatyczni i pchający do przodu koledzy z pracy, konfliktu z dyrektorem Krystianem nie ma jeśli pracuje się od serca. Duża inwestycja w umiejętności pracownika i bardzo dużo szkoleń. Wypłata zawsze w terminie lub nawet przed. Jeden z najlepszych tego typu zakładów w Polsce, osobiście serdecznie polecam jako student i pracownik.

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o.?

Czy P.W. GALKOR SPO. Z O.O. zatrudnia studentów?

Oczywiście, że tak.

Helena

A dobrze płacą??Takich bez żadnego doświadczenia też biorą? na jaki czas umowa?

@Helena

Oczywiście studenci są też mile widziani. Doświadczenie zyskasz w toku pracy. Warunki i płatności do ustalenia z osobą rekrutującą . Jako wieloletni pracownik polecam by spróbować swoich sił w firmie,

Weronika

A wiesz może, czy jeśli taki student się sprawdzi, to jest szansa na późniejsze zatrudnienie? :) Jak tam ogólnie pracuje ci się w firmie, skoro polecasz pracę w tym miejscu?

Pracownik Nowy wpis
@Weronika

Jak się sprawdzi to ma bardzo dużą pewność, że zostanie w ekipie. Kwestia co potrafisz i jak będziesz zaangażowany, polecam podjeść zostawić CV. Warto

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Z tego co widzę opinie o firmie są znośne, ale dużo jest tu wad niestety takich jak brak awansów czy opisany konflikt z brygadzistą. Minęło jednak trochę czasu i zastanawiam się czy coś się polepszyło, zwłaszcza odnośnie tego konfliktu. Czy aktualnie brygadziści odnoszą się do swoich pracowników z szacunkiem i czy ten wspomniany tutaj na forum wciąż pracuje w firmie?

@Ewa

Z tego co słyszałem nadal jest to samo czyli krzyki itd

Chętny

Witam czy wszyscy jeżdzą w delegacje czy są jakieś działy , które pracują cały czas na miejscu ?

Oburzony

Firma sama w sobie ok. Prezes wporzadku, dyrektor też. Na produkcji większość ludzi musi jeździć w delegację, taka jest specyfika firmy. Niestety wszystko psuje jedna osoba, przez którą z fajnego miejsca pracy robi się (usunięte przez administratora). Mowa o brygadziscie Krystianie, który minął się z powołaniem. (usunięte przez administratora). Zero szacunku, poniżanie ludzi i krzyki na porządku dziennym. Wielu ludzi odeszło z jego powodu. Może kiedys dotrze to do prezesostwa, że tracą ludzi przez niego.

Jak wygląda ścieżka awansu w P.W. GALKOR SPO. Z O.O.?

Praktycznie nie ma awansów. Na jakim stanowisku jesteś na nim raczej zostaniesz. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Stanowiska wyższe tylko po znajomości z Prezesowstwem.

Jaki dress code obowiązuje w P.W. GALKOR SPO. Z O.O.?

Zależy w jakim dziale .

W zależności od działu.

Norbert

Tak sporadycznie zostawiacie tu informacje o pracy i atmosferze, jest dobrze i warto aplikować?

sko

Nie polecam.

poprostuja

Solidny pracodawca, firma rozwojowa . Wymagania jak wszędzie ale terminowa wypłata i stabilne zatrudnienie rekompensuje wszystko.

admin

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy P.W. GALKOR SPO. Z O.O.? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o. - Koronowo

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Aleje Wolności 1 A
    86-010 Koronowo

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o.