Nocton Farm

Nocton

Opinie o Nocton Farm

jurel

Dokłądnie, chyba ,że posiadaja teraz jakies innowacyjne metody sa jakies testy tez na badanie kompetencji kandydatów.

pora

o to fajnie ze maja dobra stawke tylko jak tam do nich aplikowac Cv czego wymagaja oprócz znajomosci jezyka angielskiego czy istnieje duza szansa na podjecie zatrudnienia u nich fajnie byloby wiedziec jak jest naprawde i czy zadaja jakies trudne pytania na rozmowie tak zeby ladnie odpowiedziec dziekuje za odpowiedzi

hej

no ja tez sie zastanawiam co sie teraz dzieje i czy ktos ma jakies namiary

GIGI

JA TEŻ SŁYSZAŁAM , ŻE Clark sprzedał farmę w 2011 roku.

ejbet

Hej kto ma teraz jakis kontakt z farma w nokton za info wielkie dzieki.[usunięte przez moderatora] z tego co mi wiadomo to [usunięte przez moderatora] sprzedal farme

tomasz

Odradzam tam pracować.. Trudne warunki, bardzo cięzka praca, trzeba być naprawwdę wytrzymałym a jeśli sobie nie radzisz to cie po prostu wyrzucą stamtąd. Szefostwo to brytyjscy faszysci, niechętni Polakom. Lepiej poszukać innej pracy.

Górka

Każdy kto zamierza pracować w Nocton Farm powinien swoja decyzję przemyśleć sto razy, bo to naprawdę ciężka praca.

baku

Więcej o pracy na farmie w Nocton na stronie internetowej nocton.pl :)

agnes

Nocton Farm to miejsce pracy tylko dla ludzi o silnej psychice.Praca ciężka,zarobki średnie.Najwięcej można zarobić pracując na akord.Lincoln to piękne miasto,sklepy świetne,dużo wyprzedaży.Najlepsze jest to,że czynne są także w niedzielę.Właściciel farmy wymagający i bardzo krzykliwy.

Zostaw opinię o Nocton Farm - Nocton

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nocton Farm