Opinie o Arbeit-thiermann.eu (Thiermann GmbH & Co. KG) w Uchte

kapeć

dokładnie xd

Maciek

Witajcie. Szukam uczciwego pracodawcę w Niemczech, praca przy szparagach. Czy znacie takich?? Dostałem te papiery (kwestionariusz ubezpieczeniowy i potwierdzenie prowadzenia gospodarstwa domowego) jutro mam zamiar wybrać się do Zusu. Jeśli znacie uczciwych pracodawców czy pośredników którzy załatwiają prace to prosze odpiszcie. Pozdro

kapeć
@Maciek

FACET KTÓRY POLAK PODA CI NAMIARY NA UCZCIWEGO PRACODAWCE??HAHA W JAKIM TY ŻYJESZ ŚWIECIE,TU JEST POLSKA,A POLAK POLAKOWI WILKIEM ZAPAMIETAJ!I NIE SPAMUJ JUZ.PZDR

julka30

Witajcie! czy jedzie ktoś do thiermana na 6.06.2014 ja jestem z woj.łódzkiego ja jadę pierwszy raz szukam kogoś kto też jedzie pierwszy raz we dwoje byłoby rażniej A może znacie jakieś agencje pracy uczciwe z którymi można by wyjechać do pracy za granicę i nie wymagają znajomości języka

gggggg
@julka30

Pisz na swietlik4@onet.pl podam ci namiary na sprawdzoną agencje.

aga21040303

odpiszcie mi czy ktoś jedzie z podlaskiego okolice Łomży i ma na 14.04 2014chciałabym jechać ale jestem sama i trochę się boje bo zagranicą nigdy niewiadomo

Serwisant

OK

Różne

barth

Dlugo czekacie na papiery to wystarczy im tylko ten formularz wyslac

biegacz

przeczytajcie sobie w gazecie ile płaci a zobaczycie jak jest naprawde polsko-deutscher kurier oktober 2013 na siudmej stronie pisze artykuł jest to artykuł po polsku więc poczytajcie te bzdury bo dlamnie ta stawka ktura tam widnieje i ile sie pracuje to absurd

hugo

a u mnie na umowie napisali ze zakwaterowanie 2,95 E a wyzywienie 3E czyli razem 5,95E a na stronie napisane mają ze pobierają tylko 4,90E.To ja sie pytam co znowu jakieś podwyzki zrobili czy jak to jest?powie mi ktoś?

Maciej

biegacz

ta umowa to pic w biurze podpisuje sie inna nikt ją nawet ci do przeczytania nieda tylko z 12 razy do podpisu szparag płacił od 38 cent jak niema szparaga to płaci troche więcej za zły szparag minus 5 eu jak duzo piasku minus 10

wojtek

mi wlasnie przyszla ta umowa wstepna czy jak to sie tam zwie.I teraz pytanie mam to ze sobą abrać czy to tylko jest do mojej informacji?

biegacz

razem z kopią umowy przyszła ulotka zakaz przywożenia ze sobą jakichkolwiek wyrobów mięsnych i socjal do góry

marjan

czy ktoś jedzie z okolic legnicy

TenOn

Witam! kto z Was termin na 14 IV ? bo mi papiery przyszly i mam wlasnie taki proponowany termin.

ed
@TenOn

ale papiery w sensie te wstępne czy ta umowa już?

wojtek

Ja sobie zdaje z tego sprawe ale gdyby już sie zdarzyło,że wytrzymam to dlatego pytam czy jest możliwość pracy jeszcze przez ten 3-ci miesiąc.Bo każdy pisze co innego...a chce wiedziec na czym stoje ;]

dgtdh

napewno dluzej tam nie bedziesz jak do 25 czerwca

@dgtdh

to mówisz,że na truskawki już sie nie da rady załapać??

wojtek

ROBIŁ TAM KTOŚ Z WAS (STARYCH PRACOWNIKÓW)DŁUŻEJ NIŻ TE 2 MIESIACE??CZY RACZEJ NIEMOŻLIWE?

pablo
@wojtek

robiłem nie raz............... jedno Ci powiem.....wytrzymaj!!!!!!!!!!!!!organizm nie szklanka.....przemyśl..60 dni bez regeneracji......... dlaczegoludzie pija??? masz odpowiedz.................

janka

mam pytanie jak jest na truskawce jak placa od kilograma mam termin na 19 maj i czy jes ktos z wielkopolski

anka

Mam termin na 31.03 wstepnie bo nie dzw. Nie chce tez dxw do przewoznika ale moze wy wiecie czy ten przewoznik z leszna zabiera do thiermana tylko z leszna czy mozna umowic sie z nim w innym miejscu w polsce?

leszko
@anka

Czesc.Mam propozycjie jecha teraz do pracy z firmy THIERMANN.Teraz mi proponuja ,bo jestem kierowca autobusow jako zwykły pracownik i pracowac jak wszyscy tylko oprucz tego bede jezdził troche autobusem i 100 euro na tydz dodatek i bede miał prace jesli nie to wciagna mnie na list i moze ale wpierwszej kolejnosci biora stałych cpo wczesniej byli ale moge sprobowac i bede wtedy wiecej jako kierowa 150 ero na tydz i w polu tylko skrzynki roznosil itd Powiedz mi jak tam jest jak zarobi jacy ludzie jakie jedzeniejak dojazd i jak praca tez jako kierowca,z gory dziekuje leszek z kutna

aaaa,,,,,,
@leszko

Jezeli proponuja Tobie przyjazd i stanowisko kierowcy autobusu to na co czekasz Kierowcy nie maja zle woza ludzi na pole, przywoza na przerwe i odwoza spowrotem w miedzy czasie zwoza skrzynki z pola na hale tz na wanny.Chwala sobie Ludzie sa rozni tak jak tutaj Masz obiady, sniadania i kolacje w swoim zakresie

wojtek

ja mam na 07.04 z WLKP jedzie ktoś z okolic kalisz ostrow wlkp?

@wojtek

Ja mam na 21.04 jestem z okolic ostrowa wlkp, ale jeszcze zastanawiam sie czy jechac.

sal
@Paweł

jestem z konina i mam tez na 07.o4

ewa
@sal

można zostać dłużej chyba do trzech miesęcy ze mną była kobitka ktora była trzy miesiące amożesz być miesiąc to zależy od ciebie przeważnie są osoby ktore pracują dwa miesiące

@sal

a to czym jedziesz?

sal
@Paweł

pisz na mojego ilassali@interia.pl

wojtek

CZY TO PRAWDE ZE MOZNA TYLKO 2 MIESIACE ROBIC?????BO JA GDZIES CZYTALEM ZE LUDZIE ROBIILI TAM PO 3 MIESIACE

Cześć jedzie ktos z podkarpacia dokładnie z Rzeszowa? Mam na 26 maja i szukam kogoś kto był już tam z podkarpacia Nie za bardzo orientuje się w kwesti transportu bo jadę pierwszy raz Proszę o inf.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG