ZGKIM w Nasielsku

Nasielsk

Opinie o ZGKIM w Nasielsku

Albatros

Tragedia w odśnieżaniu miasta i okolocznych wsi. Przystanki są zaśnieżone, kierowcy zatrzymują się wprost na jezdni. Po opadach śniegu nie ma reakcji na odśnieżanie, dopiero po kilku "dobrych" godzinach, zaczynają jeździć odśnieżarki po głównych ulicach. A gdzie odśnieżanie mniejszych wsi?? Jak oni mają wyjechać na główną drogę??

Agata

Przykro mi bardzo że mam bardzo negatywną ocenę dla instytucji ZGKiM Nasielsk. 1.Zaniedbania w oczyszczaniu miasta i wsi. 2.B.słaba troska o posesje na terenie gminy podlegające pod ZGKiM. 3.Odśnieżanie - tragedia !!!!!!! a przy okazji proszę ośnieżyć przystanek PKS na Starych Pieścirogach...na żądanie ten na skrzyżowaniu , tam wsiadają ludzie do środkow komunikacji miejskiej ..nie ma przejscia - absolutnie.

Zostaw opinię o ZGKIM w Nasielsku - Nasielsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZGKIM w Nasielsku