Opinie o FM Logistic w Jarosty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Jarosty

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie FM Logistic?

twoje pytanie jest nie właściwe. Jeżeli jesteś liderem pamiętaj ty jesteś dla ludzi, pomagaj im prowadź w dobrą pracę , szkol, ucz. A będziesz godna być liderem. Dbaj o spójność w firmie i uśmiechem witaj dzień. to nie boli, zobaczysz. Powodzenia.

Z wpisów waszych jest to nie możliwe co czytam. Już w każdej firmie a znam ich wiele za nadgodziny jest płatność gotówkowa a weekendy tzw.SETKI. Dlaczego w ogóle szefowie nie potrafią docenić swoich pracowników , to dzięki swoim pracownikom istnieją, to pracownicy pracują na ich byt w przepychu. Doceniajcie i szanujcie ludzi ,bez nich was nie będzie.

Bella

Hej, czytam te wpisy, większość osób pewnie już nie pracuje w IKEA i chcą innych zniechęcić. Ja osobiście nie polecam DZIAŁU CDC dużo oszołomów tam robi, awansują jakieśdziwadła, które nawet na wózku by nie dały sobie rady, ale reszta magazynu robota spoko. Recepcja załadunki recowery da się pracować, będą jeszcze zatrudniać na tranzyt. Mówi się o wolnych niedzielach od stycznia,. Jak ktoś przychodzi pracować, a nie do pracy, to 3tys zarobi i lepiej. Odchodzą od nas do innych magazynów, a później część wraca, bo wszędzie są normy i nie płacą za picie kawy. U nas raczej fizycznie się nie narobisz, bo wszystko prawie robisz siedząc na wózku, jak pracowałeś fizycznie to docenisz, jeśli chcesz spróbować, to dawaj

@Bella

Wolne niedziele to już od roku miały być także niezła propaganda ;)

Rafik
@Bella

Wolne niedzielę = 60 godzin do odrobienia w kwartale o tym zapomnieli wspomnieć teraz nikt nie zrobi nadgodzin bo wszyscy muszą odrabiac

@Bella

Nie narobisz sie bo jedno auto ladujesz 26 godzin i w (usunięte przez administratora)masz wszystko i wszystkich

piotrek
@Wolf

A NA KOMPLETACJI CIEEZKIE PACZKI CZY W MIARE WIEM ZE TO MEBLE ALE MOZE CHOCIAZ W MIRE DZIEKI ZA ODPOWIEDZ MALO KTO TU CHCE ODPISAC KOMPLETUJE SIE SAMEMU CZY Z KIMS

@piotrek

Różnie z wagą i samemu

piotrek
@Wolf

dzieki za info a przymuja teraz

@piotrek

Ciągle jest ogłoszenie na OLX

Roni

Kto w Fm robi to w cyrku sie nie śmieje:D

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FM Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Operator wózka widłowego
Jarosty
INWEMER System sp. z o.o.
Zadowolona

Pracowałam tam w tamtym roku i byłam zadowolona. Ekipa była bardzo fajna i zgrana i mało osób narzekało. Swojego kierownika też bardzo dobrze wspominam. Także jeżeli chcesz pracować a nie szukasz tylko powodu, żeby jak najmniej się narobić to nigdzie ci się nie będzie podobało. Za nadgodziny zawsze miałam wypłacane pieniądze i szczerze mówiąc nie wiem czemu wszyscy tak bardzo narzekają. Prawda jest taka że ludziom się nie chce pracować. A jak padła propozycja żeby zmiany były przez cały tydzień na ranki, następny tydzień na południe a kolejny na nocki to ludzie się nie chcieli zgodzić i w niedziele też trzeba pracować. Wszystko zależy od podejścia. A jak komuś nie pasuje to zawsze może zrezygnować.

czubek 67

a przyjmuja teraz czy przez wirusa jest brak przyjec do pracy

Fxx

Mi tam się podoba pozdr

Jakub
@Fxx

Na jakim stanowisku pracujesz? Co dokładnie Ci się podoba? Dzięki za odpowiedź.

FXX
@Jakub

Kieruję ruchem na drugim module.

Makamele
@FXX

A ja już tu nie pracuje, heh =]

PIE
@FXX

W sumie masz rację, bo tak jak 90% szefów ekip i kierowników na tym magazynie nic nie robi, a zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Mówię to na podstawie waszych wypowiedzi na tematy, w których powinniście być ekspertami, a jak Was się słucha to, aż nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Wypłacają dodatkowe nagrody w FM Logistic?

TAK WYPLACAJĄ

ale pod jednym warunkiem. Musisz się przebrać za semafor i udawać zielone światło na łączniku przez równy tydzień.

Papi

Co wypłacają? Kierownictwo dba tylko o swoje podwyżki. Jak pójdziesz porozmawiać o podwyżce to jest obiecywanie kokosów, na które musisz poczekać parę miesięcy i tak wkoło. Dyrektorka oraz menadżerka mają to gdzieś,bo jeszcze jakoś się kręci.

Xxx

Gdzie moge złożyć CV o pracę na magazynie?

Papa smerf
@Xxx

Na portierni albo Wysli e mail do firmy

Xxx
@Papa smerf

A jaki jest email odnosnie rekrutacji? Myślisz że przyjmą nowego pracownika w tym czasie?

Papa
@Xxx

Do tej firmy wszystkich przyjmują...

subaru

Ciekawa sytuacja , dwóch kontrolujących bada temperaturę pracownikom FM przed wejściem na obiekt. Osoby te wysiadły z zatłoczonego busa , jeśli ktoś będzie miał gorączkę to go zawrócą do domu , a pozostali mogą wejść . Jakie procedury są prowadzone przeciw rozprzestrzenianiu pandemii koronawirusa w FM ???

helmut

FM Logistyk Jarosty dziś się dowiedziałem , praca na magazynie bez masek bez rękawiczek to skandal , a pewnie kierownictwo się szczyci że steruje zdalnie . Słyszeli KORONA WIRUS, zgłaszam do Sanepidu.

Sanitarium

I jak u Was się zapatrują na koronawirusa? Są jakieś środki bezpieczeństwa?

mixx

Pracował koś w Ikea jako Magazynier/ Operator Wózka Widłowego i może się podzielić opinią na temat pracy, pieniędzy, atmosfery.

Fm logistic ikea

Z roku na rok jest coraz gorzej więcej wymagań mnie pracy nawet ciezko wyciagnac 3000 zl zawsze maja powod zabrac kase za byle . Zakaz uzywania tel na magzynie odrazu wylatujesz .... wiecej zakazow niz na drodze publicznej wszyscy sie staraja na konto kierownikow a nie swoje pazernym wiecznie malo

Pffffffff
@Fm logistic ikea

No to faktycznie kara najwieksza, używanie telefonu.....ile razy Widziałem idiotów jadących wózkiem wpatrzonych w tel. a nie na drogę to nie masz pojęcia. Poza tym, kvtasy jezdzili z sluchawkami na uszach wsluchujac się w swoje rapy i ignorując otoczenie. Dla mnie ta wiadomość jest super. Za telefon powinni być wyrzuceni a telefony z których korzystali powinny być spalone. Co do reszty, magazyn nie pasuje? Zmieniamy. Mi tez nie pasuje, zaczyna szukać.

Wie ktoś o której bus jedzie z Piotrkowa na ranną zmianę? Pozdrawiam Najlepiej gdzieś koło łódzkiej

Panicz
@Nowy

Witam, czy transport do pracy jest darmowy? Z jakich kierunków jedzie?

Preparka

Leszek i jagoda tylko szukaja zaczepek aby zabrac za byle co premie i dac papier sop to pic caly i strasznie na co tyle kierownikow jak nic nie robia oszczednosci w firmie ale na nowe biura kasa jest

Dawid
@Preparka

A kto to jest ta jagoda? Nie pracuje tam chyba żadna osoba o takim nietypowym imieniu

endriu 76
@Preparka

A NA JAKI DZIAL TERAZ PRZYJMUJA I CIAGLE JEST REKLAMA W RADIU JEST AZ TAK ZLE

Waldek
@endriu 76

A jaka jest podstawa?

Micki

Witam, mam pytanie czy Wigilia i Święta Bożego Narodzenia są dniami wolnymi dla wszystkich pracowników?

@Micki

Wigilia jest dnie pracującym

Recepcja

Pracuje tutaj ponad 9 miesięcy i szczerze mówiąc nie polecam. 4 brygadowka przykro trochę gdy jest weekend ciepło i siedzi się w pracy na popołudnie a przychodzi wypłata a tam 2300 przy zrobieniu normy ????. Jedyne co mogę powiedzieć ciężko się u nas zmeczyc, ale na innych działach jak preparacja gorzej, aczkolwiek z tego co słyszałem lepiej zarabiają ???? podobno też ciężko o urlop na niektórych działach. Duża bolączką jest sop czy coś takiego co zamiast pomagac utrudnia pracę i zmniejsza szansę na produktywność a tylko daje możliwości zabrania premi ???? w razie jakiś pytań chętnie odpowiem ????

piotrek 84
@Recepcja

a powiedz jesli mozesz czy przyjma na recepcje np kogos z agata meble na frontala z gory dzieki za info

endriu 76
@Recepcja

a czy sa przyjecia na recepcje jeszcze bo z tego co piszesz to z gorsza zlego to nalepszy dzial jest u ciebie

PERCEPCJA
@Recepcja

Jak jest się głąbem i nie potrafi kombinować, to 2300 jest wystarczającym wynagrodzeniem dla takiego wirtuoza wózka widłowego xD

jeffree
@endriu 76

Są można składać cv

Wózkowy
@jeffree

Witam, skoro już mówisz że można składać CV, to czy coś się poprawiło z wypłatą, bo kiedyś jak dzwoniłem, to było 2600 + premia coś koło 600 zł no i jakiś tam dodatek za frekwencję. Czy coś drgnęło czy jest bez zmian?

Cdc

Tylko zajomosci i robi sie kariere co nic nie robia maja szanse na rozwoj kariery . Brak slow same oszolomy

Kierowca

Bardziej nie miłych ludzi nie widziałem, zabufane dziadostwo któremu słoma z butów wystaje.Czas oczekiwania,tragedia. Nie byłem w gorszej firmie, a jestem w zawodzie od 27LAT.PORAŻKA

Marco

Jeśli chodzi o pracę na tym dziale, to powiem Ci tak, norma jest oczywiście jak wszędzie można spokojnie zrobić. Teraz zatrudniają też Ukraińców, im się nie chce zbyt pracować, bo mają dniówkę, nasi są bardziej pracowici. Pracuje się po dwie osoby,na zmianę jest 20 palet do naprawy po10 na głowę można spokojnie zrobić, cały czas w ruchu więc jest też ciepło i fitness darmo. Premię są, ale szału nie ma system 4 brygadowy, możesz spróbować może zostaniesz. Wiele ludzi uciekło do Agata i Zalando bo tam lepiej, a teraz chcą wracać, więc spróbuj może zostaniesz 2,400,-2,900zarobisz

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Jarosty

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic