Janton4J Sp. z o.o

Dobroń

Opinie o Janton4J Sp. z o.o

dec

byłem kiedyś jako PH zainteresowany tą firmą i teraz tak z ciekawości chciałem zobaczyć co u nich. Dużo się zmieniło. Pop rostu zamkneli interes

Wina Jantonia widać już trochę w sklepach i sprzedaż wzrosła. Niestety na wielką niekożyść dla pracowników winiarni i rozlewni. Od miesiąca 4 brygady pracują po 12 godzin za kilkaset zł więcej. Dla firmy to czysty zysk. Powinni stworzyć 2 kolejne brygady jeśli chcą mieć takie wyniki rozlewowe no ale lepiej wyeksploatować pracowników tych co są bo to mniej kosztuje. Jest system równoważony no ale przy takim systemie jaki panuje obecnie to ciekawe co na to PIP? Może powinien sprawdzić to co dzieje się w firmie?

ja

Po spotkaniu z prezesem trzeba przyznac,że szkoda czasu przyjeżdżac na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy,gdyż wymaga nie wiadomo jak dużej sprzedaży za minimalne wynagrodzenie.Jeśli firma chce zatrudnic na dłużej doświadczonego PH z kontaktami w branży to niech zaproponuje normalną pensję i narzędzia.Uważają się za bardzo znaną firmę ,a PH z naprawdę znanych firm traktują jak laików i proponują żenującą kasę.

ktos

Jestem w szoku. Jak ostatnio oglądałem opinie o tej firmie to było przynajmniej kilkanaście negatywnych. A teraz patrze wszystko wykasowane. Jaki sens ma ten portal?? Byłem na rozmowie w sprawie pracy i po paru minutach zorientowałem się że ta firma to (usunięte przez administratora) Mieli racje ci co wcześnie pisali że prezesowi chodzi tylko o przejęcie kontaktów biznesowych a potem out.

Marcin

Porażka. Opinie wykasowane. Ale szczerze nie polecam tam pracy. Bynajmniej dopóki jest obecny "prazes".

Zostaw opinię o Janton4J Sp. z o.o - Dobroń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janton4J Sp. z o.o