Opinie o Bednarek Skoda-Auto w Dobroń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bednarek Skoda-Auto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bednarek Skoda-Auto o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bednarek Skoda-Auto w Dobroń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bednarek Skoda-Auto? Chętnie zatrudniają?

SDSM

Negatywne opinie sfrustrowanych pracowników znaleźć w Internecie dużo łatwiej niż pozytywne, dlatego postanowiłem zamieścić także moje spostrzeżenia. Firma uczciwa i oferująca możliwości rozwoju. Liczne szkolenia, wsparcie współpracowników i przyjemna atmosfera w pracy. Wypłata terminowo, zawsze zgodna z przepracowaną liczbą nadgodzin. Jeżeli komuś chce się pracować i rozwijać to nie będzie narzekał. Obibokom i krętaczom nie polecam - dla nich każdy nadzór przełożonego to jak strażnik z karabinem ;)

Szkoda czasu na Bed...
@SDSM

Ciekawe komu wchodzisz w d....bo pewnie nie masz rodziny i siedzisz w pracy od.8 do 20 za 2000 tys. Plus preminia 100 zl za chęć

On
@SDSM

Nadgodziny ? ???? Tam jest coś takiego jak nadgodziny ? Za free to ok, jak najbardziej poklepiemy po plecach, ale wyjdziesz o normalnej porze po 8 h to się krzywo krzywo patrzą...

on
@SDSM

Ciekawe czy po ostatniej wypłacie nadal tak sądzisz....

Nikt Nowy wpis
@SDSM

Opinia wyssana z palca, nadgodziny się zgadzają ? Dobrze ze mechanik nie ma płacone za nadgodziny. Firma uczciwa ? Z wypłatami zwłaszcza każdy powyrabiał swoje cele, i co mu po tym przyszło ? Wypłata pomiejszoną średnio o 35-40% gdzie pracownik został poinformowany o 20% jeśli to dla ciebie jest uczciwe to musisz bardzo lubić się z kadra kierowniczą tej firmy.

Jakie możliwości rozwoju daje ta firma ?

Nikt Nowy wpis
@Adam

Brak możliwości rozwoju, brak szkoleń ( wyślą cię na nie kiedy dealer będzie ich naciskać) jeżeli chodzi o awanse w firmie, brak jakiejkolwiek możliwości, wyższe stanowiska są poobsadzane „ziomkami dyrektorów, kierowników” już nie wspomnę o głodowych pensjach, polecam omijać szerokim łukiem tego pracodawcę

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Bednarek Skoda-Auto?

on Nowy wpis

Na najniższą krajową z opcją premii uznaniowej. Raz uznają, że dostaniesz, raz nie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bednarek Skoda-Auto spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Bartek

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi rekrutacje? Szukam pracy i tu mi odpowiada.

murzyn

Grupa Bednarek to prężna firma z Prezesem mającym "Głowę na karku" ,którą zbudował praktycznie od podstaw.Przewagą nad konkurencją była zawsze dbałość o klienta na najwyższym poziomie i kompetentni pracownicy o wysokiej kulturze osobistej.Nagle coś pękło, starzy pracownicy zaczęli rezygnować z pracy lub rezygnowano z nich,wprowadzano zasady nie do zaakceptowania,dziwne systemy wynagrodzeń i niedoścignione "targety" powodowały wewnętrzne konflikty.Starzy doświadczeni pracownicy, wymienieni są na młodych i mało doświadczonych w branży za 1/4 wynagrodzenia,którzy gubią się przy prostym pytaniu klienta .Wynagrodzenia bardzo zróżnicowane , jak coś potrafisz i jesteś w stanie poświecić dużo,dużo... czasu dla tej firmy ,to zarobisz.Czy warto ? Trzeba ocenić samemu... powiem tylko ,że większość zdolnych ludzi z tej firmy pracuje już dla konkurencji,dobrze się mają i zarabiają dwa razy tyle ...

Ona
@murzyn

100% prawdy niestety w tej firmie nawet jak podp...to i tak wywala Cię .

Może trzeba przyłożyć się dobrze do roboty a więcej osób będzie zadowolonych? Pomyślcie.

Wladek

To (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Bednarek Skoda-Auto: Pan Bednarek powinien wyrzucic W.M , E.S , R.S , A.M , R. P, S.Z to w pierwszym ruchu a pozniej przyjrzeć sie kazdemu Ale przedestwim W.M i A.M dowidzenia psuja firme

Lorenz

Coraz mniej znajomych twarzy ...

Obecny

JAKIM TRZEBA BYĆ IDIOTĄ ŻEBY TRACIĆ NAJLEPSZYCH PRACOWNIKÓW ZE STAŻEM I NIC Z TYM NIE ROBIĆ??I JESZCZE SIĘ DZIWIĆ "CZEGO ONI CHCĄ?"PRZECIEŻ JEST TAK PIĘKNIE! .......BRAK SŁÓW.

nn

no i cos chyba jeblo

asdfgh

Zawsze się znajdą dupowłazy ,i plecaki którym się wszystko podoba .Niestety jest zbyt wielu takich pajaców bez kompetencji i chęci do uczciwej pracy .Więc przestań pajacować pociotku i zamknij ryj bo zbyt wielu uczciwych ludzi musi pracować na takich frajerów jak ty .

komisja

Certyfikat Największego Nygusa Roku na kolejne pięć lat obronił wybitny Kaznodzieja operator kosiarki gratulacje

obecny

Brawo dla chłopaków z VW.Oni pokazali co to znaczy grać do jednej bramki,a dyrekcja...no cóż 'strzał w kolano"!żenada...

Ik

Ciekawe czy pan prezes Bednarek jest świadomy wyzysku jaki panuje w firmie. Może nikt go nie oswiecił a banda dyrektorów dba tylko o swoją kabzę...pracuje tam kolega i z tego co mówi jest coraz gorzej, coraz niższe pensje, a wymogów coraz więcej.

ch

Jest ok. fajni ludzie i warunki

Na szczęście były

Potwierdzam opinie większości wypowiadających się. Można się w tej firmie poczuć jak na plantacji trzciny cukrowej, z tym, że nie jesteś poganiającym, tylko czarnuchem do poganiania. Kierowników, dyrektorów i innych tego tupu nierobów tu nie brakuje a pracować nie ma komu. Dosłownie kilku pracowników fizycznych musi utrzymywać tą bandę krawaciarzy. Ze zwykłych roboli nikt w tej firmie sobie nic nie robi, stąd bardzo duża rotacja pracowników. Socjalki tu brak, wszystko na co można liczyć to wigilia raz do roku, na której paru baranów chwali się swoimi wątłymi sukcesami. Kategorycznie nie polecam.

blacharz

Dla wtajemniczonych.Program Ukraina plus nie wypalił."Świat się zmienia coraz trudniej o jelenia"

były

jak w firmie przepracujesz 10 lat dostaniesz zegarek-prawdziwy nie atrapa

Obecny

Praca dla młodych kawalerów bez zobowiązań oraz rodziny.Pensja oczywiście na czas lecz nigdy nie wiesz jakiej wysokości gdyż "kalkulator" wynagrodzeń co miesiąc ma inny przelicznik.Jeśli chodzi o socjal to raz w roku Masz wystawną wigilię i to wszystko na co możesz liczyć.Totalny chaos i spychanie obowiązków na niższe komórki,za wszystkie straty przy pracy obciąża się pracowników.Klient ma zawsze rację-to określenie ma tu priorytetowe znaczenie.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Bednarek Skoda-Auto - Dobroń

Bednarek Skoda-Auto