TKACTWO MIROSŁAW OSIPCZUK

Pabianice

Opinie o TKACTWO MIROSŁAW OSIPCZUK

madlen1978

Koszmarne warunki pracy ,brak rejestracji,żadnych świadczen socjalnych ,pierwsze 3 dni musisz pracować za darmo , dobry pracownik musi harować po12-15 godzin ,nie wyplaca ekwiwlentów za urlop ,zimą ludzi marzną ,latem nie kupi nawet wody , nie ma dodatków za nadgodziny, noce , prace w weekendy ,nie zgadzają się godziny .Jeśli zostaliście oszukani przez tę firmę nie bójcie się ,zgłaszajcie to do Inspekcji Pracy ,ZUSu i Urzędu Skarbowego .Warunki pracy w tej firmie przypominają stary radziecki kołchoz bo już w pegerach było lepiej

Kokos83
@madlen1978 01.09.2016 12:20

Madlen1978, a do jakiej instytucji można zgłaszać takie osoby jak Ty. Po Twojej opinii były pewne wątpliwości co do zatrudnienia się tam. Jednak sytuacja życiowa zmusiła mnie do tego, zaryzykowałem i pracuję w tej firmie do dnia dzisiejszego. Oprócz kierownika produkcji z którym delikatnie mówiąc ciężko jest się momentami dogadac:/ i uważa sie za najmądrzejszego, wszystko inne jest w porządku. Praca jak kazda inna. Na pewno nie przypomina kołchozu. No chyba, że jesteś malowaną lalunią z metrowym tipsami, no to faktycznie praca z maszynami w towarzystwie smarów może sprawiać pewne trudności. Reszta zarzutów jest również wyssana z palca. Ale brawo inwencję twórczą. Podziwiam i pozdrawiam

maxi

ludzie sie nawet pisac boja

Zostaw opinię o TKACTWO MIROSŁAW OSIPCZUK - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TKACTWO MIROSŁAW OSIPCZUK