KUBMAR Marek Kubiak

Teodory

Opinie o KUBMAR Marek Kubiak

Marcin Bulzacki

Witam Panie Marku! Pragnę oświadczyć, że ani jeden z powyższych komentarzy nie jest mojego autorstwa, ale podpisuję się pod nimi obiema rękoma. O tym, że ujawnia Pan moje dane osobowe dowiedziałem się od znajomego, któremu też - jak wszystkim bez reszty - zalazł Pan za skórę. Muszę stwierdzić, że tak, jak na co dzien zapomina Pan o podstawowych prawach pracownika, tak i teraz zapomniał Pan o klauzuli o ochronie danych osobowych. Cwaniak z Pana lecz myślałem, ze mądrzejszy. Naprawdę nie mam ochoty i czasu szarpać sie z jaśnie Panem po sądach, proszę więc na przyszłość powstrzymać swoje złośliwe zapędy. Wszystkiego dobrego życzę. Marcin Bulzacki z Kolumny.

tołdi

Zgadzam się z opiniami powyżej !!! Tej pracy w tej firmie nie poleciłbym nawet największemu wrogowi. Omijajcie tą firmę jak największym łukiem.

Anonim

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Pozostają problemy z niezapłaconymi mandatami, na które pieniądze pobierał z pensji. Nie wypłacał uzgodnionej pensji w całości. Najkulturalniejsze określenie to właśnie DZIAD TRANS.

Nie Anonim!!
@Anonim 14.07.2016 12:14

do: Anonim 2016-07-14 12:14:02 Domyślam się, że to napisał Pan Marcin Bulzacki z kolumny na którego w dalszym ciągu przychodzą mandaty, dopóki pracowałeś mandaty były płacone z Twojej pensji (bo chyba nie myślałeś że będziesz łamał prawo a ktoś będzie za Ciebie płacił) Teraz kolejne do Pana będą przychodziły. Pozdrawiam

NICKYNICK

DZIAD TRANS! STRACONY CZAS, ZSZARPANE NERWY, STRACONE PIENIĄDZE. NAPRAWDĘ NIEWARTO...

NICKYNICK

nieznany

totalne dno zero

driver class 2

Omijac szerokim łukiem

Anonim

Pracuje w tej firmie juz 3 tydzien i musze stad jak najszybciej uciekac doszedlem do wniosku ze pan Marek nie ma szacunku do kierowców atmosfera we firmie jest nerwowa auto upychaja do samego konca o spaniu mozna zapomniec typowy dziadtrans a to wszystko za 22 gr od kilometra

raczej nie

wie ktoś coś?

Zostaw opinię o KUBMAR Marek Kubiak - Teodory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KUBMAR Marek Kubiak