CCC S.A.

Opinie o CCC S.A.

3 tys.?? Nigdy w życiu. CCC Polkowice to firma która dawno powinna zniknąć z rynku... przyjmują pracowników np poprzez Pollux'a i tacy to są śmiecie nic nie warte dla nich. Dadzą umowę na miesiąc lub nawet 2 tygodnie 3 a potem zwalniają tłumacząc wiecznie, że nie ma pracy dla tylu osób, a prawda jest taka, że tam praca zawsze jest. Ci którzy chcą pracować i zapiep**ają są zwalniani a Ci którzy się opier***ają (np bawią się w fryzjera w kiblu w godzinach pracy) pracują dalej. To śmieszne. NIE POLECAM NIKOMU. Zero zainteresowania i odpowiedzialności.... po prostu "róbta co chceta". Strata czasu.

gosc

Dlaczego pan administrator zamazuje wszystkie nazwiska kierwnikow, i tak ci co pracują lub pracowali ich znają a ludzie którzy chcą tam iść do pracy chętnie by poznali te gadziny.

ciekawy

A czy pracuje jeszcze (usunięte przez administratora) z Biedronki ?????

P. Głąb

Jestem ciekaw co teraz Pan (usunięte przez administratora) zrobi na bezrobotnym i wytłumaczy przekręty finansowe w CCC , czas wracać za kółko kierowco zawodowy.

Strzał w 10 :)
@P. Głąb

hahaha biedactwoo moje! Toż to wstyd i hańba! Ale tak to jest jak machlojki i przekręty wychodzą na jaw. Zatrudnianie po protekcji, gnojenie maksymalne pracowników - to się musiało tak skończyć. Uwierzcie mi, miałem w wielu firmach do czynienia z kierownikami i dyrektorami, ale takiego po**ba nie spotkałem NIGDZIE!!! Chyba ewenement :) Broń boże nie mogłeś się postawić (wyrazić swojego zdania w sposób konkretny) bo sprowadzał Cię do parteru (w sumie to jemu się tak wydawało - przerośnięte ego). Co by tu rzec, życie zweryfikowało wszystkie jego czyny. Niemożliwe stało się możliwe nawet w tej nędznej spółce, a więc czas to opić :) Ahh przekręty.. :)

roma
@Strzał w 10 :)

A to (usunięte przez administratora) . no cóż najpierw się jest dla nich budowlańcem ( marnym) i po protekcji buduje się galerie dla nich, teraz sie "szczeka" na kolegów bo już nie pożyczają ..:-

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

hirr

ida swieta! pragne poinformowac beznadziejna firmo,ze czasy niewolnictwa dawno juz za namia wy wciaz dokladacie obowiazkow w zamian wielkie nic! no moze w ramach premi sprzedawcy dostana breloczki CCC.pomysl z kartami rabatowymi na swieta to kolejny chwyt marketingowy tylko czemu nasze zony musza byc w to wciagane maja zajmowac sie sprzedaza. oczywiscie przeciez maja po pracy czas wolny wiec tych kilka tysiecy kart moga roznosic i oglaszac dobra nowine jak dawniej prorocy. oto karta podarunkowa na swieta ! chwalmy (usunięte przez administratora) bo czas karty jes krutki. wiec pytam co my rodziny z tego mamy.czasami zastanawiam sie czy moja zona jest sprzedawca czy tez wolontariuszka. ponoc ng2 zostalo przeksztalcone w CCC powinni nazywac sie MWN mobing wyzysk niewolnictwo .

kaskader

Nie polecam firmy. Przeszło 2,5 roku przepracowane i dalej umowa na czas określony. Jedyny wózkowy na zmianie i zarabiałem dalej tyle samo co młodzi. Gdy zwróciłeś uwagę nowemu co źle robi to zaraz się trzęśli, że wyżywa się na nowych. Kto ma słabą psychikę to nie ma tam czego szukać. [usunięte przez admina]

rob

gdzie złożyć podanie

Zgadzam się z tą wypowiedzią. i uważam ze Brygadzista dba o swoich ludzi, i nie jest wcale jak nie którzy twierdzą że jest zły i sie wyżywa na ludziach. Każdy chce żeby jego praca dobrze przebiegała a nie którzy idą na przekór, nie kazdemu dogodzisz :)

Myśle że najlepszy dział w tej firmie To Przepakownia. Jest tam zgrana Ekipa Pracowałam u Pani (usunięte przez administratora)teraz pracuje u P. (usunięte przez administratora) i Jestem Bardzo zadowolona z Tej pracy i ze zmiany Właśnie P. (usunięte przez administratora)

Anonimous
@:)

hehehe Przepakownia?? Zgrana ekipa?? Chyba sobie kpisz!!! Hahaha zwłaszcza (usunięte przez administratora) , który chełpią się w dręczeniu pracowników. Stara nie wiesz co mówisz.. już 2 raz nie zażyłaś przepisanych tabletek - mam się udać do twojego psychiatry?? :)

gościu ja
@:)

Dalej dziewko "chlapiesz" pod stołem kierownictwu? AAAA teraz już nie masz komu :)

Dkm

Kierownik [usunięte przez administratora] wcale nie nadaję się na kierownika!!! Jest osobą którą nie potrafi przyznać się do błędu odpowiedzieć na proste pytania dlaczego kogoś zwalnia jak się zapytałam dlaczego jestem zwolniona odpowiedziała że nie musi się tłumaczyć.I to ma być kierownik co nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie :/żenada po prostu W czasie pracy ludziom mówi co ma robić a gdy dyrektor [usunięte przez administratora]zapyta się co pani robi i kto pani kazał robić to jak się jemu odpowie że na polecenie kierownika [usunięte przez administratora] a on przyjdzie i wypsze się że to nie prawda!!

Dkm

Brygadzista [usunięte przez administratora] który przyszedł z Biedronki na niczym się nie zna uważa się za wielkiego kierownika.Zwolnił dziewczynę za to że pomyliła się o jedną paleta a na koniec zmiany zrobił zebranie ze wszystkich oszukuje ale na szczęście poszła do detektora i wytłumaczyła ze jej się pomyliło zapisać jedną paletę i przeniósł ja na inna zmianę.Po kilu dniach chodził i gadał nie którym osobą które stoją przy stołach że wie kogo dziś zwolni z lokalizacji i tak się stało zwolnił trzy osoby których nie lubiał a gdy dziewczyny się spytały za co ich zwalnia to nie umiał podać powodu wcale pokręcił głową i odwrócił a gdy zaczęły znowu się pytać jaki jest powód zwolnienia to poszedł sobie i nic im nie odpowiedział:/ Tak wszystkich on zwalnia ze kiedyś kierownik (usunięte przez administratora) pojechał jemu że nie długo sam będzie robić przy stołach bo wszystkich zwalnia.Nawet nie co są mix pyta sie czy mixy to warianty,albo czy końcówki modelu to mixy kompletnie na niczym się nie zna.A brygadzista jest tylko dlatego bo dyrektora [usunięte przez administratora] bo inaczej to się nie dostał po ng2 bo jest zwykłym kretynem i za tępy na brygadzistę

Googl

Made in China :)to ty nie wiesz..? Kupowane hurtowo na alibaba :D

Pablo.

Ktoś cały czas usuwa moją opinię. Czyżby ktoś z kierownictwa miał coś na sumieniu? Proszę nie usuwać zaręczam że nikt mądry do was do pracy nie przyjdzie. Sama prawda w komencie - a my mamy wolność słowa :) Będę codziennie wklepywał ten komentarz (powyższy) aż do skutku :)

slonko
@Pablo.

zgadzam sie z Tobą w 100%

Pablo.

Składasz do CCC/NG2?? Radzę Ci człowieku 100 razy się zastanów W sumie nie ma nad czym bo praca i tak TYLKO po znajomości, chyba że zadowoli Cię Pollux:) Jaka to praca? Mobing na porządku dziennym. Kierownik z tekstem "Jeśli do poniedziałku nikt Cię nie będzie uwielbiał - pożegnamy się" hahaha logika pANA rOMANA :)) Kultura? Żadnej kultury tam nie ma pracownicy traktują Cię jak śmiecia - wyzywanie to norma. Pan (usunięte przez administratora) zwalnia nawet osoby z rodziny więc nie ma szans na pracę i (sami przyznajcie) JUŻ JEST ŹLE . Kierowniczka 4 lata pracy - ciąża - zwolnienie. Na rozmowie pytają (kobietę) czy ma zamiar zajść w ciążę!!! Miałem umowę o pracę a nie czułem się chroniony nic a nic. Umowa do końca roku (usunięte przez administratora) Człowieku: Masz WV, Sanden, Royal - śmiało. Nawet wrogowi nie polecam Ng2/CCC piszę to z pełną świadomością!! Szukajcie gdzie indziej!!!! (usunięte przez administratora)

NG2 to wielki syf, brygadzista nie szanuje nowych przyjętych ludzi... a dział "sortowni" nikomu nie polecam bo to wielka porażka ... pracownicy traktują cię jak (usunięte przez administratora).. Warto czasem poprostu to olać i robić swoje bo tymi narzekaniami i tak tego zakładu nie zmienimy...Unikajcie tej pracy-bo wizyta u psychiatry gwarantowana.. dnoooo ... :/

agaaaaa

hej, powiedzcie mi gdzie zlozyc podanie zeby dostac sie do ng2...?? jest opcja droga elektroniczna??

@agaaaaa

Ago powiem Ci tak. Jest jeszcze opcja olac Ng2 i wybrać inną firmę z LSSE :) Naprawdę dobra szczera rada. Szkoda nerwów i czasu. Po prostu :)

xxx

jak dostałaś się tam do pracy ,gdzie składałaś cv i jak długo czekałaś na telefon

xyz

dostałam ofertę pracy na strefie. Po tym co piszecie zaczęłam mieć duże wątpliwości co do podjęcia tej pracy. Czy naprawdę jest tak źle?... Czy ktoś o słabych nerwach i wrażliwej naturze ma szanse w niej wytrzymać?

qqq

szukajacy pracy - 2012-07-02 12:38:03 No dobrze, ale wszyscy opisuja tu co sie dzieje w magazynie, sklepach. A co z praca w marketingu? Da sie wytrzymac?Ty chyba siedzisz u kierownika na kolanach ciekawe co powiesz na soboty i niedziele pod presją i pracę w akordzie za którą nie płacą praca w stresie i w nerwach .Nikt się nie interesuje pracownikami wielki bajzel. widać że nigdzie więcej nie pracowałaś dostałaś prace po protekcji.

xxx

jak się można tam dostać do pracy na magazyny

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.