Opinie o CCC

BylyPracownik

Witam, myslalem ze bedzie to spoko praca niestety bardzo sie pomylilem. Wytrzymalem tam 2 dni. Ogolnie ludzi spoko procz kierownictwa. Kierownicza nie mila, a kierowniki wrecz przeciwnie, nerwowo bym nie wytrzymal tam dluzej. Kasa niby 2500 zl. brutto plus premie ale watpie zeby ktos ja otrzymal. Ogolnie ogromna dyscyplina i rygor. 15 min. przerwy w tym czasie musisz sie wpisac na liste, jak chcesz wyjac cos zjesc tp musisz zdjac stroj roboczy, a czas leci. Odliczajac to wszystko zostawalo mi 9 - 10 minut przerwy. Pracownicy doslownie polykali jedzenie i czesto wracali na stanowisko pracy z pelna buziom jedzenia. Porazka. Nie wolno stanac nawet caly czas trzeba byc w ruchu i pilnowac wejscia zeby nikto noc nie ukradl. Nie polecam tam pracy nawet w ostatecznosci...

anonymous
@BylyPracownik 14.11.2017 00:11

gdzie pracowałeś?

Była pracownica

Pracowałam w tym sklepie w (usunięte przez administratora) ...atmosfera do bani, (usunięte przez administratora) kierownik wiecznie niezadowolna, nic jej nie pasuje, grafik ciągle zmieniany, ustalany pod to czy kogoś się lubi więcej czy mniej, ma brak szacunku do drugiego człowieka, samym wyglądem wprowadza złą atmosferę, sama nic nie ogarnia. Kierownikami zmiany ustala ludzi, których więcej lubi i więcej włażą jej w tyłek, a oni i tak nic nie ogarniają. Wiecznie świecenie oczami przed KRS, że taka super atmosfera, a w gruncie rzeczy jest inaczej. Praca tam to koszmar. Odradzam :( !! Teraz pracuje u konkurencji i jest super.

czek

@tr no taka osoba z pewnością zarobi więcej niż zwykły sprzedawca, ale od takiego sprzedawcy można przecież zacząć. Akurat szukają w Mińsku Mazowieckim. Osobie na tym stanowisku zapewniają umowę o pracę, bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, elastyczne godziny pracy i satysfakcję zawodową :D

Mp

Jak masz umowę na czas określony, to nie musisz podawać powodu zwolnienia. Tak mówi prawo pracy.

czarna

buahahaha 4,5 tys.???? jestem kierownkiem w ccc i w zyciu takich pieniedzy nie widziałam, bzdury totalne

sunflower

Popieram wyżej przytoczone opinie. Sama byłam tam na stażu z Urzędu Pracy(CCC Bielany Wrocławskie)- pomijam już fakt, że w sklepie jest bałagan, nikt nad niczym nie panuje, nagminną sytuacją jest fakt, że w pudełku znajduje się jeden but i nikt nie wie, gdzie jest drugi, poza tym, mamy XXIw. i fajnie byłoby, żeby w sklepie znalazło się miejsce na kamerę i ochroniarza, dziwne że na kampanię z udziałem Ani Rubik, to pieniądze się znalazły, a na zainstalowanie kamer, to już nie, ponieważ sprzedawca jest od sprzedawania, a nie od biegania za klientem i patrzenia, czy nie kradnie-po pierwsze, że klient doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że jest obserwowany i nie jest to dla niego przyjemne, po drugie, jak jest nawał klientów, to i tak nie można wszystkich upilnować, a po trzecie, nawet jak obsługa złapie takiego złodzieja, to może najwyżej grzecznie mu powiedzieć, żeby oddał buty, nikt nie ma prawa takiej osoby przeszukać, ani tym bardziej stosować wobec niej rozwiązań siłowych(typu zatrzymywanie), ponieważ sprzedawca nie jest agentem ochrony, a i tak jeżeli nie ma monitoringu, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się nie przyzna, to dowodów na kradzież brak. Po drugie, mam zastrzeżenia, co do kadry kierowniczej, w sklepie CCC- Bielany Wrocławskie. (usunięte przez administratora) a, a zastępcą kierownika jest niejaka (usunięte przez administratora) tóra jest osobą bardzo prostą, żeby nie rzec "prostacką", w obyciu i pojmowaniu świata- dziewczyna ta uparcie za mną biegała, kazała mi podpisywać bzdurne raporty o 2 minutach spóźnienia, pisała na mnie dziwne pisma do Urzędu Pracy i miała do mnie kuriozalne pretensje o to, że nie zdzieram z podłogi paznokciami stwardniałych, zastarzałych naklejek z cenami oraz gum do żucia, a także popierała donosicielstwo(miała taką jedną zausznicę-grubą, prymitywną babę, piszącą kulfonami, jak dziecko z przedszkola i myjącą nogi, w umywalce, w której płucze się ścierki od mopa). Nie polecam pracy tam ogólnie

Nelli

Na początku wszystko ładnie pięknie. Pomijajac ze zatrudniają Cie na 3/4 etatu gdzie można dorobić do całego. Szkolenia zadnego powiedzieli ze trzeba chodzic po swojej strefie i podchodzić do klientów i tak zaczęła się moja praca. Zatrudniałam się jako sprzedawca kasjer a robiłam także jako ochroniarz.Trzeba patrzeć na ręce każdego żeby nie ukradł butów. Ciagle trzeba chodzić i nie można nawet stanąć. Ogolnie praca nieprzyjemna czas leci wolno.O premii można zapomnieć zabierają za ukradzione buty.

makatka

Byłam na umowie próbnej we wrocławskim CCC i nie polecam tej pracy. Jedynym plusem jest umowa o pracę i możliwość częściowego dostosowania grafiku do swoich potrzeb (czasami wybór wymiaru etatu itp.), potem już plusy się kończą. Przygotowanie do pracy żadne (szybko zostało mi pokazane jak się układa pudełka i co gdzie leży na sklepie, jeśli zaś chodzi o sprzedaż kosmetyków do butów, poruszanie się na zapleczu i inne rzeczy - nie ma co marzyć o przeszkoleniu. Obowiązkowego szkolenia BHP też nie było). W pierwszym dniu miałam 15 minut na rozejrzenie się, a potem - nie znając asortymentu, nie mając dokładnych informacji itp. - miałam już obsługiwać klientów. Niby plan na cały dzień był ustalany przez kierownika rano, miały być nowe rzeczy i nowe obowiązki, ale potem i tak wszystko się zmieniało i finalnie cały czas stałam w jednym miejscu, robiąc ciągle to samo. Braki w obuwiu (typu: na półce stoi jeden but, pudełka z drugim nie ma NIGDZIE) i konieczność radzenia sobie z tym bezpośrednio przy kliencie, nieprzyjemna atmosfera, kierownictwo które ma pracownika, jego pytania i wątpliwości w nosie... A na koniec w ostatnim dniu przed końcem umowy (którą notabene podpisałam w połowie jej trwania, z datą wsteczną, bo wcześniej jakoś nie dało rady zorganizować dwóch kartek żeby wszystko odbyło się zgodnie z prawem pracy), godzinę przed zamknięciem informacja, że sorry, ale umowy mi nie przedłużą, bo "jednak zatrudnili zbyt wielu ludzi i nie potrzebują tylu osób". Nie polecam.

gadula

Pracuje od połowy stycznia, czyli od samego otwarcia sklepu. Nie ma typowego dnia, czasami jest więcej do zrobienia a czasami mniej. Wykładanie towaru, obsługa. Jeśli chodzi o godziny, to jest to kwestia dogadania się z kierownikiem.

Pracuje w CCC w Factory.

gadula

Ludzie nie przesadzajcie. W każdej pracy trzeba się napracować, za stanie i nic nie robienie to nie płacą. Jest ok i atmosfera jest fajna.

xo

Praca straszna,robisz wszystko,zapierdzielasz a g z tego masz.Na dodatek kierownik bardzo nie miły.Okres próbny 2 miesiące,nie wiadomo ile za godzine.Spadam szybciej bo nie wytrzymam nerwowo

nick

niestety ale tak jest, byłeś świadkiem zwolnienia pracownika na pytanie dziewczyny która została zwolniona, kierowniczka odpowiedziała "ja nie muszę ci podawać powodu, ale to z polecenia pani regionalnej" w tej firmie tak jest ja właśnie się zwolniłem i jestem na wypowiedzeniu i zaległym urlopie

gosc

Jestem bylom pracownica ccc,zostalam zwolniona z godziny na godzine,bez podania przyczyny.Nikomu nie polecam tam pracy,czlowieka maja za nic,obowiazkow duzo,placa marna i ciagle cos nie tak.

marta

ok, czyli ofert pracy jak widze nie brakuje, szczególnie zinteresowało mnie stanowisko sprzedawcy, wiecie czy trzeba mieć jakieś większe doświadczenie w tej pracy czy mozna sie od razu poduczyć co i jak robić?

studęt

widze komentarze przede mna pytaja o to samo. jestę studentę i chcialbym zaczac jako ochroniarz albo sprzedawca. napiszcie wiecej. dzieki.

bbb

stawka ok 7-7,5/h- bez względu na dzień tygodnia i datę w kalendarzu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracownik wielozadaniowy: sprzedawca, ochroniarz, sprzątaczka, + mycie witryn na wysokiej drabinie a to wszystko w oparach kleju, ha i jeszcze trzeba wychwalać szefa, który lubi pojeździć od sklepu do sklepu pytając kto jest szefem hmm żałosne - niech popyta o satysfakcję z wynagrodzenia za wykonywaną pracę.

cccc

Najpierw na pierwsze dni próbne, tak z 3 to umowa zlecenie, potem na miesiąc umowa o pracę a jak się spodobasz to umowa o pracę na 2lata jakoś

magnolia wrocław

Nic się nie zmieniło. [usunięte przez admina]. Sama praca nie jest zła, ale kierownicy tragedia. Lepiej isc do kebaba, tyle samo się zarobi a mniej urobi. Wciąż zmieniający się grafik. Kierownictwo robi wszystko żeby uniemilić Ci pracę. Premie są owszem ale tak śmieszne, że można sobie je darować. Kierownicy za byle co obcinają premie. Nie polecam !! ostrzegam !

Lili

[usunięte przez admina]Fatalna atmosfera, nie ma nawet sekundy na oddech a do tego nowe osoby robią za wszystkich. Płaca - szkoda gadać. Jak nie musisz to nie idź!!! Odradzam wszystkim!

Popieram jak chcecie tam pracowac to lepiej isc zebrac na ulice bo wiecej zarobicie a mniej czasu stracicie... ja to nazwalem obozem pracy gdzie powinien wisiec napis arbeit macht frait idealnie tam pasuje!! nie polecam

malwina

ccc to najbardziej wykorzystująca firma ludzi, szkoda ze zapominają przy umowie na zlecenie dopisać małym tryczkiem o obcinanych wynagrodzeniach! to obóz pracy którego nikomu nie polecam!!!

Oszukana.

Uważajcie na oszustów...wymagania z kosmosu,duża rotacja,najniższa krajowa.Dno dna...gorzej nie traficie.Lepiej żebrać na ulicy = większy szacun uzyskasz.

bbb

napiszcie coś o pracy jako handlowc w tej firmie i o dyrektorze spredaży

Zero

ciężkie klimaty,niskie płace.Bardzo duża rotacja personelu,brak szacunku....ostrzegam

Zostaw opinię o CCC - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CCC