CCC

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CCC

Były peaciwnik Nowy wpis

Każdego dnia przychodząc do pracy odczuwalny jest stres i niepokój. Coraz to nowsze pomysły z godziny na godzinę zmieniane. Ucinanie etatów, przymusowe wydawanie urlopów, pod kierownika. Firma pozbywa się każdego dłuższego stażem pracownika aby nie wyszło co się tam dzieje. Panuje taki haos, że nie wiadomo co jest priorytetem a co nie... Niestety zło tak samo jak dobro zawsze wraca więc jeśli tak będzie dalej prowadzona polityka nie wróżę nic dobrego tej firmie ...Myślę, że każdy starszy pracownik to potwierdzi.

Aktoria

Witam. Czy ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy CCC w mieście Międzyrzecz, jestem zainteresowana podjęciu pracy , ale potrzebuje jakieś informacje na temat załogi oraz o zarobkach

Ex pracownik
@Aktoria

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz mobbing. Pracownicy traktowani są jak zło konieczne. Liczenie wyjść do toalety i w zasadzie same zakazy żeby tylko sprawować kontrole nad pracownikami. Robienie dobrej miny na początku współpracy, a później jest tylko gorzej. Z pracowników robi się nierobów i idiotów. Jeden krok nie po myśli kierownictwa i już jesteś na wypowiedzeniu. Zarobki nie wynagradzają straconych nerwów i zdrowia bo to walka z wiatrakami.

Vanstar
@Aktoria

Nie polecam. Pracowałam kilka miesięcy i to zdecydowanie najgorsza praca jaką miałam. Kierowniczka nie wiem jakim cudem jeszcze może pracować z ludźmi. Jest to kobieta zupełnie pozbawiona autorefleksji, tylko ona jest w porządku, a jak pracownik jest niezadowolony to znaczy, że nie chce mu się pracować. Podejrzewa pracowników o jakieś spiski i zmawianie się przeciwko niej. Straszy, że za źle rozpatrzoną reklamacje pracownik będzie oddawać pieniądze. Sprawdza, ile czasu spędza się w toalecie. Wystarczy popatrzeć na pracowników, co chwile inny zespół. Tylko kierowniczka i liderka te same. Liderka też w cztery oczy mówiła, że jest zadowolona z mojej pracy, później od kierowniczka dowiedziałam się, że jednak tak nie jest. Przy konfrontacji zero odzewu. Nie wiem, czy ta dziewczyna jest zastraszona, nie można być chyba tak ślepo zapatrzoną w kierownika. Chociaż to podobno bardzo dobre koleżanki. Problemy były zgłaszane do góry i niestety, mimo zapewnień, żadnego odzewu. A były zgłoszenia od wielu osób, niestety wszystko zamiatane pod dywan. Tam chyba jedyną normalną osobą jest kadrowa w centrali. Płace też marne, premia zależna od wyrobionego planu, który często wzięty jest z sufitu. Trzeba wciskać klientom dostawę do domu a system nie działa. Zrobienie zwrotu ze sklepu internetowego graniczy z cudem, system się zawiesza. Ogólnie wszystko robione na kolanie, szczerze mówiąc nie wiem, jakim cudem ta firma tak długo przetrwała na rynku.

Jadzia Nowy wpis
@Aktoria

Sama rotacja ludzi w tym miejscu powinna dać wiele do myślenia. Jakiś czas temu znalazła się tam pani, która jako jedyna zaproponowała mi pomoc Z moim kontem klienta, umówiłyśmy się, że przyjdę za kilka dni, aby to zrobić bo nie miałam przy sobie maila, gdy tam wróciłam, dowiedziałam się, że już tej pani nie ma, a ta druga pani nie potrafi takiego czegoś. I koniec końców nadal nikt mi nie może pomóc. Paranoja. Znów są nowe osoby, które nie potrafią pomoc, nie wiem jak ten sklep nadal funkcjonuje.

EXPRACOWNICA Nowy wpis
@Aktoria

Bardzo nie polecam tego miejsca, moze siec sama w sobie nie jest zla, ale kierownictwo tego konkretnego sklepu to porazka. Kompletny brak szacunku dla podwladnych, traktowanie ich przedmiotowo, najlepiej jak nikt sie nie odzywa nieproszony, bo mozna dostac opiernicz za zarty z klientami. O mozliwosc wyjscia do toalety trzeba prosic, urlopami rzadzi kierowniczka, daje kiedy jej sie podoba. Pojdziesz na l4 jestes juz skonczona, bo po powrocie tak cie zgnebi psychicznie, ze zyc sie nie chce. A na koniec oszukuja pracowbikow, po przejsciu na l4 odejmowane sa godziny, dni pracujace, przekladane na inny dzien, albo usuwane w ogole, zeby tylko.firma jak najmniej byla stratna. Z mojej strony sprawa zostala zgkoszina do pip, bo.to juz jest nie powazne. Najlepiej omijac.

Demaskator

Nie polecam (usunięte przez administratora)i bezczelność zero pozytywnej atmosfery w pracy a wszystko przez kierowniczkę i jej zastępczynię które wszystko robią razem a innymi pomiatają nawet jak klijenci przychodzą to mówią że współczują pracy w takim chorym zespole kierowniczka powinna być wyrzucona dyscyplinarnie bez żadnego ale nawet potrafi włączyć czas kiedy idziesz na pauzę i kiedy wracasz chora kobieta na łeb pozdrowienia Międzyrzecz

Szymon
@Demaskator

No ale pauza jest chyba na legalu i można sobie wziąć kilka chwil wolnego? Liczy czas ile cię nie ma? Jak się spóźnisz to trzeb zostać dłużej w robocie?

@Szymon

Liczy a mało tego, jest rozmowa, że pracownik nie może za dużo pić bo za często wychodzi do toalety, a to tak być nie może. Normalne?

Alex
@Szymon

Nie trzeba zostawać dłużej, ale tak Ci zepsuje dzień i chęci do pracy, że odechce się wszystkiego, tylko ona i jej (usunięte przez administratora)mogą wyjść razem do Biedronki na zakupy i razem iść na przerwę i siedzieć tam ile chcą, innych mają w (usunięte przez administratora) wręcz mają chyba satysfakcję jak mogą komuś zepsuć humor

Lola

Trzymajcie się z daleka !!! Firma sama w sobie nie najgorsza zarobki tez ale tzw kadra zarządzająca to jest horror nie polecam !!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CCC? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Ola

Nie polecam wizyty w tym sklepie. Srzedawczynie udają, że nie widzą klientów. Brak obsługi klienta, nigdy nie usłyszałam nawet dzień dobry.

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne info na temat firmy CCC w mieście Międzyrzecz. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

CCC