nie polecam!
03.01.2026 to data wizyty.
kupiłem wcześniej tam buty z nubuku, a tego dnia poprosiłem jedną z obsługujących pań o produkt do konserwacji takiego obuwia, ta podała ja zapłaciłem i tutaj akcja powinna się zakończyć, niestety.... jeszcze przed wyjściem ze sklepu zauważyłem , że to nie jest produkt o takim zastosowaniu i poprosiłem o wymianę (zwrot plus zakup nowego) i zaczęły się "schody". okazało się , że nie przyjmują zwrotów a minęła minuta (!), dodam zwrotów na źle dobrany przez ich pracownika produkt ! już kawa nie była mi potrzebna, proszę o podejście kierownika, a to jak się okazało osoba która widząc "problematycznego" klienta czmychnęła wcześniej na zaplecze.
po kilku minutach oczekiwania kierowniczka okazała łaskę i podeszła od razu z kwaśną miną oświadczając arogancko wraz z brakiem chęci do współpracy, iż na zwrot nie mam co liczyć ponieważ bleblebleble...
trudno polecać ten sklep.
dodam, iż moja opinia nie dotyczy wszystkich pracowników, mianowicie jedyny pan oraz jego wysoka koleżanka wykazywali się życzliwością oraz chęcią pomocy za co im dziękuję.