Opinie o Animex S.A. w Morliny

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Animex S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Animex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex S.A. w Morliny

praca jak praca idzie przeżyć, ludzie jak wszędzie nie można uogólniać. Zarobki jak to w Polsce na średnim poziomie pod warunkiem, że juz pare lat pracujesz. Czy polecam raczej nie ale przecież trzeba gdzieś pracować. Jak to mówią z braku laku i kit dobry

gandzia

pracowałam tam 4 m-ce ale musiałam zrezygnować z powodów rodzinnych jak odchodziłam kierownicy zapewniali że mogę wrócić do pracy jak sytuacja w rodzinie ulegnie poprawie ale niestety to co mówią to nic nie warte puste obietnice a poza tym po próbnej umowie zapewniali że wszyscy dostaną podwyżki a tak NIE BYŁO JA NIE DOSTAŁAM ANI GROSZA CHOĆ NIE UWAŻAM BYM GORZEJ PRACOWAŁA OD INNYCH ale jak zapytałam o powód to powiedzieli że za duże zapasy robię a byli tacy co robili większe i dostali po 300zł podwyżki gdzie tu sprawiedliwość

admin

tak naprawdę nie warto tam iść ponieważ może i zarobki dobre lecz wyrzucają wiele osób już po 3 miesiącach bo mają ludzi z Ukrainy i oni pracują 7 dni w tygodniu więc nie warto chyba że ktoś nie szuka pracy na stałe.

ROZBET

Mój znajomy tam pracował 4 lata ,zwolnił się bo już musiał się leczyć u psychoterapeuty !!! i już tam psychicznie nie wytrzymywał.Pracował również w soboty (nadgodziny ) zarabiał 1900netto na umowę o prace . (usunięte przez administratora)

Magazynier

Kierownik (usunięte przez administratora) brak słów!

Chęci do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
?

gryf - 2013-08-06 20:57:18 jak jesteś kobietą to warto,pan(usunięte przez administratora) się tobą zajmie.Pan (usunięte przez administratora),jest konkretna osoba,nauczyc moze duzo jesli sie tylko chce.jesli masz problem tez załatwi,a jesli jestes (usunięte przez administratora) to pokrzyczy na Ciebie i co w tym masz problem!!zmien prace jak Ci nie pasuje i tyle!

gryf

jak jesteś kobietą to warto,pan (usunięte przez administratora)się tobą zajmie.

człowiek z rozbioru

anonim - 2013-06-03 12:23:30 a coś więcej niż ok możesz napisać? Tak prawdę powiedziawszy to niewiele mi to mówi a zastanawiam się czy wysłać aplikację do animex oddział w Szczecinie. Jeśli możesz to napisz więcej będę bardzo wdzięcznyJest jak było,nie baw się w wysyłanie aplikacji, tylko po prostu idź na rozmowę. Nadal przyjmują każdego jak leci, bez żadnej rekrutacji i wymagań. Dlaczego? To proste, ludzie uciekają z tego kołchozu, jak tylko znajdą coś odrobinę atrakcyjniejszego. Zarobki wciąż nieadekwatne do charakteru pracy.

gosc

zadnych testów,nie ma ,3 dniowe szkolenie a potem II zmiana i tam Cie maja uczyc,a czy naucza,duzo zależy od samego Ciebie,bo jak na razie Ci co sa na II zmianach i pracuja juz po 3 miesiace to masakra,na pewno by sobie nie dali rady na zmianie I przy tym tępię pracy co jest,chociaż Ci co sa tez na I zmianach to sa śmierdzące lenie,chodzi głowie o dział [usunięte przez moderatora]

Ziomus

pokin - 2013-06-19 12:21:59 Tak dokładnie jest, zostają wyłącznie twardziele, którzy i tak muszą zapomnieć, że mają rodziny. Bo jak wracają po pracy to nosem po ziemi ze zmęczenia a i w weekendy też trzeba być.Straszna sprawa. Praca po 8h dziennie 5dni w tygodniu, czasami 6. Spodziewacie się za to więcej niż 1,5 tyś na rękę? Jak się nic specjalnego nie potrafi, a wszystkiego oni muszą Cię nauczyć nie dziw się, że kokosów nie ma. Takie jest życie. Nie masz nic do zaoferowania i zaprezentowania Swą własną osobą - nie dostaniesz wiele.

pokin

Ola

Witam, pracowałam na pakowni mięsa surowego, praca bardzo ciężka, praktycznie nie ma 15 sekund aby nic nie robić, bardzo poganiają. Wszystko na czas. Przepracowałam niecały miesiąc i zrezygnowałam. Można na chwilę tam się zahaczyć 2-3 miesiące ale nie na dłużej. Cały czas są przyjęcia do zakładu, oprowadzają mnóstwo nowych potencjalnych pracowników, robią szkolenia, ale i tak większość odchodzi po kilku dniach. Za taką robotę to płaca bardzo niska.

były

Może ktoś napisze jak wygląda teraz praca na uboju. (usunięte przez administratora)

GOŚĆ

Ludzie nikt was tam nie trzyma zawsze można zmienić pracę,na lepszą jak AGRYF

pol

Zwłaszcza § 2 mówi, że gdy pracodawca wymaga pracy w dni dodatkowe, a nie chce płacić nadgodzin musi oddać ten dzień w wymiarze o półtora wyższym. Dzień za dzień jest tylko w przypadku pisemnego wniosku pracownika gdy chce mieć wolne w tygodniu i przyjść w sobotę a tu nikt tego nie pragnie i takich wniosków pracodawca nie ma, a pomimo to oddaje dzień za dzień. To drodzy koledzy gwarantuje kodeks pracy, i żadne przepisy wewnątrz zakładowe nie mają prawa tego podważyć.

wax

No i zaczęli oddawać 1,5 dnia za 1dzień nadgodzin w soboty. Tylko zapomnieli oddać właściwą ilość za styczeń i luty. Pozdrawiam pracowników Agryfu.

stary

Zwiazki zaw.wywalczyly podwyzki plac to teraz oblowia sie promineci dzialowi ,normalny czlowiek ktory pracoje uczciwie jak zwykl dostanie ochlapy

anonnim

A co żeś myślał ,że będą Cię w pracy nosić i pieścić.? to jest produkcja... to czego oczekiwałeś.? ,że Przerwa co godzinę .????? jakby co godzinę były przerwy to nie zarobiłbyś swojej pensji.... w Agryfie jeszcze jest lekka praca... chociaż myślałam ,że na produkcji wieprzowego jest Ciężej niż na drobiu.... jednak jest odwrotnie produkcja miesa drobiowego jest bardziej mecząca... bo kurczak jest mniejszy od swini... i musisz więcej robić przy drobiu... sama znam to z doświadczenia bo pracowałam w niemczech przy drobiu na nożu i pakunku.... więc nie piszcie tutaj ,ze jest ciezko... bo za bardzo dramatryzujecie :) pozdrawiam.

student

Czy moglibyście napisac jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w Agryfie?

krycha

frrrrrrrrrrrrrrrr - 2012-10-03 11:40:03 Plasterki to mają farta na majstrów. Przenosili jednego z działu na dział aż trafił na plasterki.Myślał , że jego wizja gospodarzenia tu się spełni ale przerosła go rzeczywistość, a nawet nauczył mówić się dzień dobry.Od 1-pażdziernika mamy nowego rewolucjonistę przywiezionego w teczce. A co ciekawe to , to że zapomniał ja się nazywa bo na zebraniu nawet się nie przedstawił.Oczywiście zaczyna wprowadzać swoje innowacje . Nie wie na co się rzuca. Nie zna możliwości naszych maszyn które ledwo dysza i nic więcej się z nich już nie wyciśnie.A ograniczenie ilości osób przy maszynie nie zwiększy ton, bo człowiek też ma swoje możliwości ograniczone.Ale cóż wymagać od [usunięte przez moderatora] chcącego zrobić karierę w teczce.Oprócz maszyn na plasterkacz pracują ludzie nie roboty.Ludzie, tez szukam pracy w branrzy. I potwierdzam, że w mięsie jest ciężka fizyczna praca, ale jak czytam takie komentarze to sie zastanawiam co was tam trzyma w tej robocie? Za nogi was powiązali do tych maszyn czy co? Ruszczie [usunięte przez moderatora] poszukajcie se nowej lepszej pracy leniuchy!

bbb

pozdrawiam pracowników agryfu

Zostaw merytoryczną opinię o Animex S.A. - Morliny

• Jak się pracuje w Animex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Animex S.A.?

Kandydaci do pracy w Animex S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Animex S.A.