Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Grzechu

Witam ma pytanko czy ktoś pamięta jakie pytania są na rozmowie kwalifikacyjnej oddział MT Rudna

FIRMA RODZINNA

Magister-inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów został bezczelnie pozbawiony środków do życia przez Firmę PEBEKA za BRAK INTEGRACJI z pracownikami i pracowniczkami skrajnie leniwymi, swobodnie spożywającymi sobie alkohol kiedy tylko chcieli, urządzającymi sobie kilkugodzinne drzemki w pracy, serfującymi sobie przez 8 godzin po Internecie, grającymi sobie całymi dniami w dziecięce gierki komputerowe i wyzywającymi tego inżyniera od SZMA…RZY po wizytach w biurze kierownika… I to wszystko bez jakiejkolwiek kontroli i nadzoru DYREKCJI tej Firmy… Dodatkowo inżynier ten już OD PONAD 10 LAT STARA SIĘ O PRACĘ W FIRMIE KGHM, ale dalej wykłada jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo FIRMA KGHM musi zatrudniać nieporadnych życiowo SYNUSI, KOLESI, CÓRECZKI, ŻONECZKI, PRZYJACIÓŁECZKI, DZIECI ADWOKATÓW MAJĄCYCH KUMPLI I KUMPELKI W TEJ FIRMIE, DZIECI KUMPLI PIS....ICH POLITYKÓW, DZIECI ZWIĄZKOWCÓW, itp, itd. na najlepsze odizolowane od zamroczenia alkoholowego i ciężkiej pracy fizycznej stołeczki... Synusi, kolesi, córeczek, żoneczek i przyjaciółeczek to zawzięte i zadziorne KGHM-owskie CW....KI i CW...RY nie dadzą do SZOROWANIA WAGONÓW, POD ZIEMIĘ LUB DO DŹWIGANIA 30 KG CIĘŻARÓW, bo oni mają protegowanych kumpli i rodzinki to ich nie wolno WK....Ć, PRZEPRACOWYWAĆ I DEMORALIZOWAĆ… KGHM-owskie cwa...ki i cwa...ry zrobili sobie z tej FIRMY PRYWATNY FOL..RK RODZINNY i wybierają sobie konkretnych kandydatów do pracy na konkretne stanowiska według powiązań RODZINNYCH, KUMPELSKICH I PARTYJNYCH... Może by tak synusie, kolesie, córeczki, czy żoneczki przyjmowane PO ZNAJOMOŚCI podźwigały np. przez 5 lat 30-kg ciężary – zobaczymy w jakiej będą formie fizycznej… Co rączki do siedzenia przyrosły... Fajnie się wysługiwać ludźmi nie mających żadnych znajomości i poparcia... Inżynier ten przez całe swoje 3-miesięczne wypowiedzenie z pracy z Firmy PEBEKA martwił się o to, gdzie znajdzie pracę zgodną ze swoim wykształceniem i wiedzą zawodową… A tymczasem jego współpracownicy i współpracowniczki z tej Firmy jak gdyby nic dalej swobodnie przechylali sobie kieliszki z alkoholem kiedy tylko chcieli, a KIEROWNICY I DYREKTORZY FIRMY PEBEKA mieli to kompletnie w siedzeniu, udając, że nie widzą żadnego problemu w tym, że pracownik bez jakichkolwiek nałogów traci pracę, a jego współpracownicy i współpracowniczki dalej sobie swobodnie polewają…

krystian1991lubin

Witam ktoś zdawał ostatnio zatwierdzenia I może się wypowiedzieć czy jest ciężko Aktualnie jestem na bezrobociu po studiach i chce wejść jako sztygar

Pjo
@krystian1991lubin

Człowieku pierw dostań się do kopalni i posiedz z pare lat na kanale żeby zapoznać się z kluczami, maszynami, wiedzieć w którą strone odkręca się śruby. Zazwyczaj tacy ludzie jak Ty nie mają pojęcia na temat maszyn a już chcą pchać się na dozór bez żadnej wiedzy! Nie ośmieszaj siebie.

Apsik
@krystian1991lubin

Podsumowując ludzie nie są zadowoleni jeśli młody jest głupszy od starego i jeszcze na dodatek ma biały kask. Nie obrażając nikogo - po prostu do białego kasku trzeba dojrzeć.

Pracownik M20

Ktoś może mi powiedzieć jak wygląda specyfika pracy, czego się spodziewać i jakie są warunki na hucie jako ślusarz spawacz na M20 ? Będę wdzięczny :)

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Tg sierpol

Cześć wszystkim czy ktoś tez dostał e-mail z rekrutacji Tg ślusarz mechanik i czeka na telefon?

jak

witam co zrobić żeby z komory wrzucili mnie na maszynę i pracować na oddziale? i czy przy takiej zmianie robią mi jakieś testy znajomości maszyn itp

Wiedźmin
@jak

Pierwsza kwestia to porozmawiać z twoim kierownikiem. Po rozmowie będziesz wiedział czy jest to realne. Zapewne spotkasz się z odmową. Cwaniaki co chcieli uciec z (usunięte przez administratora)robili sobie prywatnie kursy w mckk, zawoźili papiery do centrali i po kilku tygodniach ich przenosili "z góry" tak że kierownik nie mógł ich zatrzymać. Niestety operatorów brakuje, a kierownicy "pilnują" swoich pracowników by tak łatwo nie odeszli skoro wykonują dobrze swoją pracę

Czyli
@Wiedźmin

Czyli zrobic prywatnie kursy i iść na centrale?

Wojciech
@Czyli

A czemu kierunek od pracy na komorze do pracy na maszynach jest tu poruszany? To się wiąże z lżejszą pracą i większymi zarobkami?

Nie do końca
@Wojciech

Nie do końca lżejszą i wiadomo że lepsze zarobki bo oddział i nie wiem dlaczego nie ma być poruszany ten temat

Witam Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć jak wygląda praca na ZG Rudna na dziale Głównego Inżyniera Gorniczego na stanowisku ślusarz? Na jaką kwotę mogę liczyć na picie? Jakiś czas temu dostałem rekomendacje i czekam co dalej. A będąc szczerym to nie za dużo mi powiedzieli o wyglądzie pracy i zarobkach. Pozdrawiam

Na jakie zarobki można liczyć w hucie zaczynając pracę?

DXC
@Kandydat

Zależy od Wydziału, stażu pracy itd Nie idzie jednoznacznie powiedzieć bo dużo czynników ma na to wplyw

Górnik

Część Czy podanie o pracę wysyła się tylko elektronicznie czy można jeszcze gdzieś podejść osobiście i porozmawiać na temat przyjęcia do pracy?

On
@Górnik

Tylko elektronicznie. Nie ma sensu jeździć bo paliwo tylko stracisz ale jeśli masz jakieś pytania co do stanowisk, pracy czy rekrutacji warto zadzwonić na ZG Lubin. Tam panie od rekrutacji najlepsze. Bez problemu odpowiadaja na pytania i maja wiedzę. Telefon jest na stronie

Węgiel

Zastanawiam się nad zmianą kopalni węgla na miedź, jakie warunki u was na dole panują ? Bo słyszałem że nie jest za ciekawie i piekarnik, to mnie trochę wstrzymuje z podjęciem decyzji, dzięki za odpowiedź

Węgiel

A możesz coś konkretniej powiedzieć na temat każdej z kopalń ?

zg rudna
@Węgiel

Temp siega 40 stopni, ale wiadomo, ze nie wszedzie tylko na najglebszych oddzialach i to nie jest tak, ze ludzie ciagle pracuja w takich warunkach - w miare postepu podciaga sie klimatyzatory itd. ale bywa niekiedy, ze fedrunek jest wazniejszy niz klimatyzacja mimo wszystko nie jest zle

Strzałowy
@Węgiel

Na Polkowicach sieroszowicach przodki po 40 i duże zapylenie, na szybie SG dochodzi siarkowodór który często szczypie w oczy. Praca jest ciężka ale zarobki dobre i stabilizacja jest. Samej pracy jest około 3 godzin a zjeżdża się na 6

dżejkob

Zależy pd wielu czynników, kratka górnika, dniówki świąteczne, oddział, itp. 7-8-9

Mik
@dżejkob

A możesz podać mniej więcej zarobki na oddziale szybowym i wydobywczym ? Ciekaw jestem jaka jest duża rozbieżność.

?
@dżejkob

Operatorzy 10k na miesiąc wezmą?

Zaciekawiony

Siema od wakacji zaczynam robotę w kghm rudna na jakie zarobki mogę liczyć przy podstawie 3100 brutto pod ziemią

PO ZNAJOMOŚCI

Szkoła

Czy to prawda ze jak się ucze w szkole weekendowej to mam prawo do pracy w systemie 1 zmianowym jeśli występuje w 4 zmianowym? Proszę o odpowiedz osoby która ma jakieś pojęcie na ten temat

@Szkoła

Z tego co wiem, to prawda, masz prawo. Gdzieś czytałem lub słyszałem, że w grę wchodzą studia dokształcające, kursy i szkolenia związane z wykonywanym kierunkiem zawodu na dziale/oddziale.

sw1

jakie pieniądze dostanę na start jako mechanik gc po całym roku z weekendami

Luki89

Witam panowie, po jakim czasie od maila z rekomendacją dostaliście info z kadr???

DXC
@Luki89

Różnie, od 2 tygodni nawet do roku

Tg

Ja również czekam z tej samej rekrutacji, wspominali coś o zarobkach?

Luki89
@Tg

Kiedy dostałeś maila? Dobrze wiedzieć, że ktoś też czeka

Sylwia
@Tg

To już po rekrutacji czy jeszcze można aplikować? Mąż czegoś szuka teraz, oby się nie spóźnił, bo nie ma w czym przebierać niestety jakoś ostatnio. Po jakim czasie mają się odezwać, mówią coś o tym?

Przyjęty
@Sylwia

Polecam na bieżąco śledzić ogłoszenia na rekrutacja.kghm , co jakiś czas sie powtarzają ogłoszenia. Na tg była w grudniu rozmowy w styczniu, i na wiosne znowu to samo ogłoszenie z sw1 było. Możliwe że nie wszyscy przeszli badania i dlatego. Ja cały zeszły rok próbowalem gdzie sie dało wysylac aplikacje, az sie udało. Powodzenia i cierpliwości życzę.

Rafał

Witam kolegów. Czytałem już kilka wątków tutaj i mam strasznie mieszane uczucia co do podjęcia pracy. Czy może się ktoś wypowiedzieć (zwłaszcza jeśli ktoś jest z węgla i ma odniesienie) jak wyglądają zarobki na górniczym? Ile na IX kategorii ślusarz-mechanik z 60% kartą górnika idzie wyciągnąć za czarne dni, a ile za święta? Słyszałem też, że bardzo ciepło macie. Robota ciężka? Jest sens się przenosić z węgla?

Grubiorz z KGHM
@Rafał

Ja sie przenioslem z wegla. Jest na pewo mniej chodzenia, ale za to dosyc goraco(zalezy na jaki szyb trafisz). Zarobki to juz mi ciezko powiedziec bo nie wiem ile teraz na weglu sie zarabia. Nie masz kartek tylko jakies smieszne kielbasy itp. Ja jestem elektrykiem i wole robić na miedzi, przynajmniej nie ma metanu i w ogole jakos bezpieczniej. Opowiadac mozna dlugo, a tutaj ciezko wszystko ujac w slowa.

KombinatGHM
@Grubiorz z KGHM

Na węglu 120 tys na PIT, 12 lat dołu, na KGHM będzie więcej ?

@KombinatGHM

Na jakim stanowisku

Rafał

Np. na tym ślusarzu-mechaniku z IX kat. i 60% karty górnika na TG

Grubiorz z KGHM
@Rafał

Mysle ze gdzie kolo 200 tys wezmiesz, ale to juz z pelnymi zyskami czyli po przepracowaniu roku.

@Grubiorz z KGHM

A jak myślisz kolego jaka kasa będzie na tym samym stanowisku z 9gr i bez karty górnika ?

@Tg

Bo będę dopiero startował i ciekawi mnie to

Przyjęty
@Tg

A od kiedy startujesz? Jaki szyb i oddział?

Wojtas

A elektryk pod ziemią na ile może liczyć? Zastanawiam się czy zmienić pracę

Wojtas

A elektryk pod ziemią na ile może liczyć? Zastanawiam się czy zmienić pracę

Hajer
@Rafał

Też przyszedłem z węgla. Kiedy dostałem telefon z kadr, zapytałem kto może mi wyliczyć zarobki, dostałem przekierowanie do odpowiedniej komórki i tam się dowiedziałem mniej więcej jak to wygląda finansowo. Na początek pewnie trafisz na komorę, warunki klimatyczne ok... Jak trafisz na oddział to masz tak jak na węglu nad ściana, może trochę cieplej. Najgorzej jak trafisz na przodek bezpośrednio ale tam to tylko strzałowi, wiertacza, kotwiarze i inni operatorzy maszyn.

start

ile za 1 rok na picie wyjde na mechaniku gc

hajero

Witam, zaprosili mnie na rozmowe do Lubina na stanowisko wiertacza w Polkowicach. Na jakie zarobki można liczyć? Na jakie pytania trzeba się przygotować przy rozmowie na to stanowisko? Dziekuje za odpowiedź.

NowyPracownik

Cześć Panowie, wiem że oprócz pensji jest jeszcze barbórka, 14, nagroda z zysku, świadczenie wakacyjne/wczasy pod gruszą, oprócz tego wpada coś jeszcze „ekstra” w trakcie roku ? :)

fjufju
@NowyPracownik

Dają też jeść i pić, ubiorą, dadzą narzędzia, środki ochrony osobistej, lekarz bez kolejki, preferencyjne pożyczki, imprezy okolicznościowe, wycieczki na koszt pracodawcy, dojazd do pracy za darmo, doświadczenie.

Ile
@fjufju

Ile zwracają za dojazdy autobusem jest to cała kwota czy jakiś procent

Miedziak

Witam, ciężko przejść badania wydolnościowe przy przyjęciu do pracy ? Dodam że nie jestem sportowcem ale nie mam otyłości, jeśli się nie nie przejdzie to nie przyjmują wtedy do pracy ?

Max
@Miedziak

Luzik, ja akurat biegam i nie było problemu ale myślę że każdy jest normalny zdrowy facet bez problemu przejdzie.

Hajer
@Miedziak

Jak słabo Ci pójdzie na wydolnościowce to dostaniesz zdolność na rok albo 2. Jak dobrze to na 5 lat. Masz rowerek z 5cioma trybami obciążenia co 2 minuty (o ile dobrze pamiętam) i godzinę w komorze. Dzień wcześniej dobrze się nawodnij.

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 629.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.