Opinie o Global Dienstleistungen w Münster

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Global Dienstleistungen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Global Dienstleistungen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Dienstleistungen w Münster

Patrys

Praca nie jest ciężka, ale nastawcie się na prace po 10 godzin, bójki, alkohol i narkotyki to również nic co powinno zadziwiać, zaliczka 50 euro na tydzień to w zupełności kasa za jaka człowiek przeżyje, zatankuje auto, lepiej zabrać swoją pralkę bo takich rzeczy tam nie znajdziecie. Jeśli chcecie zarobić to szczerze odradzam bo pieniądze marne po odliczeniu wszystkiego, a jesli chcecie dużo popić i pocpac to idealne miejsce dla was :P REWE/Breuna

Simonkabotosova@gmail.com
@Patrys

Hladame pracu v hamburgu sme 4chlapi a jedna zena prosim vas ozvyte sa nam co najskor

Anita

Czy firma zmieniła adres, że tu jest zamknięte?

z

szkoda

Mietek

większą połowę kasy którą zarobiłem wzioł dla siebie (usunięte przez administratora) i nic więcej

Magazynier

Bez żadnego problemu dostałem pracę ,robotę załatwiłem przez pana Przemka jestem zadowolony.Koleś mówi prawdę nie ściemnia,mówi szczerze jak wszystko wygląda i jak jest.

złodziej

pejkert to jest zwykły (usunięte przez administratora) i naciaga ludzi na kasę

Kubuś Puchatek

Firma Global Dienstleistungen to dla tych co sie lubią bawić w wolontariat, z taką różnicą że tu sobie sam musisz zapewnić wyżywienie. Za mieszkanie i tak ci potrącą jeżeli bedzie jeszcze z czego, bo co chwile dostajesz jakieś kary finansowe. Chcesz sobie narobić długów i wrócić do Polski z niczym, to proszę bardzo.

Ja tu jeszcze będę wracał, jak senny koszmar, jak nocna zmaza, będę siedział jak trup w szafie dopóki nie odzyska swoich pieniędzy. Szefie bez Firmy jeszcze Panu te moje pieniądze się czkawką odbiją.

@ Maja. Tak ma Pani racje przeczytałem regulamin, nie wolno podawać danych osobowych, więc wymyśle pseudonim żeby było łatwiej. Może: "Szef bez Firmy" tak to pasuje, teraz będę używał tego pseudonimu ;) Dlaczego Szef bez Firmy nie szanuje kobiet i ludzi? Może miał trudne dzieciństwo?

xxxxx

Niemiecka Inspekcja Pracy: https://soziales.hessen.de/arbeit/arbeitsschutz/arbeitsschutz-hessen Działają sprawniej niż w Polsce Biura tłumaczeń on line: http://translatium.pl/cennik/sprawdz-nasze-ceny/ ZGŁASZAĆ WSZELKIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI

Dziwi mnie że Szef (mąż) zarządza firmą choć nie jest jej właścicielem ;)

@Maja. Pani Beato niech się Pani nie wygłupia i czasem podejmuje samodzielnie decyzje, a nie wszystko o zgodę pyta szefa (męża) ;)

xxxxx

Choroba i zwolnienie lekarskie z Polski AOK Nordost akceptuje zarówno zwolnienia lekarskie wystawione w Niemczech jak i zwolnienia wystawione w Polsce na drukach ZUS-ZLA. Lekarz wypisujący zwolnienie wypełnia trzy druki: oryginał w kolorze czerwonym przeznaczony dla ZUS, egzemplarz zwolnienia w kolorze zielonym dla pacjenta oraz trzeci egzemplarz, który pozostawia u siebie. Numer statystyczny choroby pojawia się tylko na oryginale. Ponieważ AOK potrzebuje informacji na temat diagnozy, ważne jest, abyście Państwo złożyli w AOK Nordost - obok kopii zielonego egzemplarza, który jest przeznaczony dla Państwa celem doręczenia pracodawcy - także kopię oryginału (czerwony druk). Przyspieszy to znacznie zarejestrowanie polskiego zwolnienia lekarskiego przez AOK. Przypominamy, że AOK jest uprawniona do uzyskania w ZUS wszelkich informacji potwierdzających prawdziwość doręczonego zwolnienia oraz do zlecenia przebadania ubezpieczonego w celu potwierdzenia diagnozy. Zwolnienia lekarskie razem z kserokopią karty AOK prosimy przesyłać do AOK Nordost w terminie 7 dni od ustalenia niezdolności do pracy na adres: AOK Nordost – Die Gesundheitskasse 14456 Potsdam Niedotrzymanie 7-dniowego terminu może prowadzić do zawieszenia roszczenia i utraty zasiłku chorobowego. Ubezpieczeni w innych kasach AOK - spoza Berlina, Brandenburgii i Meklemburgii-Pomorza Przedniego - mogą odszukać właściwy adres na stronie serwisu: AOK-Servicecenterübersicht. Przypominamy o obowiązku niezwłocznego poinformowania pracodawcy o niezdolności do pracy.

Maja

@Michał, dlaczego tak uważasz? Wysuwasz poważne oskarżenie dlatego powinieneś uzasadnić swoją wypowiedź. Jednak muszę zwrócić uwagę, że na forum zgodnie z regulaminem nie należy podawać danych osobowych, ponieważ są prawnie chronione. Zapoznaj się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś wie coś odnośnie aktualnej sytuacji Global Dienstleistungen? Czy firma nadal jest w tej samej lokalizacji, czy coś się zmieniło w tej sprawie. Jak prezentuje się sytuacja odnośnie odnośnie rekrutacji? Dzielcie się na forum ważnymi informacjami odnośnie Global Dienstleistungen.

Ludzie Peikert to zwykły typowy Polski wyzyskiwacz. Jeśli będzie was zmuszał do pracy w nadgodzinach i niedziele wracajcie do Polski i bierzcie zwolnienie w Polsce ZUS ZLA. Wcześniej dzwońcie na Polską infolinie w Niemczech o numer ubezpieczenia : 0800 265 080 26575

Tomasz

Ogólnie rzecz biorąc Pan Peikert ma "bolszewickie" metody zarządzania firmą. Wszystko jest dobrze jeśli masz sylwetkę kulturysty i pracujesz 6 dni w tygodniu, wyrabiając zawyżone normy na magazynie, przy tym za dużo nie myśleć i nie zadawać trudnych pytań zarobisz nie całe 1000 Euro. Schody się zaczynają jeśli ci się noga podwinie czy np zachorujesz. Wtedy okazuje się że nie masz ubezpieczenia, a jak wrócisz do Polski żeby skorzystać z pomocy medycznej, Pan Peikert nałoży na ciebie karę, że się nie wywiązałeś z umowy. Jeśli nie masz pieniędzy i nie masz za co wrócić a Pan Peikert jeśli uzna że się nie nadajesz do pracy wywiezie ciebie bez pieniędzy na dworzec w środku zimy, mimo że na hotelu są wolne pokoje. NIE POLECAM PODEJMOWAĆ PRACY U PEIKERTA

Tomasz

Macie podpisaną umowę z Panem Peikertem dzwońcie na Polską infolinie czy jesteście ubezpieczeni 0800 265 080 26575. Jeśli nie, można się ubezpieczyć w AOK mając umowę i zameldowanie. Adres dla pracowników w Munster, to: AOK w Dieburgu Aschaffenburger Str. 21. Panie tam pracujące nie robią żadnego problemu, wiedzą o co chodzi w razie czego posiłkować się tłumaczem ze smartfona. Za niedługo kolejne wskazówki ;)

Tomasz

Nie dość że Pan Peikert nie ubezpiecza pracowników to jeszcze nakłada kary finansowe jak chory nie pójdziesz do pracy!!!!!!! Były przypadki że niektórzy dostawali wypłatę po 500 Euro lub 400 Euro !!!!! Jak chcesz stracić zdrowie i narobić sobie długów jedź do pracy do Peikerta

Tomasz

Nie warto podpisywać z nimi umowy. Po pierwsze Pan Peikert ma jakieś wyroki w zawieszeniu i zakaz prowadzenia firmy (wszystko przepisał na żonę) Po drugie firma nie ubezpiecza w pierwszy miesiąc pracowników "na wszelki wypadek" i z oszczędności. Jesteś zmuszany do pracy w niedziele i w nadgodzinach, czy tego chcesz czy nie, a warunki na mieszkaniach skandlaiczne

Miro

Warto z nimi podpisywać umowę? Miałem nadzieję na info od pracowników. Tak dawno nikt nie pisał. Jest jakiś powód?

hodenhagen

W HODENHAGEN na Netto kierwonik z jego służącym mają sie za Boga ! zwalniają bez powodu a za transport do pracy kasują po 25 euro za tydzień. Na mieszkaniach patologia syf i malaria - normalny nie pijacy alkoholu czlowiek sie tutaj nie odnajdzie albo go zabija albo zgwałcą . w poniedzialki i piatki nie chodza do pracy a my musimy za nich pracowac po 13 godzin. Za nadgodziny nam nie placa !

Zostaw merytoryczną opinię o Global Dienstleistungen - Münster

• Jak się pracuje w Global Dienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Global Dienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Dienstleistungen?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Dienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Global Dienstleistungen napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Dienstleistungen