Opinie o Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online w Charzykowy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online w Charzykowy

Kupująca

Nie polecam ! (usunięte przez administratora), ze wysłali już zamówienie a wcale tak nie jest! Po wielu probach kontaktu poprzez wiadomości na które tez nie odpisywali na czas, dostałam kolejna wiadomość ze paczka będzie u mnie w środę czyli 25.10.2023 ! Żadnej paczki nadal nie dostałam tego dnia, mało tego Pani dopiero nadała paczke tego dnia , domyślam się ze gdyby nie moje ciagle pisanie , nadal sprawa nie byłaby wyjaśniona . Zdecydowanie odradzam, zero szacunku dla klienta.

Zuzia
@Kupująca

Ja czekałam miesiąc na dostawę! I co? Wysłali podróbkę chińska a zapłaciłam 200 zł, tragedia...więcej już wiem żeby nie kupowac!

Nie polecam, zachowanie sprzedającej Pani Moniki na live jest poniżej krytyki, zachowuje się jakby była tam za karę, jakieś wrzaski, pretensje… sprzedający Pan Denis podaje codziennie inne kwoty za produkty, pyta swojej dziewczyny co za ile, kwoty nie wiadomo skąd zawyżone , codziennie jest to samo nie wiadomo kiedy ostatnio dostawę mieli, tragedia

Monika Krajewska Nowy wpis

Niestety kontakt jest tylko do momentu sprzedaży. Gdy odesłałam buty sprzedawca unikal kontaktu, nie reagował na korespondencję, obiecywał wyjaśnienie sytuacji (nie otrzymałam pieniędzy), odwlekał.. i tak to juz miesiąc

Ktos Nowy wpis

Rzecz miała być bez wad! Nie przyjmują zwrotów, zero paragonów, nie chcą przyjąć zwrotu bo przecież sprzedają używane, a to że nie da się używać tych butów bo wyglądają jak za 3 razy mniej to już nie ważne? Wstyd, nie polecam!! Ostatni raz wydane tu pieniądze

Julia Nowy wpis

Polecam z całego serca P.Monika cudowna osoba

Katarzyna Nowy wpis

Polecam towar bardzo jakościowy i lady.Pani Monika bardzo sympatyczna nie zwraca uwagi na hejterow polecam jeszcze nie jedne zakupy przede mną :D

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Bardzo dobry kontakt z sprzedającym, rzeczy oryginalne, często nowe produkty są pokazywane na transmisjach. Przez panią Monikę i pana Denisa cierpię już na zakupoholizm. Pozdrawiam

Zamawiałam dużo rzeczy od Pani Moniki i jestem bardzo zadowolona, ubrania oryginalne i bardzo dobrej jakości. Polecam bardzo:)

Klient

Nie polecam z całego serca, mnie (usunięte przez administratora) Rzecz zniszczona, na wiadomość że ma zaciągnięcia Pani Monika napisała że takie niewielkie a stan miał być bez wad. Zwrotu nie przyjmują!!! A tak Pani na tiktoku chwali że firma i zwroty są. Oby karma wróciła.

Kupująca

Nie polecam, okropny kontakt ze sprzedającymi, odpisywanie z ich strony po łebkach, zero chęci załatwienia problemu, dodatkowo kręcenie z wysyłką produktu i w końcu też wady na zamówionym produkcie, o których sprzedający nie poinformowali.

Klaudia

Kupiłam buty i pasek, szybka wysyłka i kontakt też super. Mega polecam gusto twój lump online, rzeczy są świetnej jakości

Wiola6619

Kupuję juz dłuższy czas. Żadnych podróbek nie ma a takie komentarze pisze chyba konkurencja.Zawsze można jakieś perełeczki dostać.Ja zawsze jestem mega zadowolona.

Zuzia
@Kupująca

Nie wyslali paczki . Zapłaciłam pytałam kiedy paczka dojdzie . Mówili że wysłali . Jak poprosiłam o potwierdzenie powiedzieli że wysla jutro . Jak można się domyśleć nie wyslali . Nie odp na wiadomości .

zuzia
@Anonim

Ja dostałam podróbe, słabe to ! Już więcej od nich nie kupię.

Martyna

Polecam ????buty wyglądają super ????

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online w miejscowości Charzykowy? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online - Charzykowy

• Jak się pracuje w Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online?

Monika Dalecka Gusto Twój Lump Online
  • Kormoranów 13