Opinie o Flexurity w Holandia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flexurity. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Flexurity o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexurity w Holandia

Prince

Od razu powiem, że jak macie jakieś wątpliwości a jesteście w Holandii, to podjedzcie najlepiej do biura i to mówie w przypadku każdej agenicj, wtedy zobaczycie czy legit czy nie. Tutaj wiem, że legit.

GP

mam pytania mam nadzieje że ktoś mi odpowie: jak wygląda współpraca długoterminowa? Czy jest to w ogóle możliwe, czy pracuje się krótko?

Mikel
@GP

Jest możliwe są dłuższe projekty no i im też zależy żebyś jak najdłużej był.

lipton
@Mikel

Tutaj nie masz aż tak projektowej roboty np dla mechaników samochodowych to jest stała fucha więc tym bym się raczej nie przejmował na twoim miejscu

@lipton

to w ramach kontrastu, żeby móc w razie czego na to poprawkę to na których stanowiskach jest wobec tego najmniej stabilnie i z jakich przyczyn? na jakie warunki jeszcze warto zwrócić uwagę przed staraniem się o pracę?

Jodi
@Justyna

tu nie chodzi stricte o tą firmę ale wiadomo, że jak pracujesz w budowlance to masz projekty więc tam to wygląda inaczej... zawsze zwracaj uwage na kontakt z biurem, ich wsparcie, stawke i kwatere

bardzo dobra firma dla specjalistów, szczególnie dla elektryków i hydraulików. Dobre podejście i zrozumienie dla pracownika, kasa na czas. Wszystko się zgadza!

szarik
@Paweł

Jest coś w innych zawodach?????

Ojciec
@szarik

Na pewno jest robota dla mechaników, to wiem

bao
@Ojciec

osobówki czy ciężarowe? i czy mówimy o pojazdach czy mechanik jakiś maszyn? to jest ważne

LM

Ktoś powie więcej o warunkach pracy i podejściu firmy do pracowników?

miki
@LM

jak na Holandie warunki są dobre, projekty dobrze zorganizowane, stała opieka przez opiekuna, załatwione zakwaterowanie, może nie jakieś mega luksusy ale całkiem przyzwoite

LM
@miki

Ktoś jeszcze potwierdzi? Przesunął mi się wyjazd więc będę z nimi gadał dopiero gdzieś tak w połowie stycznia.

Wolek
@LM

Ja też potwierdzam, pisałem też już wyżej, że ja mam z nimi takie doświadczenie, że trzymają się tego co było mówione. Myśle, że to istotne

Mechanik Samochodowy

Zaczęło się od rozmowy z biurem nt. mojego doświadczenia i znajomości języka (rozmowa po angielsku).

Kilka standardowych pytań o doświadczenie, prawko, auto, kiedy mogę zacząć.

logo firmy Kierowca C+E i HDS - Rotterdam
Grupa590 Sp. z o.o.
logo firmy Przetwórstwo mięsne! Wysokie dodatki!
READY_STEADY_GO
logo firmy Cieśla szalunkowy → Holandia
Sedulus Sp. z o.o.
Dawido

Czy jest jakiś konkretny rekruter albo opiekun o którego warto pytać?

hank
@Dawido

Masz na ich stronie wszystkich wypisanych, możesz wtedy poprosić o konkretną osobę

Ara
@Dawido

Z mojego doświadczenia jakie miałem do tej pory z nimi ze wszystkimi mozna się porozumieć. Jest normalne podejście.

@Ara

No jak wszyscy są okej to spoko ale czy masz bezpośredni wpływ na to żeby sobie kogoś wybrać albo zmienić jak się nie dogadacie? ilu ich tak w sumie jest? Ciekawa Jestem ile osób jednocześnie obsługują

michu

Jestem bardzo zadowolony z pracy z nimi i z warunków jakie są zaproponowane. Odpowiednia kasa za obowiązki które robie.

Stef

Zastanawiamy sie czy jechać z kolegom. Czy jest szansa że wezmą dwie osoby?

elvis
@Stef

pytanie czy obydwoje znacie sie na robocie i mowicie po angielsku. Pewnie jeśli tak to was wezmą więc bym probówał.

As

Jedna z najlepszych agencji w Holandii z jakimi pracowałem przez ostatnie lata. Dobra organizacja i przede wszystkim wreszcie nie było bałaganu jeżeli chodzi o informacje o projektach które robiłem i w sprawach z zakwaterowaniem albo z wypłatami.

duo
@As

porządek w samym wyjeździe i projektach to akurat mogę już potwierdzić bo zawsze na początku były jakieś mniejsze lub większe problemy a tutaj spokój

@duo

A coś więcej na temat zakwaterowania możecie jeszcze tylko napisać? Jak z warunkami i kosztami?

Woofer
@Justyna

Warunki są naprawdę okej, zawsze zadbane żeby były wszystkie podstawowe urządzenia i akcesoria niezbędne do życia. Ja mam przynajmniej dobre doświadczenia.

pocz
@Woofer

DZięki za info panowie. Macie jakieś namiary na nich czy normalnie kontaktować się przez to co na www? Bo chciałbym bezpośrednio z polecenia zawsze tak lepiej

@pocz

a mają tu teraz jakiś właśnie system poleceń, gdzie dodatkowe pieniądze można otrzymać? pytam, bo zastanawiam się dlaczego padło tu stwierdzenie, że lepiej tak podobno. oni tutaj wszystkich kandydatów nie traktują po równo?

Frugo

Jak długo czekaliście na ostateczną odpowiedź po tym jak przedstawili oferte i wszystko dosłaliście?

gumiś
@Frugo

mialem doslownie na drugi dzien wiec b szybko. dogadywalismy pod koniec tygodnia, praca od nowego wiec wszystko poszlo blyskawicznie.

@gumiś

Faktycznie bardzo szybko. Możesz powiedzieć jaki warunki ci zaproponowali? Jeśli chodzi o kwaterę to dużo trzeba dopłacać? Jest wi-fi?

kombi

U mnie też błyskawicznie praktycznie na drugi dzień dostałem oferte wspolpracy z nimi

@gumiś

A to super, że tak sprawnie wszystko. A po miesiącu prawie jak Ci się pracuje? Jesteś zadowlony? Jak wynagrodzenie i ogólnie atmosfera w robocie?

pytanie

czy trzeba koniecznie mieć własne auto i prawko?

Brook
@pytanie

w wiekszości wypadków wymagane ale pytaj ich podczas rozmowy może akurat trafi się coś bez albo np. w jakimś teamie

ocena

Do tego czasu czyli stycznia 2023 moge powiedzieć jak to u mnie wygląda. Współpraca jest dobra, warunki z umowy zachowane z mojej i ich strony. Traktowanie z szacunkiem, dogaduje sie z nimi bo wiem ze po drugiej stronie też pracują ludzie. Same warunki pracy są dobre, robie to co miałem robić według naszych ustaleń.

Pitek

Biura mają w Heerenveen i Hoevelaken, możesz przecież wyszukać ich w Google

Kondziu

moge szczerze polecić tym którzy szukają pracy jako elektryk. Ofert na rynku jest niby sporo ale z warunkami wiemy jak jest. Tutaj naprawde przejmuja sie losem pracownika i tym czy jestes zadowolony z pracy.

Bedi
@Kondziu

Jest tak jak kolega Kondziu pisze powyżej. Miłe zaskoczenie holenderskim pracodawcą.

Manu

Kontakt z opiekunem pełna profeska. Naprawde wiem co mówie, normalnie i z klasą prowadzona rozmowa i traktowanie pracownika z szacunkiem. To jest to, czego doświadczyłem z ich strony. Nie wszyscy się musza oczywiście zgadzać ale dla mnie tacy są.

Elegant

Na produkcje mają?

Oskar
@Elegant

Tutaj pewnie nikt Ci nie powie najlepiej do nich zadzwoń albo napisz to się dowiesz

hunter
@Elegant

i jak dzwoniłeś? wiesz coś?

Band
@hunter

Głównie na fachowców np. elektryków, hydraulików czy mechaników

Karol

Bardzo dobry kontakt z osobami z biura, zawsze jeżeli była taka potrzeba zareagowali i rozwiązywali sprawę.

Mikser

a gdzie dokładnie mają robotę? Chodzi mi w jakim regionie albo miastach

Haldir

Naprawdę jedna z najlepszych o ile nie najlepsza agencja holenderska jaką spotkałem na swojej drodze a było ich już kilka

billi

W jakich zawodach głównie szukają?

Tadek
@billi

Wiem na bank że jest elektryk stoczniowy i bodajże monter rur, bo z nimi rozmawiałem i będę się wysyłał. Ale możliwe, że są jeszcze w innych zawodach, na pewno trochę tego mają więc najlepiej dzwonić.

@Tadek

A dla kobiet coś?

Tadek
@Justyna

a to nie wiem ale każda praca może być też dla kobiet pytanie czy mają akurat takie doświadczenie

@Tadek

No nie wiem ja tylko tak z ciekawości pytam. Ciekawe czy któraś była na takim typowo "męskim" stanowisku. Orientuje się ktoś w tej kwestii?

Andrew

Muszę przyznać, że bardzo profesjonalne podejście do rozmowy z ich strony. Byłem zdziwiony i to chyba pierwszy raz w przypadku kiedy wyjeżdżam do Holandii pozytywnie, bo najczęściej coś już na wstępnie brzmiało nie tak. Dokładne informacje co do firmy i projektu, wszystko ładnie wyjaśnione i przede wszystkim sensowne pytania do mnie, przez co widać że rekruter który tam pracuje zna się faktycznie na zawodach na które rekrutuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexurity - Holandia

• Jak się pracuje w Flexurity?

Zobacz opinie na temat firmy Flexurity tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexurity?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexurity?

Kandydaci do pracy w Flexurity napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexurity