Opinie o Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski w Wałdowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski w Wałdowo

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Meiza Nowy wpis
Inne

Większego matactwa i krętactwa nie widziałam nigdy wcześniej. Zdecydowanie odradzam współprace z tą firmą oraz współczuję tym którzy mieli tą nieprzyjemność. Firmę cechuje PEŁEN NIEPROFESJONALIZM. Jednym słowem tragedia. Pseudo firma, pseudo ekspert w osobie właściciela firmy Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski. Złodziejskie praktyki firmy jako likwidatora szkody, celowe przeciąganie, a finalnie odpowiedź nie na temat. Ta firma to jedno wielkie dno. DRAMAT! Firma Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski, działa w imieniu Ubezpieczyciela, a polityka Ubezpieczyciela jest taka: nie wypłacać tego co się poszkodowanym należy. Ostrzegam, 100% porażka!

Harmo Nowy wpis
Były pracownik

Omijaj szerokim łukiem tą firmę! Co do raportów, opinii które opracowywuje Wojciech Marchlewski do Likwidacji Szkód Majątkowych, stwierdzić mogę śmiało, że średnio rozgarnięty rzeczoznawca mógłby podważyć ich wiarygodność. Wszystko robione na kolanie. Działa nieetycznie, stronniczo, nieprofesjonalnie, nieuczciwie. Generalnie robi raport, opinię pod dyktando Ubezpieczyciela i tyle w temacie ... Szkoda nerwów i uważajcie na tego ekspercine Wojciecha Marchlewskiego, posługuje się nr telefonu 727 716 615, a jego firma nazywa się Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski.

Sinwa Nowy wpis
Inne

Firma Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski to zdecydowanie jedna z najgorszych tego typu firm z jakimi miałem do czynienia. Standardy jak za PRLu, właściciel tej firmy Wojciech Marchlewski ma za nic przepisy w tym przepisy prawa budowlanego, polskie normy itp. Robi opinie na tzw. "czuja", bo jego wiedza techniczna jest na bardzo niskim poziomie, ostro leci w kulki, "układa się" z Ubezpieczycielem i w taki oto sposób kręci się interes wszystkich tylko nie pokrzywdzonych!!! OSTRZEGAM przed firmą Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski z Wałdowo, ul. Kormorana nr 13 (woj. Warmińsko-Mazurskie).

Piotr
Pracownik

Zdecydowanie odradzam! Masakra, właściciel firmy Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski to: - Amatorszczyzna 100% - Profesjonalizm 0% - Uczciwość 0% - Brak wiedzy technicznej i stronniczość Działa na granicy prawa ... Szkoda czasu i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski - Wałdowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski?

    Zobacz opinie na temat firmy Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Likwidacja Szkód Majątkowych Wojciech Marchlewski
Przejdź do nowych opinii