Opinie o Loppersum LAB w Heeswijk-Dinther

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Loppersum LAB. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Loppersum LAB o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loppersum LAB w Heeswijk-Dinther

Romeo od Juli

Dziękuje wszystkim za opinie . Niestety to wszystko prawda co tutaj piszą . Dzięki portalowi gowork . Możemy się dowiedzieć co nas może spotkać . Nigdy więcej Lopersum . Przyznam ze miałem ochotę tym koordynatorom po lepie wypłacić na koniec . Na szczęście powstrzymałem się . Ocena ode mnie to 1 gwiazdka . Byle jakie zakwaterowanie , wypłaty raz na miesiąc . Donoszenie jeden na drugiego . Dzięki temu forum dowiedziałem się ze mnie emeryturka ominęła . Bo meldunku nie było . Do tego zero prywatności sprawdzanie pokojów jak mnie nie było . Jak coś potrzebne to wielcy biznesmeny zajęci . Dramat .

Maciek

Najlepsze są te pokoje bez okien :) kto widział ten wie . Głupoty niektórzy piszą . Loppersum to nic innego jak kolejna firma , która zarabia na waszych plecach . Kiedyś były plantacje bawełny dziś są agencje . Ja zrezygnowałem i sobie cenie nowa prace .

zainteresowany

Czyli teraz nie ma żadnych przeszkód w otrzymaniu pracy za granicą?

Roman
@zainteresowany

Nie ma . Jedz zobacz , nie zapomnij tylko opisać swoich wrażeń z wyprawy . Weź jakby co 80 euro na busa powrotnego . Dobra rada jak Andrzej przyjdzie skręcić termostat to nie waż się go podkręcać na wyższa temp . To są pieniądze dla firmy . Pamiętaj powodzenia

Tymolowy ogier

Szkoda czasu na ta agencje koordynatorzy kłamią ale to nie nowość w nl . Poza tym dużo marginesu społecznego się zjeżdża . Mieszkałem z kolesiem co dopiero z puchy wyskoczył . Ogólnie to dużo kryminałów (usunięte przez administratora)i wszelkiej patologii . Pokoje dwu osobowe tylko na fazie c maja pojedyncze ponoć . A tak poza tym system jest prosty na każdej chacie (usunięte przez administratora) u mnie typ donosił co tydzień . Kto pali zioło kto ile piw wypił itd . Z kasa się zawsze zgadzało . Najlepsza jest ta (usunięte przez administratora) z biura wielka pani na włościach . Trzeba dzień dobry jej mówić bo obraza majestatu . Szef (usunięte przez administratora) dorobił się na garbach Polaków . Najchętniej to by 100 na chatę wsadził jakby mógł .(usunięte przez administratora). Uważajcie na prace w pralni wyzysk , donoszenie i smród i wszystko razem

kokotka
@Tymolowy ogier

Dokładnie pani za biurem dobre ziółko była.. jak ruszyć nie chciało się po dokumenty to słyszysz ale pani wizyta planowo ma być za 10min.. Dostaje wypłatę za ludzi pieniądze i marudzi..

Jaro

Na brudnym . Robiłem i się zwolniłem . Podobno nie ma norm w nl .

@Jaro

Lopersum jak już znajdzie jakiegoś kamikaze który tam pójdzie do pracy to próbują go trzymać jak najdłużej . Bo wiedza jaka tam jest rotacja kilkudziesięciu na rok . Dlatego okłamali ciebie ze nie maja innej . Cały lopersum .

Zgadzasz się ze jest złe a wystawiasz 5 gwiazdek . Sprytne ale tanie . Pewnie nie wiesz jak to sprawdzić ? W biurze nie uczyli ? IQ zabrakło ??

stella

To co wypisujesz to aż wierzyć się nie chce kobieto .Moze siedzi ktoś przebrany za komputerem i ma problemy pracują tam osoby „nie biurowe „ które są zameldowane..A skoro mieszkałas na mieszkaniu może mieszkalysmy razem ??

@stella

Skończ już kobieto ! Skoro jest tak dobrze to dlaczego ludzie tak narzekają ? Zastanów się . Trudno tobie uwierzyć ? Mi nie . Bardzo dobrze ze są tego typu portale . Można wymienić się poglądami . Coraz częściej ludzie sprawdzają , czego można się spodziewać . Może to ty jesteś biurowa ? Bo tak się zachowujesz !!

@Patrycja

Droga Patrycja nie pracowalam w biurze i nie bede ! Zgodze sie,ze sa takie strony aby opisywac sytuacje tylko szkoda,ze profile sa falszywe i czasami sa nie zgodne !

@stella

Droga stello . Piszesz chyba o swoim profilu. Myśle ze wszystko zostało napisane już . Gdyby nie mieli nic do ukrycia to by się pojawili tutaj . Zajęli by głos w dyskusji . Nie ma ich to wiadomo z jakiego powodu . Kończę z tobą dyskusje . Dziś sobota trzeba dziuple posprzątać bo doniosą do biura .

@Patrycja

To jednak mieszkasz na biurowym ? Hah pewnie donosisz do biura a strugasz nie wiadomo kogo..

@stella

Czyli wiesz ze to normalne . Każdy domek ma swojego informatora . W biurze myśleli ze są sprytni , i ze maja wszystko pod kontrola . A ludzie są głupi i się nie zorientują . Na szczęście jest to forum można się wymieniać informacjami . U mnie na domku wiem kto donosi . Ty !!

Patrycja

U mnie czyściej jest codziennie niż u ciebie na Boże narodzenie . Dawidku czy tam Piotrku , Andrzejku . Co tam ?? Nie pasuje wam to forum ? Lubicie wszystko kontrolować ? Niczym psychole . Dlaczego ludzie nie maja meldunku ?? Prawnie jest to 3 msc . Następnie każdy traci bo nie dolicza mu się do emerytury . Ach ważne ze wy macie rozumiem rasa panów .

Patrycja

Kochani . Usuwajcie historie w przeglądarkach . Andrzej i Dawid lubią sprawdzać wasze pokoje pod wasza nieobecność . Nie zapominajcie o tym .

@Patrycja

Pewnie mieszkalas na prywatnym mieszkaniu i cie kontrolowali ? Nie raz bylo,ze pracownicy przetrzymuja inne osoby bez zgody biura. Takze zadna nowosc z kontrolami to jest zawsze i wszedzie w kazdym biurze...

@stella

Nie o tym pisałam . Czytaj ze zrozumieniem . Poza tym jak agencja wyrzuca na ulice to nie dziwmy się ze ludzie sobie pomagają . Loppersum trzyma rękę na pulsie zawsze się znajdzie jakis społeczniak który uprzejmie doniesie . Czytając to forum nie mam już wątpliwości . Złudzenia prysły . Żal mi tylko tych ludzi co mieszkają po kilka , kilkanaście lat na agencyjnych pokojach . Bez meldunku nie dostaną dodatkowej emerytury jak ktoś pisał .

@Patrycja

Mieszkalas na biurowym mieszkaniu raczej watpie. Biuro nie przytrzymuje z pewnoscia nikogo na mieszkaniach chcesz to idz proste.. Wracajac do meldunku zawsze mozna sie zameldowac a piszac takie brednie to ludzie wymyslaja bajki .. @PS mieszkalas u nich na mieszkaniu ?

@stella

Przestań się ośmieszać . Można się zameldować ? Chyba tylko tym z biura . Po drugie co to cię obchodzi czy mieszkałam na agencyjnych pokojach ? Może cały czas mieszkam i doszło do mnie na jaka skale ludzie zostali zmanipulowani ? Andrzej jakby mógł to by z WC zrobił pokój dla dwóch osób . Żeby kredyty na nieruchomości się szybko spłaciły . Poczekajcie może będzie pozew zbiorowy .

Wojtas

Co tu dużo pisać jesteś taki jak oni . Kto na swoich donosi ten nie jest godzien szacunku . Masz to na co zasłużyłeś kapusiu . Karma cię dopadła . Ja się właśnie ewakuuje z tej pseudo agencji . Przeliczyłem sobie ze jeśli przez Pierwsze 6 msc nie odkłada mi się nic do emerytury to wole w pl za 3000 zł pracować . I mieszkać jak pan a nie jak wiesniak z czesiami na pokoju . Znudziło mi się udawać ze jest fajnie .

Rafał

Dokładnie mordeczko . Dawidek jeszcze się nie nauczył kłamać dobrze . Ja tam robiłem 4 tygodnie do dziś mi nie oddali 30 euro za chipa do auta . A prowadziłem autko do pracy tydzień . Oni nie zdają sobie sprawy ze społecznie w PL są skończeni . Jak wielu innych karierowiczów z Holandii . Teraz jestem w DE i nie muszę patrzeć na te polskie mierne mordy . Andrzejek chłopak ze wsi mieszka niedaleko mnie jakieś 20 km . Kiedyś się spotkamy i będzie mu wstyd .

Aneta
@Rafał

Ja pracuje u nich w agencji do teraz jakos nie posiadam problemow chyba,ze to ty je robiles i musiales uciec do Niemiec.. Jesli cos mi sie nie zgadza wysylam e-mail i do tygodnia czasu dostaja odpowiedz zazwyczaj juz na drugi dzien jest.

@Rafał

Ja borg za chipa otrzymalem w tym samym tygodniu takze jak kolezanka pisala. Jesli robisz sam problemy to tak jest. Biuro wyplacalne,kontakt z koordynatorami dobry.

@Aneta

Pracujesz gdzie ?? W biurze ?? No to nic dziwnego że wszystko tobie pasuje . Jest masa niezadowolonych osób . Poczytaj komentarze warunki mieszkaniowe jakie proponuje ta agencja uwłaszczają godności człowieka . Jak ci coś nie pasuje to meldujesz w biurze ?? No słyszałem że co drugi donosi taką ma strategie ten Loppersum . Wszyscy na bungalach wiedzą Loppersum to największa ściema w okolicy . A koordynatorzy nie należa do lubianych w spoleczeństwie polskim . W całej okolicy są wysmiewani przez każdego co miał z ich podlymi zagraniami doczynienia .

@Aneta

Tak chłopak musiał uciec do niemiec bo wasze wpływy i wszech władza nie pozwoliła mu zostać .A ten wasz szefo to wogóle cała Holandią trzęsie niczym Don Corleone :D :D :D Nie macie co robić w Biurze ?? Co ludzie przejrzeli na oczy i coraz trudniej wam pozyskać wartościowego pracownika ?? Mam znajomych którzy mi powiedzieli że strasznie duzo kontroli macie ostatnio . Więc przestańcie świrować w internecie jako niby zadowoleni pracownicy . Weżscie się za podniesienie standardów bo was zmiotą z rynku . Dlaczego łamaliscie prawa podczas pandemi ?? HAHAHHAHAHha

Odpowiadam

Tak chłopak robił problemy zapewne . Co robi nie chciał meldować na kolegów ?? Bo uznał że to nie ładnie . Pracowałem w tej agencji przez 9 msc-y więc nie pisz głupot . Poczytaj komentarze co ludzie piszą najpierw :D

Aneta
@Odpowiadam

Pracuje przez biuro LAB w ciagu dalszym w jednych z ich firm. Nie moge zlego slowa o nich powiedziec. To chyba mieszkales z nimi na bungalach pisz co chcesz. Jestem zdania jak nie pojedziesz to sie nie przekonasz.

@Aneta

To sobie pracuj setki ludzi się przekonało o tym ich American Dream . Wy naprawdę w biurze nie macie co robić . Szefo daje bonusa za pozytywny komentarz ?? Ty nie mozesz złego słowa powiedzieć a jak Dawidek czy andrzzejek są widziani gdzieś np sklepie to ile było sytuacji że zostali wyśmiani ?? 80 % polaków w Heswijk ma na nich wywalone . Dodam że nawet ci co nie pracowali w Loppersum z bungalów znają z widzenia tych nadludzi z Biura . Wiec przestań pisać (usunięte przez administratora) bo z niczego to się nie wzieło . Ilu ludzi na bruk wyrzucili ??

Ja borg

Ohhh jakie słownictwo wyszukane od razu widać że chłopak z biura . Prawdy nie da się zakłamać !! Dobrze że istnieją takie portale jak ten . Można innych poinformować że ta agencja jest lipa . Jedna z najniższych ocen w NL mówi sama za siebie .Wracając do Borga nie dostałem zwrotu 30 euro i mój kolega również . Tyle się czyta o tym jak agencje (usunięte przez administratora) . Człowiek sam musi się przekonać . Miłej przygody życzę wszystkim desperatom co będą w przyszłości pracować w LAB .

Kajetan
@Odpowiadam

Pracowalem tam i szczerze tez ciezko... dwoch wymienionych koordynatorow jeszcze szlo ale pan P rzuca slowa na wiatr.. mowil co innego a wyszlo co innego..

Sebix
@Kajetan

Ja miałem przyjemność jak nie było dla mnie pracy pomagać w biurze . Przeprowadzki , Dowożenie ludzi do pracy itp . Podbił do mnie Andrzej na bajerke . Opowiadał mi jaki on jest wszechmocny i ile on nie może . Nabajerował mi że z 10 lat temu ten biznes był zapisany na niego . Że on jest ważniejszy niż wszyscy w biurze łacznie z Holendrami . Że Piotrek ma szczęscie że zna dobrze niderlandzki i ma holenderke za żone , bo już dawno by się go pozbył . Następnie zażartował że każdy polak jak przyjedzie dobrym samochodem to długo nie porobi . Wadomo co sobie pomyślałem po usłyszeniu tego typu żartu ... Naopowiadał mi jakie układy oni mają z innymi agencjami . Że są w jakimś klubie pięciu . Wogóle to wszędzie mają układy z tego co zrozumiałem :D :D :D . Gdzieś tam rumuni zrezygnowali z truskawek i podczas pandemi załatwili tam pracę 20 osobom z sałatek . Myślę sobie z sałatek na truskawki to naprawdę awans . Takich Rumunów to by się przydało ze 150 w tym Loppersumie . Szybko by zrobili porządek . I nie jeden koordynator by dostał w miche i by chodzili jak w zegarku . Piotrek jak dla mnie jest najbardziej pomocny w tym całym cyrku na kółkach .

Witam obecnie pracowalem przez ta firme jestem zadowolony tak jak zostalem poinformowany przez telefon tak bylo. Przyjeli mnie koordynatorzy w sobote wieczorem do domu oprowadzili po mieszkaniu. Od poniedzialku prace zaczalem wyplata na czas dobry kontakt maja swoje domy. ogolenie polecam.

Odpowiadam

Oprowadzali cię po jakiejś ruderze a ty cały czas zadowolony . Szacun jesli dla ciebie mieszkanie w melinie to szczyt ambicji to powodzenia majster .

Robol
@Odpowiadam

Czlowieku w jakiej ruderze byles na mieszkaniu ? Nie widziales po co piszesz? Zadowolony bylem mieszkalem w heeswijk lokacja super a z ludziami roznie bywa.

@Robol

Andrzej to ty ?? Byłem widziałem , po dwóch na pokoju nazywasz mieszkaniem ? Zresztą jestem nie w ciemię bity popytałem pracowników z fazy C i mi dali jasną opinie o polaczkach z biura szczególnie o Andrzejku . W biurze nie macie co robić że piszecie swoje posty pozytywne . Taki Madry jesteś to wstaw zdjecia . Pokaż wszystkim te ekstra warunki . Być może gdzieś tam macie jakieś lepsze chatki . 80% to jest jakiś śmiech na sali :) . Wszyscy u nas na bungalach znają Dawidka i Andrzejka . Te ich przeszukania pokojów podczas nieobecności . Gdzie jest prywatność się pytam ?? Ktoś chce niech jedzie do tej pseudo Agencji . Niech sam sprawdzi jak to super jest . Pominę że nie wszystkich za jade na rauszu zwalniają . Konfidenci dostają drugą szanse doszły mnie słuchy

Czesiek

No to już życiowy sukces osiągnąłeś . Nie musisz jeździć rowerem . Masz racje koordynatorzy są otwarci można donosić na kolegów o każdej porze dnia i nocy . Oni strasznie się interesują kto co jak kiedy itp . Tylko dlaczego ta agencja ma najniższe oceny w całym NL ? Widzisz musicie bardziej w tym biurze popracować nad taktyka . Nie kupuje tego nikt normalny nie wystawi pozytywa jeśli był w tej spelunie .

Czesiek

Ty możesz sobie pisać co chcesz . Nikt nie wspominał tutaj o basenie czy saunie . Myśle ze wystarczył by pojedynczy pokój dla każdego . Odrobine prywatności jeszcze nikomu nie zaszkodziło . Godność człowieka to podstawa egzystencji .Po za tym nikt normalny nie jedzie do Axidusa Po tym jak był nr z paletami . Tak samo nikt normalny nie jedzie do LAB . Proste życzę tobie żebyś nie trafił na pokoju na jakiegoś złodzieja , psychopatę , zboczeńca , donosiciela , itd . Nigdy nie wiesz . A w takich sytuacjach stawia LAB ludzi . Sami nie wiedza kto przyjeżdża . Ale spoko oni nie maja z nowo przyjezdnymi kwaterunku . I tak to się kręci . Ktoś chce jechać tam nie ma sprawy chętnie poczytam ten lament na forum .

Joanna

Aż żal słów na tą agencje . Wszystko co tutaj piszę niestety jest prawdą . 230 euro to ja sobie w polsce na tydzien zarobie . Nie będe musiała patrzeć na tych (usunięte przez administratora).

@Joanna

Pani J (usunięte przez administratora) jak sie nie chodzi do pracy to tak jest. Ja tygodniowo mam 430euro po odciagnieciu kosztow nie moge narzekac.

Odpowiadam

Tak tak to gdzie ty pracujesz chyba na rozbiórkach . Słyszałem że chlopaki maja tam po 13 euro reszta to jest smiech na sali w tej agencji . Co zresztą widać po komentarzach .

Karo
@Joanna

Ohh widzę ze ciężko u pani w życiu Przyjmując się do pracy napewno była podawana stawka na godzinkę Ze U pani ciężko z liczeniem to już pani problem i nikt pani na sile nie trzymał Powodzenia Jestem tu 2 lata z chłopakiem i nie Narzekam na biuro tak jak na koordynatorów Pamiętaj dobro działa w dwie strony

Maciej

Wszedłem tutaj sobie poczytać i parskłem śmiechem gdzie są ci biznesmeni z biura teraz . ?? https://www.gowork.pl/pracodawco-aty Komentarze uświadomiły mnie dlaczego ludzie są w Lopperku max 2-3 miesiące . W robocie też było pogadane dzisiaj .

Urszula

Nie polecam tej agencji . Coraz gorsze elementy przyjezdzają do LAB . Najbardziej poszkodowanymi są osoby z fazy C którzy niestety nie mają meldunku w większości . Dzięki rodakom z biura ominie ich emeryturka (AOW) która by im się należała gdyby mieli meldunek . Idzcie do biura powiedzą wam że to jest wasza wina mogliście się zameldować :D . Jak oni mogą wam w oczy spojrzeć i udawać że nic się nie stało . Sami sobie musicie odpowiedzieć . Dużo pracowników się po prostu zwalnia . Szkoda tracić czasu jak się jest młodym .

Widzę ze się nic nie zmieniło w loppersumie . Aż dziw ze oni jeszcze funkcjonują . Pracowałem tam 7-8 lat temu . Wyzysk i polskie folksdeutche w biurze .Nie wierzycie zawsze możecie przekonać na własnej skórze . Lepiej na własna rękę szukać zatrudnienia .

Nie polecam tej agentury . Pierwsza sprawa fatalne warunki mieszkaniowe jakie otrzymałem . Może kto inny ma lepiej np konfidenci co sa uprzywilejowani .Pytalem ludzi i jest roznie albo zle albo dopuszczalnie . Tak czy owak domy sa przepelnione . Druga sprawa 3-4 dni pracy w tygodniu akurat sie tak trafilo . Jak nie ma sie stalego zatrudnienia to nie ma sensu wyjezdzac z polski . Z plusów ladna okolica nic wiecej . Zgadzam sie z tym duzo podejrzanych typow w tym loppersum .

Grzegorz

Tak jak pisałem koleżance . Nie polecam . Ranstad jest lepsza agencja niż ta śmieszna agencja loppersum . Z tymi polaczkami co myślą ze są kimś . A są nikim jak im nie wstyd ludziom w Polsce w oczy spojrzeć .

Marycha

Nie polecam tej agencji . Wyzysk !!!! miały być złote góry . A było siedzenie w domu 4 dni w tyg . 3 dni pracy tylko po to bym zapłaciła za dziurę nazywana domem . Lepiej zarobię w Polsce 130 euro na tydzień śmiech na sali .

Grzegorz
@Marycha

Dokładnie . Najlepsi są ci koordynatorzy ze im nos nie rośnie od kłamania . Po tym jak zorientowałem się ile zarobię i jak ta agencja działa rzuciłem to w cholerę . Nie warto wyjeżdżać do obcego kraju i mieszkać w takich warunkach jak proponuje LAB Loppersum i te śmieszne polaczki .

Marysia

Czy ktoś wie czy w tym roku beda przyjmowali na jabłka ?? Albo do pralni ?

Marcel

Ja pracuje i nie narzekam mam dobra stawke i znam jezyk . (usunięte przez administratora) . Tylu Dobrych chłopaków zakończyło współprace z Loppersumem a jakoś Kryminaly ,(usunięte przez administratora)są chronieni .(usunięte przez administratora)

Ja tam nie narzekam dobra agencja dopiero co z puchy wyskoczyłem i siup do Holandii .I to na warunkowym zwolnieniu . Kto by mi dał taką szanse ?? Polecam spoko ludzie w biurach i spoko ludzie na lokacjach

Zostaw merytoryczną opinię o Loppersum LAB - Heeswijk-Dinther

• Jak się pracuje w Loppersum LAB?

Zobacz opinie na temat firmy Loppersum LAB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loppersum LAB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Loppersum LAB?

Kandydaci do pracy w Loppersum LAB napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Loppersum LAB