Opinie o Berco Truck Components B.V. w Schijndel

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Berco Truck Components B.V.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Berco Truck Components B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berco Truck Components B.V. w Schijndel

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Berco Truck Components B.V.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Fakirro Nowy wpis

Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz www.sncu.nl . Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz www.fnvbondgenoten.nl. A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz www.fnv.nl www.cnv.nl Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.

Ivi Nowy wpis
@Fakirro

Ponieważ wszystko w tej firmie wymaga gruntowej kontroli. (usunięte przez administratora), szykany,zmuszanie do pracy ponad siły i groźby.To tak na szybko tylko kilka.

miki Nowy wpis

Hej. Czy firma pomaga w samym zakwaterowaniu, czy wszystko załatwiamy na własną rękę?

koledzy wyzej ADR to [usunięte przez moderatora] ja pracowalem tam 3 miesace wyciagalem maks 1200 E netto na miesiac jak na wyjazd za granice to sa pozal sie Boze a nie pieniadze ! mam troche wiecej doswiadczenia niz wy bo mam lat 27 mowie w 4 jezykach bardzo dobrze angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpanskim mam wysokie kwalifikacje zawodowe lacznie z kursem vca na holandie nie wspominajac wuzkow widlowych podnosnikow koszowych i roznego rodzaju sprzetow i prawo jazdy B, C , C+E a oni zaproponowali mi prace na jakies smiesznej produkcji zgodzilem sie tylko dlatego ze to zima byla w kwietniu kiedy w pelni ruszyl sezon zawinolem sie z tamtad a oni do dzisiaj nie wyplacili mi wszystkich pieniedzy sa dluzni mi ok 250 E wakacyjnego i jeszcze wzroty za ubezpiecznie 180 E razem 430 E ADR to sami oszusci i zładzieje gruba Goska ledwo co po holendersku mowi a wydaje jej sie ze wszystkie rozumy pojadla marian wiecznie pijany , z Arikiem i Rafalem jeszcze idzie sie dogadac ale reszte tego syfu to o kant du*y rozbic .szczeze nie polecam jedo z gorszych biur w ktorych pracowalem obecnie pracuje w worktrans nl Hengelo i spokojnie mam ok 2000E i pracuje po 8 godzin jako kierowca betonomieszarki. Warunki mieszkaniowe w zaleznosci gdzie trafisz ja bylem na salvihof 18 to w pozadku tylko ludzie tam to poraszka rodzinka goski konfidenci wiec jak kogos tam wysla to nie uwaza co i przy kim mowi. i do kolegi ktory odklada 2400 zł miesiecznie kolego 2400 to [usunięte przez moderatora] nie pieniadze

Rozmowę kwalifikacyjną w Berco Truck Components B.V. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca w Hollandi?
domelo

koledzy wyzej ADR to [usunięte przez moderatora] ja pracowalem tam 3 miesace wyciagalem maks 1200 E netto na miesiac jak na wyjazd za granice to sa pozal sie Boze a nie pieniadze ! mam troche wiecej doswiadczenia niz wy bo mam lat 27 mowie w 4 jezykach bardzo dobrze angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpanskim mam wysokie kwalifikacje zawodowe lacznie z kursem vca na holandie nie wspominajac wuzkow widlowych podnosnikow koszowych i roznego rodzaju sprzetow i prawo jazdy B, C , C+E a oni zaproponowali mi prace na jakies smiesznej produkcji zgodzilem sie tylko dlatego ze to zima byla w kwietniu kiedy w pelni ruszyl sezon zawinolem sie z tamtad a oni do dzisiaj nie wyplacili mi wszystkich pieniedzy sa dluzni mi ok 250 E wakacyjnego i jeszcze wzroty za ubezpiecznie 180 E razem 430 E ADR to sami oszusci i zładzieje gruba Goska ledwo co po holendersku mowi a wydaje jej sie ze wszystkie rozumy pojadla marian wiecznie pijany , z Arikiem i Rafalem jeszcze idzie sie dogadac ale reszte tego syfu to o kant du*y rozbic .szczeze nie polecam jedo z gorszych biur w ktorych pracowalem obecnie pracuje w worktrans nl Hengelo i spokojnie mam ok 2000E i pracuje po 8 godzin jako kierowca betonomieszarki. Warunki mieszkaniowe w zaleznosci gdzie trafisz ja bylem na salvihof 18 to w pozadku tylko ludzie tam to poraszka rodzinka [usunięte przez moderatora] konfidenci wiec jak kogos tam wysla to nie uwaza co i przy kim mowi

Zdecydowanie odradzam korzystania z usług firmy ADR w Schijndel/Holandia.Jest to firma bazująca głównie na niedomówinianch i zatajaniu istotnych informacji jak np. faktu, że praca jest w Antwerpii/Belgia ( ok.200km od Schijndel) oraz co najważniejsze, dopiero w fabryce okaże się czy dostaniecie Państwo pracę. ADR ściąga ludzi do Holandii nie dając żadnych gwarancji zatrudnienia i nie informując, że dopiero selekcja zdecyduje kto ewentualnie otrzyma pracę.Co więcej uważa to za normalne.Jeśli ktoś chce sobie zafundować wycieczkę do Belgii za 1000,- bez wyżywienia to polecam bo okolica piekna i warunki mieszkaniowe zadowalające. Ale chyba nie o turystykę tu chodzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Berco Truck Components B.V. - Schijndel

Berco Truck Components B.V.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Berco Truck Components B.V.