Opinie o Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 w Krobanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 w Krobanów

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku sprzątanie?

Jest Dobrze Nowy wpis
Pracownik

Bardzo dobra firma.Zarzad miły i atmosfera w firmie w porządku.Kierownicy w porządku.Mozna w tej firmie dużo się nauczyć w kierunku obróbki metali.Praca od poniedziałku do piątku,soboty jak są,to sporadycznie i tylko dla chętnych .Urlopy,jestem tez miło zaskoczony w porównaniu do innych zakładów jak się słuchy,udzielają bez problemu jak jest potrzebny.Praca spokojna i chodź ciężka,to miła.Firma warta polecenia.Pieniadze też w porządku,w szczególności brutto.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nie znany Nowy wpis
Były pracownik

Niskie zarobki

Pytanie
 Pytanie

Czy w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Mika
Pracownik
@Pytanie

Nie ma nic takiego.

Mika
Kandydat

Szefowa bardzo wymaga. Chce żeby na kolanach szorować stare zabrudzenia, z nikim nie rozmawiać, okna myć co tydzień, kłamie.

Natalia
Inne
@Mika

Zarzutów sporo widzę ale tak właściwie to odnośnie którego stanowiska Ty to piszesz?

Mika
Pracownik
@Natalia

Natalia ja napisałem odnośnie stanowiska sprzątaczka.

anonim
Inne

Podobno nie można się w firmie rozwijać i przez to kwalifikacje pracowników pozostawiają wiele do życzenia. Słabo bo myślałem że jak się przyjmę to zrobię sobie w firmie jakie szkolenie i złapie nowe uprawnienia. Czy coś się już poprawiło w tym temacie?

Marek Leśniak
Inne

Witaj. Wczoraj, jak co roku dostałem kartkę z życzeniami świątecznymi, od Twojego Ojca Bolesława, mojego brata wujecznego. Poinformował mnie też, że przeszedł na emeryturę, a zarządzanie firmą przekazał Tobie. Z tej okazji, przesyłam Ci moje gratulacje i życzę rozwoju Firmy pod Twoim zarządem. Marek Jelenia Góra 20.12.2020

Administrator

Witam! Ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 w miejscowości Krobanów, bo nie wiemy co u nich słuchać. Czekamy na newsy od użytkowników.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Obserwator
@Administrator

Znam osobiście właścicieli .Senior firmy w porządku gość znający się w tej dziedzinie .Pozostali to marionetki bez kwalifikacji i znajomości dziedziny obróbki .Nie wspominając o pani zajmującej stanowisko BHP !!!!

Żetelny

Kompletna katastrofa. Pracują tam niewykwalifikowni ludzie co nie mają pojęcia o obróbce metali. Wykorzystują nowych, młodszych pracowników i zwalają na nich więcej obowiązków bo nie potrafią się zorganizować, żeby wszystko było gotowe na czas. Atmosfera miła ale tylko pozornie, bo wszyscy na wzajem sobie uprzykrzają życie za plecami. Brak jakiegokolwiek rozwoju, nikt nie docenia starań i pracy. Dla nich liczy się tylko żeby zamówienia były gotowe na czas. Nie polecam i nie pozdrawiam...

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 - Krobanów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2?

    Zobacz opinie na temat firmy Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2?

    Kandydaci do pracy w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2
Przejdź do nowych opinii