Opinie o Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 w Krobanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 w Krobanów

Jest Dobrze Nowy wpis

Bardzo dobra firma.Zarzad miły i atmosfera w firmie w porządku.Kierownicy w porządku.Mozna w tej firmie dużo się nauczyć w kierunku obróbki metali.Praca od poniedziałku do piątku,soboty jak są,to sporadycznie i tylko dla chętnych .Urlopy,jestem tez miło zaskoczony w porównaniu do innych zakładów jak się słuchy,udzielają bez problemu jak jest potrzebny.Praca spokojna i chodź ciężka,to miła.Firma warta polecenia.Pieniadze też w porządku,w szczególności brutto.

Jak wygląda sprawa grafiku w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nie znany Nowy wpis

Niskie zarobki

Czy w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Mika Nowy wpis

Nie ma nic takiego.

Mika

Szefowa bardzo wymaga. Chce żeby na kolanach szorować stare zabrudzenia, z nikim nie rozmawiać, okna myć co tydzień, kłamie.

Natalia
@Mika

Zarzutów sporo widzę ale tak właściwie to odnośnie którego stanowiska Ty to piszesz?

Mika
@Natalia

Natalia ja napisałem odnośnie stanowiska sprzątaczka.

Podobno nie można się w firmie rozwijać i przez to kwalifikacje pracowników pozostawiają wiele do życzenia. Słabo bo myślałem że jak się przyjmę to zrobię sobie w firmie jakie szkolenie i złapie nowe uprawnienia. Czy coś się już poprawiło w tym temacie?

Marek Leśniak

Witaj. Wczoraj, jak co roku dostałem kartkę z życzeniami świątecznymi, od Twojego Ojca Bolesława, mojego brata wujecznego. Poinformował mnie też, że przeszedł na emeryturę, a zarządzanie firmą przekazał Tobie. Z tej okazji, przesyłam Ci moje gratulacje i życzę rozwoju Firmy pod Twoim zarządem. Marek Jelenia Góra 20.12.2020

Witam! Ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 w miejscowości Krobanów, bo nie wiemy co u nich słuchać. Czekamy na newsy od użytkowników.

Obserwator

Znam osobiście właścicieli .Senior firmy w porządku gość znający się w tej dziedzinie .Pozostali to marionetki bez kwalifikacji i znajomości dziedziny obróbki .Nie wspominając o pani zajmującej stanowisko BHP !!!!

Żetelny

Kompletna katastrofa. Pracują tam niewykwalifikowni ludzie co nie mają pojęcia o obróbce metali. Wykorzystują nowych, młodszych pracowników i zwalają na nich więcej obowiązków bo nie potrafią się zorganizować, żeby wszystko było gotowe na czas. Atmosfera miła ale tylko pozornie, bo wszyscy na wzajem sobie uprzykrzają życie za plecami. Brak jakiegokolwiek rozwoju, nikt nie docenia starań i pracy. Dla nich liczy się tylko żeby zamówienia były gotowe na czas. Nie polecam i nie pozdrawiam...

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 - Krobanów

• Jak się pracuje w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2?

Zobacz opinie na temat firmy Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2?

Kandydaci do pracy w Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janusz Siekierski Firma Usługowo-Handlowa Metpol 2