Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak w Lublin

Na próżno tu szukac opinii od pracowników, a z czego to wynika. chodzi o to, że Pan Mecenas prowadzi kancelarię sam i nie zatrudnia pracowników, czy po prostu tak wyszło, że ci się nie udzielają. Wiem, że już zadał tu podobne pytanie, ale bardzo zalezy mi na uzyskaniu odpowiedzi :( A może Klienci wiedza coś więcej?

Ja Nowy wpis

Jest nieuczciwy. Bronił mojego przeciwnika, ale mimo wszystko wygrałem 2 sprawy. Strategia jego obrony jest obrzydliwa. Oprócz walki przed sądem chyba istnieją takie cechy jak godność, duma itp. Takich cech totalnie brakuje, wygrać i wygrać za wszelką ceną. Podłość na zeznaniach nie zna granic. Jeden z jego klientów wygrał kilka spraw dzięki tym cechą (bo uczciwie by przegrał) ale został słynny i zarobił ksywę jako "koński zwis" , "cwany Pikuś" , "baron wielki małpowaty" itd. Żal mi takich ludzi, na jego miejscu wolał bym przegrać niż zostać znanym słynnym palantem na całej okolicy. A wszystko to dzięki linii obrony mecenasa Samulaka. Powodzenia życzę panie Andrzeju.

Agnieszka Nowy wpis

Zastanawiam się, czy Pan Andrzej prowadzi kancelarię sam, czy ma swoich pracowników? Ktoś robił u niego aplikację może po studiach? Raz tu padło podobne pytanie o praktyki, ale nikt nie odpowiedział, widzę, że są tutaj same opinie od Klientów. A właśnie może wy jako Klienci kojarzycie czy Pan Adwokat działa sam?

f

Umówiłem się na wycenę poprowadzenia sprawy, (usunięte przez administratora) tak zamanipulował, że musiałem zapłacić, jak za poradę prawną.

Oh Nowy wpis
@f

Ale o sprawie pan opowiedział 2 godziny pewnie i mecenas nie siedział i nie milczał tylko "manipulowal" na podstawie przepisow prawa co trzeba zrobić itd. Gdyby Pan zapytał ile za prowadzenie sprawy dotyczącej "tego i tego" to by się Pan dowiedzial, a jak Pan poszedł niby zapytać to się Pan dowiedział! Takich jak Pan to się doskonale zna - "ja tylko chciałem krótko zapytac" i 2 godziny spotkania:-) Mecenas poświęcił czas to i wzial kasę bo on tam nie siedzi żeby ceny podawac jak ekspedientka w sklepie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
osoba prywatna

Pan Samulak jest rzeczywiście człowiekiem sukcesu; nie przegrywa praktycznie rozprawy dlatego ma wysokie stawki. Zastanawiałem się jak można wygrywać prawie wszystkie rozprawy: sama wiedza z dziedziny prawa to za mało. Zrozumiałem ze liczą się kontakty, nie naganne maniery, opanowanie, dokładna strategia działania i współpracy z klientem. Osoba po przeciwnej stronie jest atakowana z wielu stron; medialnie, szuka się na nią wszelkich negatywnych informacji (w czym często pomaga detektyw) itd., generalnie takowa osoba ma małe szanse ‘’przeżycia’’. Kosztowne ale efektowne. Widziałam jak wiele ludzi idzie na (usunięte przez administratora) pomimo że mieli znacznie większe szanse wygrania; po medialnym zniszczeniu wizerunku- adwokat ma w dużej mierze przetarty szlak do tego żeby wygrać rozprawę, plus znajomości, wiadomo przysłowiowy piątak; osoba po przeciwnej stronie nie ma żadnych szans. Zrozumiałem że adwokat który gra czysto nie zarabia.

@osoba prywatna

To jakaś płatna autoreklama? Powoływanie się na znajomości w przypadu kancelarii trąci nieprofesjonalizmem, bo z kim adwokat może mieć znajomści? Z biegłym? Z sędzią? Radziłabym uważać z takimi opiniami. Do tego ta sama opinia pojawiła się na karcie opinii kancelarii, gdzie wcześniej ktos zarzucił im reklamowanie kancelarii niezgodne z przepisami prawa, przez co tutaj zajrzałam z ciekawości. Daje to do myślenia. Dobre kancelarie nie muszą się reklamować

niedowiary
@osoba prywatna

taki wpis na karcie kancelarii? Brakuje jeszcze tylko informacji, że wykręcają ręce, oczywiście w imieniu prawa. Obrzydliwe.

Nie bądź smieszny
@osoba prywatna

Widzę, że ktoś tu strasznie nie lubi mecenasa i wypisuje wszędzie gdzie sie da negatywne komentarze i to pod różnymi nikami...I to jeszcze żeby chociaż mecenas prowadził Twoją sprawe..sprawiedliwość kiedyś Cie dogoni bo karma wraca.Myślę, ba wiem, że wizyta u dr Perzyńskiego mogłaby Ci pomóc, jeśli w ogóle jeszcze się da...

NieAnna
@Anna

Ojej jak to miło, że taka Pani ciekawska...Pani też śledzi losy i opinie kancelarii i mecenasa.?..tak jak osoba, która napisała pierwszy komentarz. Ciekawe i zastanawiające jest to, że Pani zmarnowała czas żeby wypocić się w komentarzu ot tak po prostu...bez złośliwości.

Klaudia

Kancelaria jest godna polecenia?

Wojo
@Klaudia

Z całą pewnością.

Wojo

Mecenas robi dobrą robotę, polecam. Kto do niego pójdzie nie pożałuje ale cudow nie obiecuje jakby ktoś szukał takowych.

Beata

Czy w kancelarii odbywają się może praktyki ?

Paulina

Czy u pana adwokata odbywają się też staże studenckie?

Girl
@Paulina

Tak, Pan mecenas przyjmuje na staż studentów, szczerze polecam bo można się bardzo dużo nauczyć

Mariusz
@Girl

Ciekawi mnie jaką umowę proponuje studentom i czy staż jest płatny. Napisz jak to wygląda podczas późniejszego zatrudnienia. Można liczyć na dłuższą współpracę po zakończonej praktyce?

Dobek

Bardzo kontaktowy, rzeczowy i spokojny człowiek.

Anka

Kancelaria tak zagalopowała się w pisaniu pozytywów na swój temat w internecie, że nawet w wątkach dotyczących pracy piszą pochwalne treści o sobie :))) Szkoda, że zapomnieliście że kancelaria ma zakaz stosowania takich praktyk (reklama), co jest z resztą i tak niesmaczne (pisanie na swój temat) przez co może rodzić problemy (wprowadzenie w błąd odbiorcy). Jako była praktykantka byłam właśnie do takich działań namawiana, a odmowa nie była akceptowana. Takie zachowanie nie przystoi kancelarii.

Soon
@Anka

Proszę pamiętać że nikt nie jest w sieci anonimowy... na pomówienia również jest odpowiedni paragraf... Znam tą kancelarie i to co Pan/Pani pisze to totalne bzdury...

jest (usunięte przez administratora) na nim możesz polegać. zaufać mu jak nikomu. załatwi wszystko. wart jest każdego centa choc tani nie jest, ale wart jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Samulak
  • Fryderyka Chopina 11 lok. 3A