Opinie o Wienerberger Ceramika Budowlana w Kunice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wienerberger Ceramika Budowlana. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wienerberger Ceramika Budowlana w Kunice

Epizod z wienebergerem

Krótka była moja praca w tej firmie ( trzy miesiące ) okres próbny ale jedno co się rzuca w oko to, to że funkcjonuje ona bez jakichkolwiek zasad, kierownictwo zakłamane, jedno mówią drugie robią, faworyzują swoich kablarzy, nie pokuszą się zapytać u źródła tylko swoją ocenę opierają na donosach przydupasów. Panuje "wyścig szczurów" brak odpowiedniej organizacji pracy, współpracownicy wazeliniarze i kablarze,panuje ogólny chaos i syf,kierownictwo wymyśla procedury których nie można zastosować w rzeczywistości bo są nieżyciowe i nierealne. Sama praca jest ciężka i monotonna w hali panuje wysoka temperatura i zaduch aż strach pomyśleć jaka wysoka temperatura panuje tutaj w lecie. Obiektywnie nie polecam pracy w tej firmie chwalą się jaka to nowoczesna fabryka jaki zgraną i fajną tworzą załogę a to wszystko to tylko ich marzenie któremu daleko do ideału. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !

Klaudia

Miałam się powstrzymać ale muszę, to tak cała firma jest tak fałszywa że masakra. Zmiana A, to w ogóle masakra jeden z normalnych osób (usunięte przez administratora) operator) , zmiana B najlepsza, oczywiście główny operator jest najlepszy ( (usunięte przez administratora) , majster też w porządku oczywiście Najlepszy z całej firmy. Zmiana C nie mogę skomentować bo nie zbyt kojarzę... Prócz koleżanki która trzyma się tam dzięki koledze z pieca... Normalnym ludzia nie przedłużają umowy ale kierowniczka lubi (usunięte przez administratora). I jest mega zakłamana bo nie potrafi powiedzieć prawdy tylko wkręca że ktoś tam nie chce żebyś pracował a cała zmiana jest za Tobą... ZAKŁAD NUMER 1 ODRADZAM PRACĘ NO CHYBA ŻE NA ZMIANIE B.. Dziękuję zmiana B za wspólny czas może do kiedyś..

@Klaudia

Z tym (usunięte przez administratora)to trochę przesadziłaś.On jest najlepszy ale chyba w obrabianiu (usunięte przez administratora) każdemu na zakładzie 1 i obsłudze komórki w czasie pracy.

@Dziki

To chyba nigdy nie pracowaleś z Wojtkiem bo ja wiem ze to oaza spokoju i normalny jako jedyny człowiek z nielicznych osób na tej firmie, i umie powiedzieć co się dzieje i w oczy Wiem bo robiłam z nim i musiał naprawiać moja wiazarke i zawsze mi pomógł, i chociaż szły ostre słowa to i tak mi pomógł... Więc od Wojtka to trzy(usunięte przez administratora) Z daleka, bo nie życzę sobie takich komentarzy to tak normalnej osoby... I może byś się podpisał skoro masz jaja..(usunięte przez administratora)

@Klaudia

Widze że jesteś tępa dzida.Nie chwal tak tą zmianę B ,bo to oni ci najbardziej zaszkodzili.A w szczególności ci o których tak dobrze mówisz.

Epizod z wienebergerem

Krótka była moja praca w tej firmie ( trzy miesiące ) okres próbny ale jedno co się rzuca w oko to, to że funkcjonuje ona bez jakichkolwiek zasad, kierownictwo zakłamane, jedno mówią drugie robią, faworyzują swoich kablarzy, nie pokuszą się zapytać u źródła tylko swoją ocenę opierają na donosach (usunięte przez administratora) Panuje "wyścig szczurów" brak odpowiedniej organizacji pracy, współpracownicy(usunięte przez administratora) i kablarze,panuje ogólny chaos i syf,kierownictwo wymyśla procedury których nie można zastosować w rzeczywistości bo są nieżyciowe i nierealne. Sama praca jest ciężka i monotonna w hali panuje wysoka temperatura i zaduch aż strach pomyśleć jaka wysoka temperatura panuje tutaj w lecie. Obiektywnie nie polecam pracy w tej firmie chwalą się jaka to nowoczesna fabryka jaki zgraną i fajną tworzą załogę a to wszystko to tylko ich marzenie któremu daleko do ideału. OMIJAJCIE Z DALEKA !

Janekkkk

A chcialem wyslac CV na produkcję ale podziękuje

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gal Anonim

Nie wypowiem się na temat zakładów nr2 i nr3, ponieważ nie miałem okazji być ich pracownikiem. Jednak co do zakladu nr1,to dużo by można było pisać co i jak. Reasumując całe kierownictwo oraz majstrow,to musiałbym użyć prawie samych wulgaryzmów. Panuje tam obłuda, kłamstwo, walka o lepsze liczby i statystyki z produkcji, kierownictwo fałszywe i zakłamane.

Johny
@Gal Anonim

Jak już chcesz tu pracować to dam ci dobrą radę.Z nikim tu się nie współofalaj,90 procent to plotkarze i podpierdalacze,sprzedadzą cię zanawet za lizaka.

Twardy

Na zakładzie nr 1 to tak ogólnie to pracuje może kilka osób. Reszta to przychodzi odpocząć, poplotkować i pobawić się telefonem.

Sara

Jestem poruszona jakie piękne i zbudowane opinie, w 80% piszecie na temat mojej osoby. (Biorąc pod uwagę fakt, że połowa z Was nie potrafi włączyć komputera na produkcji.) Widzę, że jesteście strasznie poruszeni moją obecnością na Z1, co za tym idzie, zapraszam szanowne towarzystwo do rozmowy twarzą w twarz . Wiecie co to jest Czarny PR? nie? A wiecie, że w Internecie wcale nie jesteście "anonimowi"? niektórym chyba umknęło. ;) pozdrawiam serdecznie słynnym polskim gestem i życzę udanych Świąt:) wasza znienawidzona...LAMBADZIARA

Zorro
@Sara

Te komputery to się nadają na złom.A jak chcesz się bawić komputerem to idz do biura,długo tam nie zabawisz wierz mi .

Tragedia

Tragedia nie polecam kłamią (usunięte przez administratora) i same konfident zakład nr 1

Jarosław
@Tragedia

Sporo negatywnych słów pod adresem firmy, ale ani słowa tłumaczącego dlaczego masz takie zdanie. Jeśli nie przedstawisz do jakiego aspektu zatrudnienia masz zastrzeżenia osoby szukające pracy w firmie nie będą mogły poznać rzeczywistych warunków zatrudnienia. Wytłumacz proszę swój punkt widzenia.

@Jarosław

Panie Jarosławie,jest pan pewnie synem osoby pracującej na Z-1 (pewnie wiesz o kogo mi chodzi). Dla przypomnienia, pracowałeś kiedyś na slynnej 1, później karierę robiłeś jako "skoczek" na 2. Od kilku dobrych miesięcy nie należysz do pracowników firmy,której tyczą się wszystkie wpisy. Jezeli tak bronisz (usunięte przez administratora) Tym,o ktorych mowa, to wytłumacz dlaczego nadal nie pracujesz na 1 i dlaczego się zwolnileś z 2 ?

Mario

Zakład nr 1 nie polecam nigdy nie wiesz o kturej skończysz pracę i te chore godz pracy komunistyczne maszyny (usunięte przez administratora) na godzinach no i oczywiście lubią cię podpi......nie polecam zakłamany zakład

Operator

Tak to czytam o już nie wytrzymuje: Całkowicie się nie zgadzam z tym hejtem. Akurat ta dziewczyna pokazała ze nie płeć decyduje o tym gdzie można kogo zatrudnić. Pokazała że ma wielką chęć do nauki i potrafi dobrze współpracować, w przeciwieństwie do innych na szczęście zwolnionych ludzi. A żrą to świnie no i chyba Ty @Junak

Stasiek

Juz lepszej glupoty nie bylo. 1 dziewczyna za zakladzie i sie malo nie posrają. Do roboty sie wezcie.. bo na papieroska kazdy ma czas i godzine w kiblu siedziec. (usunięte przez administratora)

@Operator

Zastanawia mnie o której mówicie, bo jeszcze 3 dni temu były dwie. I która coś robi? Bo z tego co wiem to ta która nie ma przedłużonej umowy to jeszcze robiła sama itd ale ta co została nie robi nic sama i pomaga jej kolega który jest na wyższym stanowisku. (usunięte przez administratora)

O w końcu prawda wyszła na jaw, szkoda ze kierowniczka nie czyta tych opini. Może by zrozumiała swój błąd.

@Operator

Ona powina pracować ale w teatrze

@Anonim

Osobie zarządzającej na Zakladzie nr 1, zostało około 3 lat do emerytury i po jej zachowaniu i podejściu do pracowników,można wprost powiedzieć,że ma (usunięte przez administratora)

Klaudia

Chciałabym napisać aby do każdego doszło, jestem osobą która jak ma problem do kogoś mówi wprost, dlatego te poprzednie opinie nie są moje... Firma jest bez zasad i taka jest prawda dlatego osoby które mówią co myślą takie jak ja, nie pracują tam dłużej niż 3 miesiące. Odradzam pracę.

@Klaudia

Nie tłumacz się, ta firma ma swoje zasady i wiedza wszystko lepiej! I nawet jeśli to nie Ty to dla nich to i tak ty. Wszechwiedząca sterówka tam wszyscy wszystko wiedzą lepiej od każdego.

Pablo

Nie polecam zakładu nr 1 kierowniczka jest fauszy....

Nie polecam zakładu nr 1 majster saper lubi donosić na swoich tylko nie na swojego synka ktury nic nie potrafi prucz grania na telefonie kierowniczka która jest starsza od węgla ludzi ma w 4 literach i lubią walić na godziny

Irek

Może wiecie czy firma potrzebuje pracowników?

Onufry

Oj tam, oj tam. Praca bardzo fajna, szczególnie jak mam urlop i krew mnie nie zalewa jak to widze...

Zostaw merytoryczną opinię o Wienerberger Ceramika Budowlana - Kunice

• Jak się pracuje w Wienerberger Ceramika Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Wienerberger Ceramika Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wienerberger Ceramika Budowlana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wienerberger Ceramika Budowlana