Usługi Budowlane Tomasz Kulik

Nowy Bazanów

Opinie o Usługi Budowlane Tomasz Kulik

ap

Pan (usunięte przez administratora) wykonywal u nas ocieplenie budynku. Wykonanie niestaranne, uszkodzil blache na zadaszeniu ganku. W dodatku zostawil po sobie brud (nie zakleił okien a co za tym idzie pobrudzil ramy i same okna zostaly schlapane) i nieprzyjemne wrażenie - w dodatku drogo.nie polecam!!!

gizi22

Witam. Nie polecam firmy Pana Tomasza, jak również samego Pana Tomasza. Dlaczego? Dlatego, że prace, które wykonuje to jedna wielka improwizacja i amatorszczyzna. Wykonywał u mnie ocieplenie oraz drobną zabudowę z pustaka. Co do ocieplenia - zostawia wiele dziur zwłaszcza jak mu zostaje mały kawałek do ocieplenia, co do zabudowy to każdy pustak wysunięty w inną stronę. Ogólnie pracę tego Pana w skali od 0 do 5 oceniam 0. Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Usługi Budowlane Tomasz Kulik - Nowy Bazanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Budowlane Tomasz Kulik