Dyckerhoff Beton Polska Sp. z o.o.

Lipie

Opinie o Dyckerhoff Beton Polska Sp. z o.o.

Z neta

~ucho 2017-01-24 21:53:13przez ZDM odbywa się w obecności funkcjonariusza policji. Ma on uprawnienia do ukarania kierowcy mandatem za ewentualne wykroczenia. Stanowiska kontrolne znajdują się na ulicach: Łopuszańskiej, Przyczółkowej, K. Wóycickiego, Połczyńskiej i w al. Krakowskiej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń naruszenia prawa, policja może jednak zatrzymać kierowcę w dowolnym miejscu Warszawy i nakazać mu przejazd na stanowisko kontrolne. Syta, Pożarowa, Zawodzie, Plytowa, Mszczonowska, Księżnej Anny kierowcy np na Betonomieszarkach mają 2 WZ na drogę 7 lub 8 metrów betonu 2 WZ schowana, tak samo wywrotki, patelnie Bącćie CZUJNI

ale jaja

Warszawka Ukraincy za kierownicą Betonomieszarek 'Gruszek' PO konczyli się małorolni

vfdvfdvd
@ale jaja 09.03.2016, 10:32

Mycie Betonomieszarek do mycia KWASEM trzeba specjalne ubranie maskę ochronną od oparów tego nie ma na Betoniarniach myją gdzie popadnie leje się Kwas w glebę Ochrona Srodowiska ŚPI

cdscsd

Na betoniarniach w Warszawce lepsze numery odchodzą kierowcy co jezdza na tarczkach pozyczaja swoje karty kierowcom tym co jezdza na tachografie cyfrowym 1 kierowca w 2 miejscach

Firma Dyckerhoff Beton Polska Sp. z o.o. jest twoim pracodawcą? Opisz swoje wrażenia na naszym forum.

Zostaw opinię o Dyckerhoff Beton Polska Sp. z o.o. - Lipie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dyckerhoff Beton Polska Sp. z o.o.