Eko Flora Gospodarstwo Ogrodnicze Robert Dorota Gębczyk

Rajec Szlachecki

Opinie o Eko Flora Gospodarstwo Ogrodnicze Robert Dorota Gębczyk

Normalna

Zgadzam się Szefostwo ugodowe ,wrażliwe ,wypłacalne .gdyby nie fakt ,że zatrudnia bandę leni ,która ślizga się na plecach innych ,młodszych pracowników było by ok.Pani Dorota powinna przejrzeć na oczy ,to ,że ktoś pracuje tam kilka lat wcale nie znaczy ,że jest uczciwym i lojalnym pracownikiem.ludzie odchodzą tylko dlatego ,że starszyzna to jedno wielkie gniazdo plotek insynuacji ,pomiatania i donoszenia .Mam tylko nadzieje ,że Pani Dorota wyciągnie wnioski .Ja osobiście bardzo żałuje ,że nie wytrzymałam! nie pracy oczywiście, a atmosfery jaka tam panuje!

hania

nie rozumiem dlaczego basienka pisze takie rzeczy, pracuje tam od kwietnia i bardzo sobie chwalę, szefostwo ugodowe, przyjemna atmosfera - w końcu między kwiatami, ogólnie polecam każdemu kto szuka pracy

basienka

COOOOO???? [usunięte przez moderatora] Praca za parę groszy, [usunięte przez moderatora] Pójść tam do pracy , to ostateczność. Nie dajcie się bezrobotni !!!!!

Zostaw opinię o Eko Flora Gospodarstwo Ogrodnicze Robert Dorota Gębczyk - Rajec Szlachecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Flora Gospodarstwo Ogrodnicze Robert Dorota Gębczyk