Meblokar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Karol Świerczyński

Rychtal

Opinie o Meblokar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Karol Świerczyński

Marcin

Traktowanie ludzi jak psów...kariery się nie zrobi. Pracowałem bez żadnej umowy i szef mnie wyrzucił, bo miał zły dzień.

Oh Karol

Pracodawca chłopek roztropek. Beznadziejny produkt. Towar nie wytrzymuje okresu gwarancyjnego. Jestem na nie!! Nie polecam współpracy

Zostaw opinię o Meblokar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Karol Świerczyński - Rychtal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblokar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Karol Świerczyński