Opinie o Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek w Skoki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek w Skoki

Piotr Nowy wpis

Obrzydliwe kanapki.

Radzio Nowy wpis

Kupiłem kanapkę waszej firmy i był w niej robak pluskwa pod folią na spodzie kanapki . Jaki wy tam macie syfff. Muszę to zgłosić do sanepidu . Mam zdjęcia tej kanapki tragedia ..

Przemos

Widzę same pozytywne komentarze,A mnie krew zalewa.Ostatnio kupiłem dwa hamburgery z waszej firmy.I szczeże nic bardziej paskudnego,W dodatku ubogiego w produkty nie jadłem.Posiadam zdjecia dwóch kanapek,które mogę wysłać wam na mail z.Mam zamiar również podzielić się opinią o Was w mediach społecznościowych, bo tak żartować na ludziach nie można. Oczekuje na wyjaśnienia.Pozdrawiam

@Przemos

Czy zgłaszałeś swoje uwagi bezpośrednio firmie Majka? Ciekawi mnie również, czy był to Twój pierwszy zakup w tej firmie, czy może jadłeś już u nich wcześniej.

Kris
@Przemos

Brak słów Hamburg to śmiech właściciele powinni pomyśleć o tym że karmią ludzi a nie świnie też posiadam zdjęcia

Xx Nowy wpis
@Kris

Nie jestem pracownikiem firmy, tylko czytam komentarze, ale jestem w branży produkującej żywność dużo wiekszej. Jest jedna prosta zasada, producent puszcza na rynek swój produkt, według swojej receptury. Kupisz go raz i albo Ci smakuje i kupujesz, go często, albo Ci nie smakuje i więcej nie kupisz

papyn Nowy wpis

moim zdaniem ich kanapki są w porządku, nie są to co prawda produkty jak z maka czy kfc, ale nawet nie próbują z nimi konkurować, bo są od nich dużo tańsze (dla przykładu zinger kosztuje ponad 12 zł!), a poza tym na pewno są o niebo zdrowsze

Wyzysk.

Praca wymagająca za niskie zarobki.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mariusz

A ekspedientki ile zarabiają ?

papyn
@Mariusz

nie ma ekspedientek bo to nie sklep

Wojtek

Kanapki to jakaś tragedia, bardzo ale to bardzo mało dodatków

Ilu pracowników aktualnie jest w firmie?

jegomość

To nie jest odpowiednie forum na komentarze dla klientów gdyż to forum przeznaczono dla pracowników!

Grażyna

Dajcie znać, czy polecilibyście pracę w Majka. Bardzo zależy mi na atmosferze i umowie na czas nieokreślony. Jaką umowę oferują?

A jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem? Jaki jest czas pracy?

Niech nikt mi nie opowiada bajek na temat firmy Majka kupuje u nich dopiero od lipca ale nie mam problemu dzwonię i są nawet w niedzielę przywioza towar więc wara żeby ktoś mówił coś złego

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

Przemyslaw

Ogólnie jest ok. Zdarzają się dluzsze trasy ale kiedy już zapamietamy odbiorców całość idzie o wiele szybciej. Wypłata i szefostwo tez okej

Klient z poznania (avenida)

Chyba Majka najlepiej dba o klienta. Często widuję jak dostawca często przebiera kanapki i prawdopodobnie zabiera stare z pulki co raz kupiłem catering po dacie

Klient z lodzi
@Klient z poznania (avenida)

zgadzam się! u mnie to samo :)

Seba96

Są super

Miłosz

Ostatnio zakupiłem dwie kanapki z kebabem i sosem czosnkowym! Więcej nie KUPIĘ! W pierwszej bułce miałem maluteńki kawałek kebaba ok 1,5cm i plasterek ogórka plus sos, natomiast w drugiej SAM SOS!!!!! Gdzie te kanapki jak firma zaczynała swoją działalność? Takie traktowanie klientów jest nie dopuszczalne!

Dobre podejście do pracowników jak i klientów! Polecam!

Zabka lubin

Kanapki na poczatku jak weszly na rynek owszem BYŁY pyszne ,ale nie teraz dziury w bulkach od (usunięte przez administratora) jakby byly czyms faszerowane, zapiekanke kupilam swiezo po dostawie a pieczarki okazaly sie takie kwaśne, ze nie dalo sie tego zjeść. Nie idźcie na ilość tylko zostańcie przy jakości...

Bułki
@Zabka lubin

Owszem, problemy z bułkami się zdarzają ale nie są tak powszechne jak u konkurencji i nie są zależne od firmy, a jedynie od piekarni.

Kuba151

Pyszne zapiekanki. Polecam serdecznie każdemu!

Jarek

Zapiekanki to sama chemia. Po zjedzeniu całej miałem okropną migrenę. W smaku też średnie.

Sprzedaje te kanapki i sama je chętnie kupuję. Są naprawdę pyszne, godne polecenia ????

Zostaw merytoryczną opinię o Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek - Skoki

• Jak się pracuje w Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek?

Zobacz opinie na temat firmy Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek?

Kandydaci do pracy w Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Majka Firma Handlowa Producent Kanapek i Zapiekanek